Podróżnicy (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
45 min
6.8
Podróżnicy to serial, który zawładnie twoją wyobraźnią i sprawi, że przeniesiesz się w fantastyczny świat pełen intrygi i niebezpieczeństw. Ta poruszająca produkcja skłoni cię do...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 373
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Podróżnicy.

Podróżnicy to serial, który zawładnie twoją wyobraźnią i sprawi, że przeniesiesz się w fantastyczny świat pełen intrygi i niebezpieczeństw. Ta poruszająca produkcja skłoni cię do refleksji nad ludzkim istnieniem i przyszłością naszej planety. Przedstawimy ci teraz cały serial Podróżnicy.

Serial Podróżnicy to produkcja pełna akcji, intryg i przewrotnych sytuacji. Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, kiedy to ludzie przenoszą swoje świadomości do XXI wieku. Nowe życie nie jest łatwe, a bohaterowie mają sporą wiedzę na temat tego, co przyniesie im los. W efekcie odkrywają szereg niezwykłych wydarzeń i tajemnic, które będziesz miał okazję zobaczyć w serialu Podróżnicy.

Serial ten może być uważany za dramat, sci-fi i fantasy, spod produkcji NBC. Serial ten podbił serca wielu fanów na całym świecie już od momentu jego premiery w 2016 roku. Został on stworzony do serialowych zapędów zupełnie innej grupie odbiorców niż te, na które składają się konsumenci innych seriali.

Podróżnicy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Podróżnicy osadzony jest na naszej planecie, ale w dużej mierze skupia się na relacjach międzyludzkich oraz problemach z przyszłą egzystencją. Grupa ludzi przenosi swoje świadomości do przeszłości naszej planety, kiedy to życie było mniej skomplikowane i mniej zdominowane przez technologię, co staje się idealną szansą na uniknięcie zagłady, która grozi ich gatunkowi w dalekiej przyszłości.

Bohaterowie serialu muszą znaleźć sposób, by dostosować się do nowego życia i zyskać przewagę nad przyszłymi wydarzeniami. Wszyscy są na bieżąco ze swoją przyszłością i wiedzą, co im grozi, co czyni sytuację jeszcze trudniejszą.

Podróżnicy to serial, który wciągnie cię już od pierwszych minut. Znajdziesz w nim składnię, która zabiera cię w podróż przez ekscytujące pola i daje szansę na kreatywną relację z ludzką egzystencją.

Postacie fabularne

W serialu Podróżnicy poznajemy kilka postaci, które są kluczowe dla fabuły. W rolach głównych spotkamy:

– Grant MacLaren (Eric McCormack) – jego główna misją jest doprowadzenie bohaterów spowrotem do ich czasów. Jest on również liderem grona podróżników.
– Marcy Warton (MacKenzie Porter) – skupiająca cały swój czas na pracy jako pielęgniarka. Ma specjalne umiejętności, które sprawiają, że jest bardzo potrzebna w zespole.
– Carly Shannon (Nesta Cooper) – kobieta, która ma na sumieniu wiele błędów w przeszłości i pojawiają się one w czasie jej pracy z grupą podróżników.
– Trevor Holden (Jared Abrahamson) – jest to ulepszony i wzmocniony fizycznie człowiek, który w przeszłości był chwilami zagrożony. Dzięki swojej siłce zawsze jest potrzebny w trudnych sytuacjach.
– Philip Pearson (Reilly Dolman) – jedyny z grupy, który posiada ponadprzeciętne umiejętności do robienia zgłębienia. Jest on w grupie, ponieważ jest również podróżnikiem czasu i robi wszystko, żeby nie upadło na niego jedno ze skarbów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Podróżnicy?

Reżyserem serialu jest Harry Bradbeer. To jeden z najbardziej doświadczonych producentów telewizyjnych na świecie. W produkcji brali jednak udział również inni reżyserzy, którzy pomogli w wyprodukowaniu serialu.

Bradbeer to reżyser, który ma ciekawą i bogatą karierę. Znany jest przede wszystkim z tworzenia niekonwencjonalnych seriali, które wzdłuż swojego trwania stają się coraz lepsze. Swoją filmową karierę zaczynał od krótkometrażówki „The Writing On The Wall” w 1997 roku, a w tym samym roku zrealizował również swój pierwszy program telewizyjny. Wśród jego innych dzieł znajdziemy takie produkcje jak „Flesh and Blood”, „The Hour”, „Killing Eve” czy „Fleabag”.

To właśnie dzięki jego zaangażowaniu, serial Podróżnicy jest niezwykle interesującą i intrygującą produkcją, którą warto obejrzeć.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Podróżnicy możemy zobaczyć kilka znanych i doświadczonych aktorów. Eric McCormack, znany z roli Willa w „Will & Grace”, wciela się w rolę Granta MacLarena, lidera grupy podróżników. MacKenzie Porter, która wystąpiła w „Travelers” oraz „Hell on Wheels”, gra Marcy Warton. Nesta Cooper, która pojawiła się w takich produkcjach jak „The Edge of Seventeen” czy „Dear White People”, gra w serialu Carly Shannon. Jared Abrahamson, aktor znany z „Keep Watching” wciela się w role Trevora Holden. W obsadzie znajdują się również Reilly Dolman i Patrick Gilmore.

Wszyscy aktorzy znani są z wielu znakomitych ról i niewątpliwie wcielili się w swoje filmy, aby stworzyć prawdziwie niezwykłe produkcje do obejrzenia.

Gdzie obejrzeć Podróżnicy online?

Serial Podróżnicy cieszy się niezwykle dużą popularnością, a więc i w internecie można go znaleźć bez problemu. Można obejrzeć go między innymi na vider, cda oraz zalukaj. Wszystkie odcinki są dostępne w dobrych jakościach obrazu oraz dźwięku, a dodatkowo na wielu stronach można znaleźć także ciekawostki i materiały zza kulis. Nie ma więc problemu z obejrzeniem całego serialu.

Jeśli natomiast szukasz konkretnej wyszukiwarki, z której mógłbyś korzystać w poszukiwaniu filmów i seriali, koniecznie zajrzyj na alekino.net.

Podróżnicy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Podróżnicy to produkcja, która dociera do widzów na całym świecie. Dzięki temu, możemy obejrzeć go w różnych wersjach językowych – z angielskim dubbingiem, polskimi napisami lub polskim lektorem.

Jeśli jesteś fanem polskiego dubbingu i chcesz, aby cały serial Podróżnicy był dostępny w polskiej wersji językowej, to na cda oraz zalukaj możesz znaleźć właśnie taką wersję.

Warto poświęcic 45 minut na seans online?

Tak, warto! Serial Podróżnicy to produkcja, która wciągnie cię od pierwszej do ostatniej chwili swoim klimatem, akcją i scenariuszem. Jeśli uwielbiasz filmy sci-fi i fantasy, a w swoim wolnym czasie chcesz zobaczyć coś ciekawego, to musisz obejrzeć ten serial. Pozwoli ci on oderwać się od rzeczywistości na chwilę i wciągnąć w fantastyczny świat.

Dobra wiadomość! Cały serial Podróżnicy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem serialu Podróżnicy, to musisz wiedzieć, że jest to niezwykle interesująca produkcja, pełna intrygi i niespodzianek. W dzisiejszych czasach, gdzie wiele filmów to jedynie zwykłe produkcje komercyjne, serial Podróżnicy wyróżnia się na tle innych.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego niezwykłego serialu online już teraz. Nie pożałujesz ani chwili spędzonej z tymi bohaterami. Jeśli już obejrzałeś cały serial, podziel się z nami swoją opinią na jego temat w komentarzach poniżej. Czekamy na twoją opinię!