Queen of the South (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
42 min
6.8
Jeśli szukasz nowego serialu, który pochłonie Cię na długie godziny, Queen of the South to świetna opcja. Ten mocny dramat kryminalny podbija serca widzów na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 407
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Queen of the South

Jeśli szukasz nowego serialu, który pochłonie Cię na długie godziny, Queen of the South to świetna opcja. Ten mocny dramat kryminalny podbija serca widzów na całym świecie. O czym opowiada ten serial? Teresa, główna bohaterka, zostaje zmuszona do pracy dla kartelu, który stoi za śmiercią jej chłopaka. Dzięki pomocy lojalnej przyjaciółki, sprytu i tajemniczego notesu, udaje jej się przetrwać i stać na czele własnego kartelu. Queen of the South to produkcja z 2016 roku. Czas trwania jednego odcinka to 42 minuty, co jest idealną długością na odprężający seans po pracy. Serial powstał w krajach Ameryki Łacińskiej, a polskim widzom dostępny jest z lektorem na różnych platformach online.

Queen of the South – popularność i dostępność online

Queen of the South to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Młoda kobieta, która musi wyrwać się z opresji i zemścić się na zabójcach swojego chłopaka, to temat, który przyciąga rzesze fanów kryminałów i dramatów. Wysoka ocena serialu na portalach filmowych oraz liczne pozytywne recenzje świadczą o jego jakości i dobrym przyjęciu przez publiczność. Queen of the South jest dostępny online i można go obejrzeć na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Osoby, które chcą bezpiecznie i legalnie obejrzeć serial, mogą skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Queen of the South cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu toczy się w Meksyku, po zabójstwie chłopaka Teresy. Teresa wyrusza przed siebie, próbując zemścić się na zabójcach swojego ukochanego. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż zostaje wciągnięta w świat kartelu narkotykowego. Ucieka przed ścigającymi ją zabójcami, a jednocześnie stara się przetrwać i zdobyć władzę nad własnym biznesem.

Postacie fabularne

Główne role w serialu Queen of the South odgrywają Alice Braga jako Teresa oraz Hemky Madera jako Pote. Oprócz nich pojawiają się m.in. Veronica Falcón jako Camila Vargas czy Peter Gadiot jako James Valdez. Teresa to młoda, sprytna kobieta, która musi walczyć o przetrwanie w niebezpiecznym świecie kartelu. Pote to lojalny przyjaciel Teresy, który pomaga jej w trudnych momentach i dba o jej bezpieczeństwo. Camila Vargas to bezwzględna właścicielka kartelu, która stara się zapewnić sobie najwięcej korzyści w biznesie. James Valdez to były agent CIA, który bada kartel narkotykowy i wkrótce zostaje wciągnięty w walkę z Teresą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Queen of the South?

Serial Queen of the South został wyreżyserowany przez Mairzyckę Haddock oraz Charlotte Sieling, dwie doświadczone reżyserki. Haddock znana jest z takich produkcji jak “Wire in the Blood” czy “Spirit Warriors”. Sieling z kolei pracowała przy takich filmach jak “The Killing” czy “Homeland”. Ich doświadczenie i umiejętności reżyserowania sprawiły, że Queen of the South jest świetnie wyreżyserowanym serialem, który przyciąga uwagę widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Queen of the South zobaczymy wiele znanych twarzy. W rolach głównych występują Alice Braga znana z takich filmów jak “City of God” czy “I am Legend”, a także Hemky Madera, którego można kojarzyć z takich produkcji jak “Weeds” czy “Law & Order”. Obok nich pojawiają się m.in. Veronica Falcón jako Camila Vargas czy Peter Gadiot jako James Valdez. Wszyscy aktorzy świetnie odnaleźli się w swoich rolach, dzięki czemu ich postacie są wiarygodne i przekonujące.

Gdzie obejrzeć Queen of the South online?

Queen of the South to seria, którą warto obejrzeć online. Cały serial jest dostępny na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednak warto pamiętać, że lepiej wybrać sposoby legalnego oglądania seriali, jak na przykład wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net. Właśnie tam znajduje się możliwość oglądania w polskiej wersji językowej.

Queen of the South z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Queen of the South w polskiej wersji językowej to świetna opcja dla widzów, którzy chcą lepiej zrozumieć akcję i zanurzyć się w świat bohaterów. Serial dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, dzięki czemu można wybrać najlepszą opcję dla siebie. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie znają języka angielskiego, ale chcą cieszyć się jakością produkcji.

Warto poświęcić 42 minuty na seans online?

Tak! Queen of the South to serial, który z pewnością wciągnie Cię na długie godziny. Warto zobaczyć ten mocny dramat kryminalny, który pokazuje, jak ciężko jest przetrwać w świecie narkotyków i karteli. Główna bohaterka, Teresa, to postać, z którą łatwo się utożsamiamy. Jej odwaga i spryt przykuwa uwagę widzów i sprawia, że chce się oglądać kolejne odcinki.

Dobra wiadomość! Cały serial Queen of the South możesz obejrzeć online już teraz!

Queen of the South to jedna z najlepszych propozycji, jeśli lubisz mocne seriale kryminalne. Teresa to niezwykła postać, która pokazuje, że niekiedy trzeba podejmować trudne decyzje, by przetrwać. Cały serial Queen of the South dostępny jest online, dzięki czemu można obejrzeć go w dogodnym dla siebie czasie. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu, to koniecznie musisz to nadrobić. A jeśli już widziałeś to dzieło, to zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w komentarzach.