Pajęczyna (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
44 min
6.8
"Pajęczyna" to pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 oraz w 2010 roku. Produkcja ta to połączenie dramatu, kryminału...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 284
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Pajęczyna.

„Pajęczyna” to pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 oraz w 2010 roku. Produkcja ta to połączenie dramatu, kryminału i tajemnicy, która z pewnością trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. W rolach głównych występują Joanna Kulig, Eryk Lubos, Michalina Olszańska, Anna Radwan, Marek Kalita, Wojciech Wysocki, Rafał Mohr, Mateusz Banasiuk i Andrzej Grabowski. Serial ten z pewnością zyskał wiele fanów, a dostępność online tylko ułatwia dostęp do tego hitu.

Pajęczyna cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu toczy się w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku. W latach 70. widzowie poznają Sandrę, 16-letnią dziewczynę, która trafia do poprawczaka za przestępstwo, którego nie popełniła. W 2010 roku poznajemy Helenę, prawie 40-letnią kobietę, która pracuje jako dziennikarka śledcza. Gdy dziewczyna znika z poprawczaka, Nikolaiczuk, szef służb więziennych, zostaje oskarżony o gwałt na niej. Dzięki pracy Heleny udaje się powiedzieć prawdę i oskarżyć na prawdę winnych.

Postacie fabularne

Główną bohaterką jest Sandra, 16-letnia dziewczyna, która została niesłusznie skazana na pobyt w poprawczaku. Helenę, dziennikarkę śledczą, poznajemy w 2010 roku. Nikolaiczuk jest szefem służb więziennych, oskarżonym o gwałt na Sandrze. Na uwagę zasługuje również rola Heleny i Sandry pojawiających się w różnych czasach w historii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Pajęczyna?

Serial „Pajęczyna” został wyreżyserowany przez Janusza Majewskiego, znanego polskiego reżysera filmowego i teatralnego. Majewski ma na swoim koncie wiele sukcesów filmowych, takich jak „Czarne słońca” czy „Wesele”. Z pewnością reżyser ten potrafi stworzyć napięcie, dzięki czemu „Pajęczyna” to serial, który wciąga od pierwszej do ostatniej minuty.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu „Pajęczyna” występuje znakomita obsada aktorska, w której skład wchodzą Joanna Kulig, Eryk Lubos, Michalina Olszańska, Anna Radwan, Marek Kalita, Wojciech Wysocki, Rafał Mohr, Mateusz Banasiuk i Andrzej Grabowski. Wszyscy aktorzy zasłużyli sobie na uznanie i miłość polskiej publiczności dzięki swoim poprzednim rolom, takim jak „Zimna wojna” czy „Królowie życia”.

Gdzie obejrzeć Pajęczyna online?

„Pajęczyna” to serial, który można obejrzeć online w wielu serwisach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Nie zapomnij również o wyszukiwarkach filmów, takich jak alekino.net, która umożliwi Ci znalezienie najlepszych miejsca, gdzie obejrzysz ten hitowy serial.

Pajęczyna z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Pajęczyna” jest dostępna z polskim lektorem, a także napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy fan polwatchingu znajdzie swoją ulubioną opcję.

Warto poświęcić 44 minut na seans online?

Tak, warto poświęcić 44 minuty na seans online serialu „Pajęczyna”. Przede wszystkim ze względu na niezwykle intrygującą fabułę i doskonałą obsadę aktorską, ale także ze względu na połączenie dramatu, kryminału i tajemnicy, które tworzą jedną niesamowitą historię. Ten serial potrafi wciągnąć, a z pewnością spełni oczekiwania fanów tego krążącego szalonym napięciem gatunku.

Dobra wiadomość! Cały serial Pajęczyna możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz poczuć się jak na filmowym festiwalu i zobaczyć jeden z najlepszych seriali w historii polskiej telewizji – nie zwlekaj dłużej i obejrzyj „Pajęczynę” jeszcze dzisiaj! Bez wychodzenia z domu, w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Pamiętaj, jednak, że po obejrzeniu tego serialu, do końca dnia będziesz myślał tylko o tym jakie będą kolejne odcinki. Zobacz sam jakie emocje czekają na Ciebie w „Pajęczynie”. Podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.