Przyjaciółki (2012) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
45 min
6.8
Serial "Przyjaciółki" to produkcja, która od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Pierwszy odcinek zaprezentowany został na antenie telewizyjnej w 2012 roku i od...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 402
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11
Sezon 12
Sezon 13
Sezon 14
Sezon 15
Sezon 16
Sezon 17
Sezon 18
Sezon 19

Wprowadzenie do całego serialu Przyjaciółki

Serial „Przyjaciółki” to produkcja, która od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Pierwszy odcinek zaprezentowany został na antenie telewizyjnej w 2012 roku i od tamtego momentu serial zdobył uznanie widzów. To seans pełen wzruszeń, emocji i zaskakujących zwrotów akcji. „Przyjaciółki” to przede wszystkim historia o przyjaźni i miłości, ale również o zmaganiu się z trudnościami życia i problemami, przed którymi stają bohaterki. Produkcja to dramat obyczajowy i telenowela jednocześnie, co sprawia, że każdy odcinek to zupełnie nowe emocje. W rolach głównych zobaczyć można Magdalenę Stużyńską, Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską, Bartka Kasprzykowskiego, Agnieszkę Sienkiewicz, Dorotę Kolak, Marcina Korcza, Elżbietę Jarosik i Mateusza Webera. Reżyserem serialu jest Maciej Dejczer. Serial trwa 45 minut i składa się z 8 sezonów. Wszystkie odcinki dostępne są online, co pozwala na seans w dogodnych dla widza godzinach.

Przyjaciółki cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu „Przyjaciółki” rozgrywa się w Chorzowie i koncentruje się na losach czterech bohaterek, które po latach spotykają się na zjeździe absolwentów. To właśnie ten moment pracy Ich życiem zmienił. Agata, Paulina, Natalia i Kasia to kobiety, które znają się od lat szkolnych i mimo upływu lat, zachowały ze sobą kontakt. Każda z nich ciągnie swoje życie, jednak pewnego dnia los sprawia, że spotykają się na jednym ze szkolnych zjazdów. Z czasem okazuje się, że właśnie teraz potrzebują siebie nawzajem, aby poradzić sobie z trudnościami. Każda z bohaterek boryka się z innymi problemami: Agata (Magdalena Stużyńska) prowadzi swoją firmę, ale nie ma szczęścia w miłości; Paulina (Małgorzata Socha) jest wziętą fryzjerką, ma niechętnego partnera i marzy o tym, by zostać jego żoną; Natalia (Joanna Liszowska) niedawno przeszła rozwód i musi sobie radzić z samodzielnym wychowaniem dziecka, a Kasia (Anita Sokołowska) jest oddaną rodzinie gospodynią domową.

Postacie fabularne

W serialu „Przyjaciółki” widzowie będą mogli zobaczyć wiele ważnych postaci. Bohaterki, czyli Agatę, Paulinę, Natalię i Kasię, odgrywają Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska. Pozostałe role to m.in.:
– Bartek Kasprzykowski jako Adam, partner Pauliny,
– Agnieszka Sienkiewicz jako Patrycja, córka Pauliny,
– Dorota Kolak jako babcia Agaty,
– Marcin Korcz jako Robert, były mąż Natalii,
– Elżbieta Jarosik jako matka Natalii,
– Mateusz Weber jako Bruno, przyjaciel Kasi.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Przyjaciółki?

Reżyserem serialu „Przyjaciółki” jest Maciej Dejczer – polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Dejczer z wykształcenia jest aktorem, ale swoją karierę związał przede wszystkim z reżyserią. W swoim dorobku ma wiele znanych i cenionych filmów, takich jak „Mów mi Rockefeller”, „Kroll” czy „15 stron świata”, a także seriali, m.in. „Klan” czy „Słoneczna sonny”. Maciej Dejczer ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w świecie kina.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu „Przyjaciółki” znajduje się wiele znanych i cenionych w Polsce aktorów. W rolach głównych zobaczyć można m.in.:
– Magdalenę Stużyńską, aktorkę teatralną i filmową, znaną m.in. z filmów „Prosta historia o miłości”, „Galerianki” czy „Dancing for You”;
– Małgorzatę Sochę, jedną z bardziej lubianych polskich aktorek, znana m.in. z roli Anki w „Klanie” czy Joanny w „Czasie honoru”;
– Joannę Liszowską, piosenkarkę i aktorkę, znana z zespołu Sistars i roli Marysi w „M jak miłość”;
– Anitę Sokołowską, aktorkę teatralną i filmową, znaną m.in. z filmów „Miłość w przejściu podziemnym”, „365 dni” czy serialu „M jak miłość”.

W pozostałych rolach zobaczyć można m.in. Bartka Kasprzykowskiego, Agnieszkę Sienkiewicz, Dorotę Kolak, Marcina Korcza, Elżbietę Jarosik czy Mateusza Webera.

Gdzie obejrzeć Przyjaciółki online?

Serial „Przyjaciółki” ma już kilka lat, ale wciąż cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że wiele osób szuka możliwości obejrzenia go online. Cały serial można zobaczyć legalnie na platformie Vider, w serwisach Cda oraz zalukaj. Jednocześnie warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji filmowych.

Przyjaciółki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów preferujących oglądanie seriali z polskim lektorem, w internecie dostępna jest również wersja „Przyjaciólek” z polskim dubbingiem oraz napisami. Dzięki temu mają Państwo możliwość wyboru preferowanej wersji mobilizującej do oglądania.

Warto poświęcić 45 minut na seans online?

Oczywiście, że tak! Serial „Przyjaciółki” to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się dobrym kinem i chce odmienić swoje życie. To opowieść o problemach i emocjach, którą da się łatwo zrozumieć. Serial jest pełen zaskakujących zwrotów akcji i momentów wzruszeń, dzięki czemu cały seans to niezapomniane wrażenia. To także piękna historia o wartości przyjaźni i rodzinie. Polecamy!

Dobra wiadomość! Cały serial Przyjaciółki możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliście „Przyjaciółek”, to warto zmienić tę sytuację już teraz! To seans, którego każdy powinien doświadczyć. Wystarczy wejść na jedną z platform online i zacząć oglądać. Niezapomniane emocje i wrażenia gwarantowane. A po seansie koniecznie podzielcie się swoją opinią poniżej w sekcji komentarzy!