Przyjaciele (1994) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

1994
25 min
6.8
Jeśli jesteś fanem dobrego humoru, wzruszeń i ciekawych historii, to serial Przyjaciele powinien znaleźć się na Twojej liście "must watch". To kultowy sitcom, który zdobył...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 59
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10

Wprowadzenie do całego serialu Przyjaciele

Jeśli jesteś fanem dobrego humoru, wzruszeń i ciekawych historii, to serial Przyjaciele powinien znaleźć się na Twojej liście „must watch”. To kultowy sitcom, który zdobył serca widzów na całym świecie. Serial przedstawia historię sześciu przyjaciół – Rachel, Rossa, Chandlera, Moniki, Joeya i Phoebe, którzy mieszkają i pracują w Nowym Jorku. Sam serial był emitowany od 1994 do 2004 roku, stworzyli go David Crane i Marta Kauffman. Jest to produkcja z gatunku dramat-komedia, trwająca 25 minut. Znajdziemy w nim obsadę, taką jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer.

Serial Przyjaciele stworzył ogromną popularność wśród widzów, a dzisiaj każdy ma możliwość obejrzenia całego serialu online. Jest to wciąż jedna z najchętniej oglądanych produkcji, a zachęcamy do obejrzenia go również przez osoby, które jeszcze o niej nie słyszały.

Przyjaciele cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Przyjaciele rozgrywa się w Nowym Jorku. Skupia się na sześciu przyjaciołach, którzy starają się pogodzić życie prywatne z pracą. Głównymi bohaterami są Rachel Green, Chandler Bing, Ross Geller, Joey Tribbiani, Monica Geller i Phoebe Buffay. To są przyjaciele, którzy związani byli ze sobą od dzieciństwa, a tym razem żyją i pracują w Nowym Jorku. Seria składa się z dziesięciu sezonów, a każdy z nich skupia się na innym wątku. W serialu Przyjaciele znajdziemy zarówno kilka wątków romantycznych, jak i relacyjnych. Serial doskonale obrazuje problemy współczesnych młodych ludzi i zachęca do refleksji.

Postacie fabularne

Poświęćmy chwilę, by poznać bohaterów Przyjaciół. Rachel to ambitna kobieta o wielkich marzeniach, która zaczyna nowe życie w Nowym Jorku. Z kolei Ross to młody mężczyzna, który jest nauczycielem i naukowcem. Chandler jest adwokatem, Joey z kolei pracuje jako aktor, a Phoebe jest piosenkarką. Monica to kobieta doskonale radząca sobie w kuchni i właścicielka restauracji. Wszyscy oni stanowią świetną paczkę przyjaciół ze swoimi problemami oraz sukcesami, w których pomagają sobie nawzajem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Przyjaciele?

Reżyserem serialu Przyjaciele był James Burrows. Jest to legenda telewizji, która pracowała przy wielu produkcjach, takich jak Taxi, Cheers, a także Will & Grace. Burrows jest znany z tego, że przyczynił się do stworzenia wielu dobrych komedii. Bohaterowie serialu Przyjaciele nie raz uważali, że Burrows miał duży wpływ na ich rozwój aktorski. To dzięki jego wskazówkom zdobywali nowe umiejętności na planie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Przyjaciołach wystąpili Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Matt LeBlanc. Aniston zagrała rolę Rachel Green, która robi karierę w New Yorku. Matthew Perry wcielił się w Chandlera Binga, adwokata nawykłego do ironicznych komentarzy. Courteney Cox zagrała rolę Moniki, ambitnej kobiety o szerokich horyzontach. Lisa Kudrow wcieliła się w Phoebe, utalentowaną i zawsze uśmiechniętą piosenkarkę na ulicy. David Schwimmer stworzył postać Rossa Gellera, młodego naukowca, a Matt LeBlanc zagrał Joeya Tribbianiego, aktora i wiecznego łamacza kobiecych serc.

Gdzie obejrzeć Przyjaciele online?

Jeśli chcesz obejrzeć Przyjaciół online, dostęp do niego masz za pośrednictwem popularnych platform online, takich jak: Vider, CDA, czy Zalukaj. Wyszukując serial w sieci, warto również skorzystać z różnego rodzaju wyszukiwarek, takich jak alekino.net, gdzie znajdziesz wiele popularnych filmów i seriali do obejrzenia.

Przyjaciele z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Przyjaciele możesz obejrzeć w wersji oryginalnej, ale dla wielu widzów najlepszą opcją jest tekst lektora lub napisów. Jeśli nie uważasz się za mistrza języka angielskiego, wybierz wersję polskojęzyczną. Obejrzenie serialu z lektorem czy napisami to dobry pomysł również dla osób, które chcą się uczyć języka angielskiego. Dzięki temu poznasz slang i różne zwroty, a w dodatku świetnie się przy tym bawisz.

Warto poświęcić 25 minut na seans online?

Serial Przyjaciele jest naprawdę warty uwagi, ponieważ jest to jedna z najlepszych i najzabawniejszych produkcji, jakie ukazały się w historii. To dzieło kultowe, które z pewnością zaciekawi Ciebie i przyciągnie Twoją uwagę na dłużej. Nie brakuje tam zabawnych, niepowtarzalnych momentów, ale też wzruszających scen. Jest to doskonała okazja, by odpocząć, chwilę się zrelaksować i zabawić.

Dobra wiadomość! Cały serial Przyjaciele możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Przyjaciele to produkcja, która zdobyła ogromną popularność i ciągle jest jednym z kultowych hitów telewizyjnych. Dzięki dostępności w Internecie każdy z nas ma możliwość obejrzenia go w dowolnym czasie i miejscu. To idealny pomysł na wieczór przed telewizorem. Z pewnością się nie zawiedziesz i będzie to dobry czas, który spędzisz z przyjaciółmi ze swojej ulubionej amerykańskiej produkcji. Zachęcamy do udania się do wyszukiwarki i znalezienia właściwego odcinka już dziś. A po obejrzeniu Przyjaciół, zapraszamy do podzielenia się Waszymi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej!