Porzucony według Harlana Cobena (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
45 min
6.8
Jeśli szukasz serialu, który wciągnie Cię na długie godziny i zapewni wiele emocji, to z pewnością warto sięgnąć po Porzucony według Harlana Cobena. Ta produkcja...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 109
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Porzucony według Harlana Cobena

Jeśli szukasz serialu, który wciągnie Cię na długie godziny i zapewni wiele emocji, to z pewnością warto sięgnąć po Porzucony według Harlana Cobena. Ta produkcja ma wiele do zaoferowania, zarówno jeśli chodzi o intrygującą fabułę, jak i zespół aktorów, którzy wcielają się w główne role. Serial został wyprodukowany w 2016 roku, a jego reżyserią zajęła się Charlotte Sieling. W rolach głównych możemy zobaczyć Toma Cullena, O.T. Fagbenle, Lee Ingleby, Sarah Solemani oraz Lola Mae Loughran. Porzucony według Harlana Cobena to łącznie sześć odcinków po około 45 minut każdy.

Choć produkcja ta nie jest odgrzebanym, stałym tematem wśród seriali, z pewnością zasługuje ona na miano dzieła wartego uwagi. Zachęcamy zatem do zapoznania się z dalszą częścią artykułu, gdzie bliżej przyjrzymy się faktom na temat Porzuconego według Harlana Cobena.

Porzucony według Harlana Cobena cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Porzucony według Harlana Cobena rozgrywa się w Anglii. Głównym bohaterem jest Thomas, który niegdyś był małym dzieckiem, które zostało porzucone na peronie przez swoją matkę, kiedy ta po prostu wyszła z pociągu i nigdy więcej się nie pojawiła. Już w pierwszym odcinku możemy zobaczyć, jak po latach Thomas szuka swojej matki, nie wiedząc nawet, czy jeszcze żyje.

W miarę postępu fabuły, okazuje się, że Thomas ma swoje sekrety. Odkrywa on mianowicie, że jego matka nie zginęła, lecz zdecydowała się na ukrycie swojego istnienia. Tymczasem Thomas dochodzi do wniosku, że musi w końcu zakończyć ten koszmarny stan niepewności i odkryć prawdę o rodzicach. W tym celu rozpoczyna prywatne śledztwo i stara się na własną rękę zgłębić ciemne tajemnice rodziny.

Można śmiało powiedzieć, że Porzucony według Harlana Cobena ujawnia nam kilka wątków mieszanek kryminałów z sensacją oraz romansów, co sprawia, że widza nie sposób oderwać od ekranu.

Postacie fabularne

W serialu występują bardzo interesujące postaci, które nadają lekkiego smaczku całej fabule :

– Thomas – główny bohater, który szuka swojej matki
– Kate – dziewczyna Thomasa, która udziela mu pomocy w poszukiwaniach
– Mark – brat Thomasa, który ma problemy z policją
– Eileen – matka Thomasa, która porzuciła swojego syna na stacji
– Shahid – przyjaciel Thomasa, który pomaga mu szukać odpowiedzi

Z każdym odcinkiem odkrywamy coraz więcej o ich przeszłości i sekretach, które kryją.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Porzucony według Harlana Cobena?

Charlotte Sieling jest reżyserem Porzuconego według Harlana Cobena. Pochodzi ona z Danii, gdzie ukończyła kurs na kierunku filmowym. To z nią związana jest większość wspaniałych projektów dotyczących filmów oraz innych seriali, a także programów telewizyjnych.

Sieling postanowiła trafić do Wielkiej Brytanii, gdzie podjęła pracę jako reżyser filmów fabularnych. Wcześniej zrobiła wiele produkcji dla telewizji, ale Pompeii była jej debiutanckim filmem fabularnym, który to okazał się ogromnym sukcesem. W Porzuconym według Harlana Cobena udowodniła na nowo, że jest jedyną w swoim rodzaju, gdyż stworzyła kolejny, wspaniały hit.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Porzucony według Harlana Cobena jest pełen gwiazd filmowych. Oto aktorzy, którzy występują w nim:

– Thomas – Tom Cullen (W oczekiwaniu na sławę)
– Kate – Sarah Solemani (Himym)
– Eileen – Nina Wadia (Goodness Gracious Me)
– Mark – Lee Ingleby (Everest)
– Shahid – O.T. Fagbenle (Maxwell)

Wszyscy z nich odgrywają swoje role perfekcyjnie, dzięki czemu widzowie mają prawdziwą gratkę.

Gdzie obejrzeć Porzucony według Harlana Cobena online?

Porzucony według Harlana Cobena to doskonały serial, który z powodzeniem można obejrzeć online. Tajemnicze wydarzenia, intrygi i tajemnice będzie można rozwiązać za pomocą platform streamingowych takich jak vider, cda, zalukaj, a także wszędobylskiej wyszukiwarki gotowej na każde wyzwanie – alekino.net.

Porzucony według Harlana Cobena z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli słowa o ojczyźnie naszej są dla nas ważne, to bez wątpienia warto obejrzeć Porzucony według Harlana Cobena online z polskim lektorem. To doskonała okazja, aby poczuć się jeszcze bardziej związany z tą produkcją. Dostępne są również napisy lub dubbing, więc każdy może wybrać coś dla siebie.

Warto poświęcic 45 minut minut na seans online?

Jeśli wciąż wahasz się, czy porzucić ważniejsze sprawy i poświęcić czas na seans Porzuconego według Harlana Cobena, to warto przeczytać nasze powody, dla których warto to zrobić.

Przede wszystkim, fabuła serialu jest bardzo intrygująca i porywająca. Sekrety ukryte przez lata, tajemnice bohaterów, miłosne wątki – to wszystko sprawia, że nie sposób oderwać się od ekranu. Co więcej, dobre aktorstwo oraz doskonała reżyseria sprawiają, że szanse na nudzenie się zdecydowanie zmniejszają się. Z pewnością warto spróbować poświęcić 45 minut na seans online, aby poczuć dreszczyk emocji.

Dobra wiadomośc! Cały serial Porzucony według Harlana Cobena możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś Porzuconego według Harlana Cobena, to polska sieć streamingowa gotowa jest na Ciebie z podniesioną głową. Od dzisiaj cały serial jest dostępny w internecie, co oznacza, że możesz obejrzeć go w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Zachęcamy zatem do tego, abyś poświęcił chociaż te 45 minut i obejrzał tę produkcję, a jeśli już obejrzałeś to podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem!