Paradise PD (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
28 min
6.8
Paradise PD to animowany serial komediowy, który swoją premierę miał w 2018 roku. Opowiada on o grupie zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku, którzy próbują znaleźć...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 363
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do serialu Paradise PD

Paradise PD to animowany serial komediowy, który swoją premierę miał w 2018 roku. Opowiada on o grupie zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku, którzy próbują znaleźć i schwytać większych dilerów. Serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a co więcej, cały serial można obejrzeć online. Na ekranie zobaczyć możemy między innymi Kyle Kinane, Cedric Yarbrough, David Herman oraz Sarę Chalke.

Paradise PD cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Paradise PD rozgrywa się w małym miasteczku, gdzie grupka zdeprawowanych, niefrasobliwych policjantów stara się radzić sobie z problemami, które powstają na ich drodze. Hilarity i chaos są na porządku dziennym, a bohaterowie, choć niosą ze sobą ciężar odpowiedzialności za bezpieczeństwo mieszkańców, często dają popis swoich szalonych i nieprzewidywalnych zachowań.

Postacie fabularne

W Paradise PD występuje cały szereg interesujących postaci, wśród których warto wymienić między innymi:
-Kevin Crawford – młody ochotnik, który dołącza do zdeprawowanych policjantów na posterunku w małym miasteczku Paradise;
-Hopson – ojciec Kevina oraz szef zdegenerowanej grupy policjantów, którzy wraz z synem próbują odnaleźć i schwytać większych dilerów;
-Gerald Fitzgerald – jedna z najważniejszych postaci w serialu, zdeprawowany, leniwy policjant, który ciągle szuka fajnego sposobu na spędzanie czasu;
-Stanley Hopson – kościelny i brat Hopsona, który jest podzielony między skłonnościami do odkrywania i wyjawiania tajemnic innych osób, a jednocześnie życzliwymi zachowaniami.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Paradise PD?

Serial Paradise PD został wyreżyserowany przez Rogera Blacka i Wessa Archera. Roger Black to także scenarzysta i producent, a jest także twórcą i autorem scenariusza do takich seriali, jak „Brickleberry” oraz „Pewnie już jesteś głodny”. Wes Archer natomiast to ręka doświadczona w animacji telewizyjnej, znana m.in. z pracy przy serii Simpsonowie i King of the Hill.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Paradise PD występują między innymi Kyle Kinane (Kevin Crawford), Cedric Yarbrough (Gerald Fitzgerald), David Herman (Stanley Hopson), Tom Kenny (Bullet), Sarah Chalke (Gina Jabowski) oraz Dana Snyder (Dusty Marlow). Każdy z nich przyniósł sobie osobistą popularność dzięki udziałowi w innych produkcjach, takich jak np. SpongeBob SquarePants czy Choć goni nas czas.

Gdzie obejrzeć Paradise PD online?

Cały serial Paradise PD można obejrzeć na wielu platformach internetowych. Na przykład na Vider, CDA czy Zalukaj. Warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net – by znaleźć najlepszą opcję dla siebie.

Paradise PD z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski Paradise PD jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu możliwe jest jeszcze większe wczucie się w historię i zrozumienie języka, którym mówią bohaterowie serialu. Każdy ma możliwość wyboru, co będzie dla niego najlepsze i najwygodniejsze do oglądania.

Warto poświęcić 28 minut na seans online?

Tak, warto! Serial Paradise PD to idealna propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają animowane komedie i absurdy. Ciekawe postacie, zdeprawowane zachowania oraz niekonwencjonalne podejście do tematu, którym jest policja – to wszystko sprawia, że warto poświęcić te 28 minut na seans online. Tego typu produkcje to idealna propozycja na wieczór z przyjaciółmi, by dobrze się bawić i nieco odprężyć.

Dobra wiadomośc! Cały serial Paradise PD możesz obejrzeć online już teraz!

Paradise PD to serial, który zachwyca humorystycznym i wciągającym podejściem do tematu, którym jest policja. Śmiać się można tutaj bez opamiętania, a czas spędzony z bohaterami przypadnie do gustu każdemu, kto lubi sobie odpocząć i oderwać się od rzeczywistości. Nie czekaj, obejrzyj już teraz serial Paradise PD online i podziel się swoją opinią na jego temat w sekcji komentarzy pod tym artykułem.