Partnerki (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
43 min
6.8
Partnerki to bostoński serial kryminalny, który ukazuje pracę dwóch kobiet - detektywa Jane Rizzoli oraz doktor Maura Isles. Serial został pierwszy raz wyemitowany w 2010...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 294
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Partnerki.

Partnerki to bostoński serial kryminalny, który ukazuje pracę dwóch kobiet – detektywa Jane Rizzoli oraz doktor Maura Isles. Serial został pierwszy raz wyemitowany w 2010 roku i od tamtej pory zdobył wiele nagród i uznanie widzów. Partnerki przedstawiają się jako kobiece, piękne i błyskotliwe, ale to nie tylko ich cechy charakteru odróżniają serial od innych. W Partnerkach możemy zobaczyć kobiece podejście do rozwiązywania kryminalnych zagadek, co z kolei sprawia, że serial ten staje się niepowtarzalny. Partnerki to świetna propozycja dla fanów kryminalnych historii, których nie brakuje w serialowej rzeczywistości. Partnerki składają się z 7 sezonów, każdy z nich zawiera 13 odcinków.

Partnerki cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Partnerki rozgrywa się w Bostonie. Jane Rizzoli jest policjantką o silnym charakterze i włoskich korzeniach, z kolei Maura Isles to biegły patolog, która ceni sobie perfekcyjne posunięcia i opiera się na racjonalnych argumentach. Z pozoru bardzo różne, ale w rzeczywistości bardzo do siebie zbliżone. Razem rozwiązują kryminalne zagadki – odnajdują sprawców zbrodni i stają się kluczem do rozwiązania tajemnic.

Postacie fabularne

Partnerki składają się z kilku postaci, ale dwie najważniejsze to Jane Rizzoli, którą gra Angie Harmon oraz Maura Isles, którą odgrywa Sasha Alexander. Do tego dochodzi kilka innych postaci, które niezwykle urozmaicają historię serialu. Jordan Bridges wciela się w postać Frankie Rizzoli Jr., brata Jane, innym ważnym bohaterem jest Barry Frost, granym przez Lee Thompson Younga. Warto wymienić także Bruce’a McGilla, który wciela się w postać sierżanta Korsaka oraz Lorraine Bracco jako Angela, matki Jane.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Partnerki?

Reżyserem serialu Partnerki jest Michael Zinberg, znany przede wszystkim ze swoich prac przy takich serialach jak Słoneczny patrol, Prawo i porządek, Psi doktor czy Na imię mi Earl. Michael Zinberg miał również okazję pracować przy filmach jak Niwelowanie, Gniazdo aligatora czy Wszystko zależy od faceta.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główne role serialu Partnerki to Angie Harmon jako Jane Rizzoli oraz Sasha Alexander jako Maura Isles. Angie Harmon to aktorka, która zagrała w serialach takich jak Bez skazy, Przymierze z piekłem, Agentka o stu twarzach oraz Jak pan to robi?. Sasha Alexander to aktorka, którą widzieliśmy w takich filmach jak Kinsey czy Wstrząśnięcie. Do obsady serialu Partnerki dołączyli także Jordan Bridges, Bruce McGill, Lee Thompson Young oraz Lorraine Bracco, która jest znana z takich filmów jak Ojcowie i córki, Trzeba być dobrym i Złodziejka jabłek.

Gdzie obejrzeć Partnerki online?

Cały serial Partnerki jest dostępny w internecie. Na stronach takich jak vider czy zalukaj może znaleźć każdy, kto szuka wspaniałych kryminalnych historii. Jednak warto rozważyć szukanie serialu na alekino.net, gdzie dostępne są także filmy z polskim lektorem lub z napisami. Opcje te pozwalają na jeszcze głębsze wczucie się w historię serialu.

Partnerki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Oglądając Partnerki można korzystać z polskiego dubbingu, napisów lub lektora, co pozwoli na jeszcze lepsze odczucie sytuacji, jakie towarzyszą Rizzoli i Isles w czasie rozwiązywania kryminalnych zagadek. Polskie wersje dają także możliwość zgłębienia dialogów i zrozumienia psychologicznych warstw postaci, co jest bardzo istotne w przypadku serialu kryminalnego czy gangsterskiego.

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

Serial Partnerki to ciekawa propozycja dla miłośników kryminalnych historii, ale nie tylko. Partnerki przyciągają uwagę odważnym podejściem do tematu, a jednocześnie kobiecą nutą, która sprawia, że oglądanie staje się jeszcze bardziej interesujące. Partnerki to nie tylko kryminalne zagadki, to także wartościowa historia, którą warto poznać.

Dobra wiadomośc! Cały serial Partnerki możesz obejrzeć online już teraz!

Partnerki to seria wspaniałych historii kryminalnych ukazujących pracę dwóch kobiet, które są w swojej pracy niezwykle skuteczne. Oglądając Partnerki, można poczuć kobiecą energię, która dodaje tej produkcji jeszcze więcej uroku, i z czystym sumieniem mogę polecić ten serial każdemu, kto chce się poczuć jak prawdziwy detektyw. Zachęcam do obejrzenia całego serialu Partnerki online już teraz i do podzielenia się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy poniżej.