Pod numerem 9 (2014) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
29 min
6.8
Jeśli szukasz niesamowitej komedii, która jednocześnie skrywa w sobie wiele tajemnic, to "Pod numerem 9" jest idealnym wyborem dla Ciebie! Ten serial, pochodzący z Wielkiej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 209
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Pod numerem 9.

Jeśli szukasz niesamowitej komedii, która jednocześnie skrywa w sobie wiele tajemnic, to „Pod numerem 9” jest idealnym wyborem dla Ciebie! Ten serial, pochodzący z Wielkiej Brytanii, jest jednym z najlepszych tworów telewizyjnych ostatnich lat. Premiera miała miejsce w 2014 roku, a od tego czasu serial podbija serca widzów z całego świata.

Czas trwania każdego odcinka to 29 minut, a reżyserem serialu jest Steve Pemberton. Akcja serialu dzieje się w różnych miejscach, a każda historia skupia się na losach ludzi, którzy zostawali w wynajmowanym domku numer 9.

Jeśli chcesz obejrzeć serial, nie musisz już wychodzić z domu i szukać go na DVD. Obecnie „Pod numerem 9” możesz obejrzeć przez internet na wielu stronach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Dzięki temu możesz obejrzeć go w dowolnym momencie!

Pod numerem 9 cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu dzieje się w wynajmowanym domku numer 9. Każdy odcinek opowiada o innych ludziach, którzy przyjeżdżają tam na wakacje lub weekend. Każdy trafia tam z innych powodów, ale każdy z nich ma swoje tajemnice i historię. Ich drogi zazębiają się na kilka chwil, ale potem idą swoimi ścieżkami. Jednakże, w wyniku tych spotkań wiele się zmienia, a sekrety wyplątują się z pojedynczych wątków i tworzą niesamowity wachlarz zagadek.

Czym w rzeczywistości jest „Pod numerem 9” ? To tajemniczy dom, którego historię poznajemy z każdym odcinkiem w nowych wcieśnięciach postaci.

Postacie fabularne

W serialu „Pod numerem 9” występują takie postacie jak:
– marketyngowiec Kate i restauratorin Daniel, którzy spędzają weekend w wynajętym domku;
– dziecko byłe zabójcze Viv oraz jej przybrany ojciec Simon, którzy przyjeżdżają do domu w celach naprawczych;
– Tim i Katy są małżeństwem, które zawodowo zajmuje się telemarketingiem, kłopoty z prowadzeniem własnego biznesu zmuszają ich do przyjazdu do wynajmowanego domku;
– dwóch mężczyzn w podeszłym wieku – Len i Ted – którzy wybierają wynajmowany dom z powodu jego niskiej ceny.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Pod numerem 9?

Reżyserem serialu „Pod numerem 9” jest Steve Pemberton. Pemberton to obecnie jedna z największych gwiazd brytyjskiej telewizji. To nie tylko reżyser, ale także aktor, scenarzysta i producent. Jego wielka popularność jest spowodowana głównie tworzeniem wyjątkowych seriali, takich jak „The League of Gentlemen” oraz „Inside No. 9”.

Steve Pemberton jest nazywany jednym z najbardziej kreatywnych filmowców w Wielkiej Brytanii. Z powodzeniem łączy elementy komedii, dramatu, tajemnicy i grozy, dzięki czemu jego twórczość świetnie się przyjmuje wśród widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

„Pod numerem 9” to przede wszystkim świetnie wypasiona obsada. W serialu występują Rebekah Staton, Tom Riley, Oona Chaplin, Tamsin Greig, Timothy West, Mathew Baynton, Alison Steadman, Julia Davis i wiele innych znanych i zasłużonych aktorów!

Rebekah Staton to angielska aktorka telewizyjna, która występowała w takich produkcjach jak „Raised by Wolves” i „Pulling”. Tom Riley to aktor, reżyser i scenarzysta, którego możemy znać z takich seriali jak „Da Vinci’s Demons” czy „Made in Dagenham”. Oona Chaplin to aktorka, która wystąpiła w takich produkcjach jak „Game of Thrones” oraz następca Jamesa Bonda „007: Skyfall”. Tamsin Greig to brytyjska aktorka, która wygrała nagrodę za najlepszy występ aktorski na festiwalu filmowym w Berlinie.

Gdzie obejrzeć Pod numerem 9 online?

Cały serial „Pod numerem 9” możesz obejrzeć online! Aby obejrzeć ten serial w Internecie, możesz skorzystać z popularnych serwisów jak Vider, CDA czy Zalukaj. Alternatywą jest alekino.net – wyszukiwarka seriali i filmów, dzięki której masz dostęp cały czas do ulubionych produkcji. Nie zapomnij o dostępnych opcjach lektora, dubbingu lub napisów, żeby w pełni cieszyć się fabułą!

Pod numerem 9 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cieszymy się, że możemy powiadomić Ciebie, że „Pod numerem 9” jest dostępny z polskim dubbingiem albo z lektorem. Tylko teraz będziesz mógł cieszyć się pełnym spojrzeniem na serial w języku polskim. Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie!

Warto poświęcic 29 min minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Pod numerem 9” to serial, który wprawi Cię w dobry nastrój, ale jednocześnie zaskoczy wiele tajemnicami i wciągnie na wiele godzin. To produkcja idealna na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Spróbuj oswoić się z tą nietypową, ale bardzo ciekawą fabułą i przekonaj się, że warto.

Dobra wiadomośc! Cały serial Pod numerem 9 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś zainteresowany tym pełnym humoru, ale i tajemniczym serialem, możesz obejrzeć go online. Serial „Pod numerem 9” to jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat, która skradła serca widzów z całego świata. Znajdziesz go w wielu serwisach online wraz z opcją napisów, lektora i dubbingu.

Zachęcamy Ciebie do obejrzenia całego serialu online w polskiej wersji językowej. Gwarantujemy, że ta produkcja wciągnie Cię na wiele godzin, a każdy kolejny odcinek będzie niespodzianką i zagadką.

Czekamy na Twoją opinię w sekcji komentarzy!