Pora na przygodę! (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
11 min
6.8
Zapraszamy do świata niezwykłych przygód chłopca imieniem Finn i jego magicznego przyjaciela Jake’a, który potrafi zmienić swój kształt w dowolne zwierzę lub przedmiot. Razem przemierzają...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 277
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10

Wprowadzenie do całego serialu Pora na przygodę!

Zapraszamy do świata niezwykłych przygód chłopca imieniem Finn i jego magicznego przyjaciela Jake’a, który potrafi zmienić swój kształt w dowolne zwierzę lub przedmiot. Razem przemierzają kolorową i pełną magii Krainę Ooo, leżącą na postapokaliptycznej Ziemi, gdzie spotykają innych bohaterów, takie jak Królewnę Balonową, Lodowego Króla czy wampirzycę Marcelinę, a także potwory i fantastyczne istoty. „Pora na przygodę!” – amerykański serial animowany stworzony przez Pendletona Warda – to mieszanka komedii, sci-fi i fantasy, która wciągnęła widzów na całym świecie. Serial ten zadebiutował w 2010 roku, a ostatni odcinek został wyemitowany w 2018 roku. Warto poświęcić 11 minut na seans online, ponieważ to czas spędzony z wspaniałymi bohaterami i niezwykłym światem.

Pora na przygodę! cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w kolorowej i magicznej Krainie Ooo, która leży na postapokaliptycznej Ziemi po wielkim wybuchu. Finn to ludzki chłopiec, który mieszka w Krainie Ooo i uwielbia przeżywać niezwykłe przygody. Jego magicznym przyjacielem jest Jake – pies, który potrafi zmienić kształt swojego ciała w dowolne zwierzę lub przedmiot, a nawet powiększyć swoje rozmiary. Razem, jako bohaterowie główni, przeżywają niezwykłe przygody, a podczas swoich podróży spotykają innych bohaterów, takich jak Królewna Balonowa, Lodowy Król, wampirzycę Marcelinę czy istoty, których nie sposób nazwać.

Postacie fabularne

W serialu Pora na przygodę! mamy mnóstwo postaci, ale najważniejsze z nich to:

– Finn – ludzki chłopiec, który mieszka w Krainie Ooo i uwielbia przeżywać przygody.
– Jake – magiczny pies, który potrafi zmienić kształt swojego ciała w dowolne zwierzę lub przedmiot, a nawet powiększyć swoje rozmiary.
– Królewna Balonowa – dziewczyna, która rządzi w Krainie Balonów i która jest zakochana w Finn’ie.
– Lodowy Król – postać antyutopijna, który chce przejąć kontrolę nad Krainą Ooo.
– Marcelina – postać wampirzycy, która charakteryzuje się buntowniczym zacięciem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Pora na przygodę!?

Serial Pora na przygodę! został wyreżyserowany przez Pendletona Warda, którego znamy również z takich produkcji jak „Bravest Warriors” czy „The Marvelous Misadventures of Flapjack”. Ward jest znanym amerykańskim artystą, który pracował jako scenarzysta i animator. Przed rozpoczęciem pracy nad serialem Pora na przygodę! pracował nad „The Grim Adventures of Billy & Mandy”. Ward uważany jest za jednego z najbardziej pomysłowych twórców animacji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Porze na przygodę!” zobaczymy wiele znanych głosów, w tym:
– Jeremy Shada jako Finn
– John DiMaggio jako Jake
– Tom Kenny jako Ice King
– Hynden Walch jako Princess Bubblegum
– Olivia Olson jako Marceline
– Niki Yang jako BMO
– Polly Lou Livingston jako Tree Trunks

Gdzie obejrzeć Pora na przygodę! online?

Serial Pora na przygodę! jest dostępny online na wielu platformach, w tym na Vider, CDA, Zalukaj oraz na stronie Alekino.net. Wszystkie odcinki są dostępne w polskiej wersji językowej, wraz z lektorem, napisami i dubbingiem.

Pora na przygodę! z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy i seriale z polskim lektorem, to „Pora na przygodę!” jest właśnie dla Ciebie! Każdy odcinek jest dostępny w polskiej wersji językowej, zarówno z lektorem, jak i napisami, a na niektórych platformach istnieje także wersja z dubbingiem. Możesz wybrać dla siebie najwygodniejszą wersję i cieszyć się przygodami Finna i Jake’a w języku, który najlepiej znasz.

Warto poświęcic 11 min minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Pora na przygodę!” to niezwykły serial z mnóstwem humoru i zabawy. Fabuła to pełna przygód o niezwykłych postaciach, których losy wciągają widzów. Co więcej, seria ta cieszy się już od wielu lat ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych na całym świecie. To produkcja jedyna w swoim rodzaju, która pozwala na odprężenie i odpoczynek po ciężkim dniu.

Dobra wiadomość! Cały serial Pora na przygodę! możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz przekonać się sam, jakie to fantastyczne przygody przeżywają Finn i Jake, to zapraszamy do obejrzenia „Pora na przygodę!” w najlepszej jakości na stronie Alekino.net lub innej platformie. Wiemy, że zainteresuje Cię ta produkcja i szybko przepadniesz w świecie postapokaliptycznych fantazji. A po seansie, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej!