Pan Selfridge (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
60 min
6.8
Jeśli interesują Cię dramaty, które oczarują Cię swoją fabułą i postaciami, koniecznie obejrzyj serial Pan Selfridge! Ten brytyjski dramat przedstawia historię amerykańskiego przedsiębiorcy Harry'ego Selfridge'a,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 67
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Pan Selfridge

Jeśli interesują Cię dramaty, które oczarują Cię swoją fabułą i postaciami, koniecznie obejrzyj serial Pan Selfridge! Ten brytyjski dramat przedstawia historię amerykańskiego przedsiębiorcy Harry’ego Selfridge’a, który okazał się jednym z najważniejszych handlowców w historii Wielkiej Brytanii. Harry Selfridge był nie tylko biznesowym geniuszem, ale także człowiekiem, którego różnorodne życie prywatne wzbudzało zainteresowanie.

Serial składa się z 40 odcinków, wyemitowanych w latach 2013-2016. W produkcji wzięło udział wiele znanych nazwisk, takich jak Jeremy Piven, Katherine Kelly i Trystan Gravelle, którzy odgrywają kluczowe role w serialu. Reżyserem serialu był Jon Jones. Pan Selfridge jest zdecydowanie jednym z najlepszych seriali dramatycznych, jakie dotychczas powstały. Popularność serialu przyczyniła się do tego, że jest dostępny online.

Pan Selfridge cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w latach 1909-1930 i skupia się na życiu Harry’ego Selfridge’a, który osiedlił się w Londynie, aby dokonać swojego wielkiego przedsięwzięcia. Postanowił założyć pierwszy w Wielkiej Brytanii dom towarowy, czyli znane obecnie, brytyjskie przedsiębiorstwo Selfridges. Fabuła serialu pokazuje proces, jakim jest budowa domu towarowego, rywalizację firm, polityczne intrygi i różnorodne zawirowania w życiu prywatnym bohaterów.

Seria składa się z dwóch sezonów podzielonych na 40 odcinków, każdy o długości 60 minut. Cechą charakterystyczną serialu jest doskonałe odzwierciedlenie epoki w jakiej rozgrywa się akcja. Costumy, scenografia i szczegóły nastrajają widza na czas cywilizacyjny, który oddaje klimat królewskiego Londynu z początków XX wieku.

Postacie fabularne

W serialu Pan Selfridge pojawia się wiele postaci, każda z nich w inny sposób wpływa na fabułę. Oto kilka z nich:

– Harry Gordon Selfridge (Jeremy Piven) – główny bohater serialu, amerykański przedsiębiorca, który postanawia podbić rynek brytyjski,
– Lady Mae Loxley (Katherine Kelly) – jedna z najważniejszych postaci w drugim sezonie serialu, ambitna i sprytana kobieta, która prowadzi duże intrygi polityczne,
– Victor Colleano (Trystan Gravelle) – włoski kelner, który zostaje odkryty przez Harry’ego Selfridge’a i pomaga mu podbić rynek londyński,
– Agnes Towler (Aisling Loftus) – dziewczyna z biedniejszej dzielnicy, która z pozoru nie nadaje się do pracy w luksusowym domu towarowym; szybko okazuje się, że jest pracowita i ambitna,
– Rose Selfridge (Frances O’Connor) – żona Harry’ego Selfridge’a, która próbuje nieść mu pomoc w trudnych momentach, wbrew swoim problemom prywatnym.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Pan Selfridge?

Reżyserem serialu jest Jon Jones, którego kariera jest bardzo bogata jeśli chodzi o filmy i seriale. Reżyserował także wiele innych produkcji, takich jak „The Last Weekend,” „Distant Shadow” i „The Diary of Anne Frank.” Jones jest znany z umiejętności oddawania na ekranie klimatu tamtejszych czasów i świetnych kreacji postaci. W słowie Gustava Flauberta, genialność polega na precyzyjnym zobaczeniu szczegółów i Jones jest w tym mistrzem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W cały serialu Pan Selfridge, wystąpiło wiele znanych nazwisk, m.in.:

– Jeremy Piven, który w roli Harry’ego Selfridge’a wypadł doskonale,
– Katherine Kelly zagrała rolę Lady Mae Loxley i zaskoczyła widzów swoją grą aktorską,
– Trystan Gravelle jako Victor Colleno – intrygujący włoski kelner, który został odkryty przez Harry’ego Selfridge’a,
– Samuel West jako Frank Edwards – szef działu finansowego w selfragze.

Obsada aktorska jest jednym z największych atutów serialu Pan Selfridge. Sprawnie i realistycznie wpływa na fabułę serialu i oddaje atmosferę panującą w londyńskim domu towarowym.

Gdzie obejrzeć Pan Selfridge online?

Serial można obejrzeć online na wielu stronach. Kilka z nich to: video, cda, zalukaj. Jeśli chcesz jednak obejrzeć serial online w polskiej wersji językowej, polecamy stronę alekino.net. Możesz tam znaleźć cały serial Pan Selfridge z lektorem lub napisami.

Pan Selfridge z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial posiada polski lektor, co z pewnością jest dodatkowym powodem, dla którego warto obejrzeć serial. Ponadto, w internecie można znaleźć również napisy i wersję z polskim dubbingiem – każdy wybierze to, co lubi najbardziej. Dzięki temu serial stanie się jeszcze bardziej interesujący i przyciągnie nowych widzów.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Serial Pan Selfridge to produkcja, która potrafi wciągnąć widza. Fabuła nie jest nudna ani przewidywalna, a postacie mają wiele warstw i są bardzo dobrze rozpisane. Warto zwrócić uwagę na subtelną grę aktorską, której nie sposób przeoczyć. Z każdym odcinkiem odkryjesz kolejne tajemnice i zawirowania, które z pewnością trzymają w napięciu.

Dobra wiadomość! Cały serial Pan Selfridge możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś miłośnikiem seriali, nie powinieneś przegapić produkcji takiej jak Pan Selfridge. Obejrzenie całego serialu online to zdecydowanie dobry wybór, który dostarczy wiele emocji i wrażeń. Serial ten posiada ciekawą fabułę, scenografię, kostiumy i postacie, co pozwala na odczekanie 60 minut w całkowitym relaksie. Bez wątpienia Pan Selfridge to propozycja dla każdego, kto ceni dobre kino i znakomitą produkcję serialową. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o serialu Pan Selfridge w sekcji komentarzy.