Pracujące mamy (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
30 min
6.8
Serial Pracujące mamy to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom. To historie czterech matek z Toronto, które muszą zmierzyć się z powrotem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 61
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Pracujące mamy.

Serial Pracujące mamy to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom. To historie czterech matek z Toronto, które muszą zmierzyć się z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim. Każda z nich ma do spełnienia wiele obowiązków, a życie wydaje się ich czasem przerastać. Serial jest pełen humoru, ale także pokazuje problemy, z jakimi muszą mierzyć się kobiety, które wracają do pracy po urodzeniu dziecka. Produkcja ta jest dostępna online i z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi komedie obyczajowe. Serial Pracujące mamy ma premierę w roku 2017 i trwa 30 minut.

Pracujące mamy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Pracujące mamy rozgrywa się w Toronto, a akcja koncentruje się na czterech kobietach, które muszą wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim. Każda z nich stara się pogodzić pracę, opiekę nad dzieckiem, życie miłosne i całą resztę obowiązków, co z czasem napędza emocje i doskonale rozbawia widza. Fabuła serialu jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i miłych niespodzianek, które sprawią, że nie będziesz mógł oderwać się od oglądania.

Postacie fabularne

Serial Pracujące mamy opowiada historię czterech kobiet:

– Kate Foster (Catherine Reitman) to matka dwóch dzieci, która próbuje połączyć życie rodzinne z pracą jako dyrektor marketingu.

– Anne Carlson (Dani Kind) jest najlepszą przyjaciółką Kate, która wróciła do pracy po trzecim dziecku i musi zmierzyć się z zazdrością męża o jej karierę.

– Frankie Coyne (Juno Rinaldi) pracuje w barze ojca i musi jednocześnie zająć się dzieckiem i swoją nową pracą.

– Jenny Matthews (Jessalyn Wanlim) przeżywa rozstanie z mężem i stara się odbudować życie, jednocześnie pracując w korporacji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Pracujące mamy?

Serial Pracujące mamy został wyreżyserowany przez Catherine Reitman. Znana kanadyjska aktorka i reżyserka jest córką słynnego reżysera Ivana Reitmana i z pewnością odziedziczyła po nim talent do realizacji filmów i seriali. Catherine Reitman w swojej karierze wyreżyserowała kilka znanych filmów i seriali, takich jak Wkręceni w rodzinę, czy głośna produkcja telewizyjna Black-ish. Reżyserką szczególnie interesują problemy, z jakimi zmaga się codziennie współczesna kobieta – matka, pracująca i walcząca o swoje miejsce w społeczeństwie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Pracujące mamy występują: Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi, Katherine Barrell, Jessalyn Wanlim, Novie Edwards i Dennis Andres. Każdy z aktorów to wyjątkowe indywidualności, które swoją pracą aktorską udowadniają, że serial to nie tylko fajna zabawa, ale także prawdziwe dzieło sztuki. Catherine Reitman to nie tylko reżyserka serialu, ale także aktorka, która daje z siebie wszystko na ekranie. Dani Kind i Juno Rinaldi to świeże twarze w branży, które doskonale czują się w swoich rolach. Katherine Barrell, Jessalyn Wanlim i Novie Edwards to doświadczone aktorki, które zachwyciły widzów swoją grą aktorską w wielu innych produkcjach telewizyjnych. Dennis Andres jako kochający mąż i ojciec doskonale wpisuje się w rolę, jaką przygotowała dla niego ekipa serialu.

Gdzie obejrzeć Pracujące mamy online?

Serial Pracujące mamy można obejrzeć online na wielu platformach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Jednak polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. To portal, który posiada bogatą bibliotekę filmów i seriali, w tym Pracujące mamy. Można tam obejrzeć serial z napisami, lektorem lub z polskim dubbingiem.

Pracujące mamy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla polskich widzów dostępna jest wersja serialu Pracujące mamy z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy może wybrać dla siebie odpowiedni wariant, który pozwoli na zrozumienie dialogów i przeżycie historii bohaterek razem z nimi.

Warto poświęcić 30 minut na seans online?

Oczywiście! Serial Pracujące mamy to nie tylko świetna zabawa, ale także prodokcja, która skłania do refleksji. Historia czterech matek, które próbują połączyć pracę i życie rodzinne, jest bardzo wzruszająca, ale i zabawna. Wiele z nas może zidentyfikować się z problemami bohaterek, co sprawia, że serial nabiera znacznie większego znaczenia. Poza tym humor, którym jest przepełniona produkcja, poprawi nam nastrój na cały dzień i dostarczy wiele śmiechu.

Dobra wiadomość! Cały serial Pracujące mamy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś serialu Pracujące mamy, to naprawdę warto to zrobić. To zabawna i pełna emocji produkcja, która na pewno każdego rozśmieszy i na długo pozostanie w pamięci. Zachęcamy do skorzystania z wyżej wymienionych platform streamingowych lub wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Podziel się z nami swoją opinią o serialu Pracujące mamy w sekcji komentarzy pod tym artykułem.