Pingwiny z Madagaskaru (2008) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2008
11 min
6.8
Jeśli bawią Cię animacje i komedie, z pewnością pokochasz serial Pingwiny z Madagaskaru! To produkcja skierowana do każdej grupy wiekowej, a przede wszystkim do fanów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 404
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Pingwiny z Madagaskaru.

Jeśli bawią Cię animacje i komedie, z pewnością pokochasz serial Pingwiny z Madagaskaru! To produkcja skierowana do każdej grupy wiekowej, a przede wszystkim do fanów kultowego filmu Madagaskar. Serial opowiada o grupie czterech pingwinów przebywających w Central Park Zoo, którzy dzięki swojej sprytnej akcji oraz sprawnemu działaniu, zawsze mają pod kontrolą całe zoo. Na co dzień, z powodzeniem pilnują porządku, a ich działania są skuteczne i precyzyjne. Niestety, ich plany komplikuje grupka zwariowanych lemurów z samozwańczym władcą Królem Julianem na czele. Ich irytująca letkość jednak nie jest jedynym problemem dla pingwinów. Przyjaźnie, wrogości, humor, akcja i przygody to tylko namiastka tego, co czeka nas w serialu Pingwiny z Madagaskaru.

Serial Pingwiny z Madagaskaru składa się z 166 odcinków i został po raz pierwszy wyemitowany w 2008 roku. Każdy odcinek trwa około 11 minut i jest to produkcja niezwykle popularna, szczególnie wśród młodej widowni. Pingwiny z Madagaskaru to animacja, którą z chęcią zobaczą również dorośli, którzy uwielbiają kreskówki pełne humoru, wdzięku i animacji. W skład obsady wchodzą m.in. Nicole Sullivan, Tom McGrath, John DiMaggio i Danny Jacobs. Reżyserem serialu jest Eric Darnell, znany reżyser filmów animowanych, który już wcześniej pracował nad serialem Przygody z Madagaskaru.

Pingwiny z Madagaskaru to przygoda nie tylko w zoo, ale również poza nim. Bohaterowie muszą stawić czoła różnym wyzwaniom, a ich działania często wykraczają poza obręb zoo. Ich wrogami są nie tylko lemurzy przyjaciele, ale również ludzie, inni zwierzęta, a nawet obcych najeźdźcy. Wszystko oczywiście w sposób zabawny i lekki, dlatego choć odcinki trwają tylko kilka minut, to wciągają nas na dłużej!

Jeżeli chcesz rozśmieszyć się, a zarazem poznać ciekawych bohaterów, serial Pingwiny z Madagaskaru jest dla Ciebie! Nie pozwól, aby brak dostępu do kina uniemożliwił Ci obejrzenie tej produkcji – nadal możesz zobaczyć ją online.

Pingwiny z Madagaskaru cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Pingwiny z Madagaskaru rozgrywa się w Central Park Zoo, gdzie cztery pingwiny z zespołu o nazwie “Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy” podejmują się na co dzień zadania pilnowania porządku i zapewnienia bezpieczeństwa. Niestety, ich plany pokrzyżuje król lemurów Julian, który zawsze jest gotów postawić na swoim i wprowadzać chaos w zoo. Żyjąc w zoo, pingwiny zyskują wiele nowych przyjaciół, gdyż choć są dziwakami, to potrafią trzymać klasę w każdej sytuacji. Tworzą sojusze, takie jak z rybką z akwarium, Marleną, która jest dziwaczną, ale niezwykle sympatyczną postacią. Wiele wrogów musi oczywiście przeciwstawić się pingwinom, m.in. niedźwiedzie kreskowe, których nieco dziwna nieśmiałość sprawia, że nie potrafią odważyć się na zbyt wiele.

Pingwiny z Madagaskaru to komedia, która zaskakuje nas swoim pseudopoważnym podejściem. Bohaterowie są bardzo dobrze zaprojektowani, a postacie są charakterystyczne, dzięki czemu łatwo zapamiętać ich nazwiska – Skippera, Kowalskiego, Rica i Szeregowego. Pingwiny osiągają w serialu wiele małych celów, które składają się na złożoną, kilkuletnią fabułę. Dzięki temu, na każdym etapie produkcji, każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie i pośmiać się razem z pingwinami.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami w serialu Pingwiny z Madagaskaru są cztery pingwiny:

1. Skipper – główny bohater, który wykazuje się zaangażowaniem, lojalnością i sprytem. Jest liderem drużyny i podejmuje wiele decyzji. Jest również bardzo tajemniczy, gdyż przez cały serial nosi okulary przeciwsłoneczne.

2. Kowalski – jest mądrym i twórczym intelektualistą. Dzięki jego pomysłom, bohaterowie są w stanie rozwiązać trudne zagadki i walczyć ze złem.

3. Rico – chociaż nie mówi zbyt wiele, to ma bardzo ciekawą osobowość. Jest bardzo skryty i groźny, ale z kolei jest lojalnym przyjacielem innych pingwinów. Bardzo często korzysta z gotowych narzędzi, które ma w swoje ciele, np. hakerów do zawieszenia systemu, czy młota, którym rozwala zamki.

4. Szeregowy – jest młodszy, słabszy i dużo bardziej niedoświadczony niż pozostali pierwsi trzej bohaterowie. Na jego barkach spoczywa wiele zadań, ale wciąż stara się, aby nie wypaść z ramy autorytetów.

Każda z postaci ma swoje specyficzne cechy, a ich relacje ze sobą są dynamiczne i zabawne. W serialu Pingwiny z Madagaskaru nie ma nudy, a każdy odcinek przynosi nowe przygody i wyzwania dla naszych bohaterów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Pingwiny z Madagaskaru?

Serial Pingwiny z Madagaskaru został wyreżyserowany przez Erica Darnella. Jest to amerykański twórca filmów animowanych, znanym m.in. z serii filmów Madagaskar. Darnell przyjął pracę nad Pingwinami z Madagaskaru ze względu na to, że sam uważa, że to postacie, które same w sobie mają duży potencjał, który należy wykorzystać. Wczytał się dokładnie w przygody czterech bohaterów i w pełni poświęcił się tworzeniu produkcji. Podczas pracy nad serialem, Darnell zwrócił szczególną uwagę na to, aby zabawa była przyjazna dla młodszych widzów, ale jednocześnie, aby była zabawą także dla dorosłych.

Eric Darnell zanim wyreżyserował Pingwiny z Madagaskaru, pracował nad takimi serialami jak “Przygody z Madagaskaru”, “Tajemnica Ikibany” oraz “Animania”. Kariery reżyserskiej rozpoczął od krótkometrażowego filmu „Gas Planet” w 1992 roku, a od tamtej pory wyreżyserował wiele innych filmów animowanych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W różnych rolach głosowych w serialu Pingwiny z Madagaskaru możemy usłyszeć takie postaci jak Nicole Sullivan, Tom McGrath, John DiMaggio, Danny Jacobs i Andy Richter. Postacie są bardzo dobrze odgrywane przez aktorów, a ich dialogi brzmią bardzo zabawnie i naturalnie.

Nicole Sullivan, występująca jako Marlena, to amerykańska aktorka telewizyjna, filmowa oraz głosowa. Najbardziej znana jest ze swojej roli w serialu telewizyjnym „MADtv” oraz występów gościnnych w innych serialach.

Tom McGrath, występujący jako Skipper, to amerykański animator, scenarzysta, reżyser, aktor głosowy i producent. Jest znany ze swojej roli w serialu Pingwiny z Madagaskaru i w kultowych filmach Shreka.

John DiMaggio, występujący jako Rico, to znany głównie z roli Bendera w serialu Futurama amerykański aktor filmowy i głosowy.

Danny Jacobs, występujący jako Król Julian, to amerykański aktor, komik i reżyser, który odnosi sukcesy przede wszystkim w reklamach telewizyjnych i na scenie.

Andy Richter, występujący jako Mort, to amerykański aktor, komik i autor, którego widzowie najczęściej kojarzą z roli w serialu Late Night with Conan O’Brien.

Gdzie obejrzeć Pingwiny z Madagaskaru online?

Pingwiny z Madagaskaru to serial, który można obejrzeć online w wielu miejscach. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest sam fakt, że cały serial możesz obejrzeć na serwisie Vider bądź zalukaj. Dodatkowo, na stronie alekino.net znajdziesz liczne filmy i seriale, w tym Pingwiny z Madagaskaru.

Pingwiny z Madagaskaru z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Pingwiny z Madagaskaru dostępny jest dla polskich widzów także w wersji z polskim lektorem. Łącznie wersji językowych jest kilka, w tym również z dubbingiem, a tę najlepszą wybierasz już sam. Pingwiny z Madagaskaru z pewnością będą stanowić wspaniałą zabawę dla całej rodziny, a opcja z polskim lektorem sprawi, że każdy zrozumie humor, którym zarazem cechują się pingwiny.

Warto poświęcić 11 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Pingwiny z Madagaskaru to seria o niezwykle zabawnej i wciągającej fabule, która nie pozw