Reacher (2022) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2022
49 min
6.8
Serial Reacher jest oparty na bestsellerowej powieści autorstwa Lee Childa pt. „Poziomy śmierci”. Opowiada on historię byłego oficera żandarmerii wojskowej, Jacka Reachera, który zostaje oskarżony...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 148
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Reacher

Serial Reacher jest oparty na bestsellerowej powieści autorstwa Lee Childa pt. „Poziomy śmierci”. Opowiada on historię byłego oficera żandarmerii wojskowej, Jacka Reachera, który zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił. Bohater musi walczyć z konspiracyjnym spiskiem, aby zmyć z siebie oskarżenia i wykazać swoją niewinność. Reacher to produkcja określana jako akcja i przygoda, dramat oraz kryminał. Na ekranach pojawiła się po raz pierwszy w 2022 roku.

W rolę głównego bohatera wciela się Alan Ritchson, a towarzyszą mu m.in. Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Bruce McGill i Maria Sten. Serial Reacher trwa 49 minut i jest dostępny online w wielu miejscach.

Zainteresowanie tym serialem nie zwalnia. Jest on doskonały dla miłośników kina sensacyjnego i kryminalnego. Zapraszam do przeczytania dalszych informacji i do obejrzenia wszystkich epizodów tego niezwykłego serialu online.

Reacher cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Reacher rozgrywa się w Margrave w stanie Georgia. Bohater – Jack Reacher – zostaje wrobiony w morderstwo, którego nie popełnił. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że jest on ofiarą spisku pełnego skorumpowanych policjantów, podejrzanych biznesmenów oraz wyrachowanych polityków. Reacher musi polegać na sobie, by odnaleźć prawdziwego zabójcę i oczyścić swoje imię.

Serial Reacher łączy w sobie wciągającą fabułę z pełnymi akcji i emocji scenami. Zawiera on także wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji i elementów kryminalnych. Pojawiają się w nim także wątki związane z wykrywaniem zbrodni i walką z korupcją. To seria, której nie może przegapić żaden fan kina sensacyjnego i kryminalnego.

Postacie fabularne

W serialu Reacher pojawia się wiele różnych postaci. Oprócz głównego bohatera, Jacka Reachera, na ekranie pojawiają się liczne postaci drugoplanowe, które odgrywają ważną rolę w fabule. Oprócz już wspomnianych Alan Ritchson, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Bruce McGill and Maria Sten, w produkcji pojawia się także wielu innych aktorów.

Jack Reacher to spokojny i opanowany mężczyzna, który walczy o swoje prawo do niewinności. Znajduje się w skomplikowanej sytuacji, ale jest zdeterminowany, aby udowodnić, że nie jest winny. Bohaterowie drugoplanowi w serialu spełniają różne role w fabule – od policjantów po polityków. Działają po różnych stronach konfliktu i zmieniają się wraz z rozwojem historii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Reacher?

Serial Reacher został wyreżyserowany przez producenta telewizyjnego i filmowego, Nicka Santorę. Zdobył on wiele nagród za swoje filmy oraz rozmaite produkcje telewizyjne. Jest znany z takich filmów, jak „Najlepszy z najlepszych 2”, „Doom” czy „Spider-Man: Into the Spider-Verse”. W swojej karierze reżyserował także wiele popularnych seriali telewizyjnych, w tym „Altered Carbon” czy „Daredevil”.

Nick Santora w swojej karierze zawsze stawiał sobie za cel stworzenie produkcji, które wciągną widza i zapewnią mu emocje na najwyższym poziomie. W serialu Reacher z jednej strony koncentruje się na elementach sensacyjnych i emocjonalnych, a z drugiej – na dopracowaniu szczegółów fabuły. Reżyser pokazuje, że potrafi łączyć ze sobą różne gatunki, tworząc produkcję, która zapewni widzom wiele emocji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Reacher występuje wiele znanych i cenionych aktorów. Alan Ritchson, wciela się w tytułową postać Jacka Reachera. Ritchson zagrał także w takich produkcjach, jak „Błąd systemu”, „Królowe zbrodni” czy „Cudzoziemka”. Malcolm Goodwin, znany m.in. z roli Detektywa Clive’a Babineaux w „iZombie”, w serialu Reacher gra detektywa Ronalda Dupree. Willa Fitzgerald, która wciela się w Rosiemary Darcy, partnerkę Reachera jest aktorką, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji, jak „Scream” czy „Jeden dzień do przetrwania”.

Poza nimi w serialu występują także Chris Webster, Bruce McGill i Maria Sten, znani przede wszystkim z telewizyjnych seriali.

Gdzie obejrzeć Reacher online?

Serial Reacher można obejrzeć online na wielu platformach, w tym na Vider, CDA czy Zalukaj. Jeśli chcesz jednak znaleźć najobszerniejszy wybór seriali oraz filmów, zachęcamy do skorzystania z popularnej wyszukiwarki filmów i seriali – Alekino.net. Wszystkie epizody są dostępne tam w doskonałej jakości.

Reacher z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla polskojęzycznych widzów serial Reacher dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy może wybrać dla siebie jedną z tych opcji. Lektor zapewnia nam pełną wygodę podczas oglądania. Wszyscy nasi rodacy, którzy nie lubią zagranicznych dubbingów lub napisów, mogą cieszyć się polską wersją językową.

Warto poświęcić 49 minut na seans online?

Tak, warto! Serial Reacher to produkcja, która potrafi utrzymać uwagę widza od pierwszego do ostatniego epizodu. Akcja, emocje, wątki kryminalne i polityczne – to wszystko składa się na jeden, mocny przekaz. W serialu znajdziemy wciągającą fabułę, którą łatwo polubić od pierwszych minut. Za sprawą doskonałej gry aktorskiej i świetnego reżyserowania Nicka Santory, serial pozwala zapomnieć o otaczającej rzeczywistości i przenieść się w świat, pełen akcji i emocji.

Dobra wiadomość! Cały serial Reacher możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia serialu Reacher online, już teraz. Wszystkie epizody są dostępne na wielu platformach. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Dołącz do grona fanów produkcji, której nie można przegapić. Ty też podejmiemy wyzwanie?