Rectify (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
60 min
6.8
Rectify to amerykański serial dramatyczny z 2013 roku, który zdobył ogromną popularność i uznanie krytyków. Serial ten opowiada historię mężczyzny, który po dziewiętnastu latach spędzonych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 213
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Rectify

Rectify to amerykański serial dramatyczny z 2013 roku, który zdobył ogromną popularność i uznanie krytyków. Serial ten opowiada historię mężczyzny, który po dziewiętnastu latach spędzonych w celi śmierci, zostaje uwolniony na wolność, po wykazaniu się nowych dowodów DNA. Produkcja wciąga nas w świat, gdzie prawda jest względna, a niewinność lub winę można poznać jedynie dzięki właściwej interpretacji faktów. Klika latnich dzień po dniu mężczyzna musi uporać się z traumami z przeszłości i jednocześnie spróbować znaleźć swoje miejsce w świecie, który na stałe się zmienił. Serial zrobił niesamowitą furorę w Stanach i szybko zyskał sobie uznanie wśród miłośników dobrego kina – a teraz serial dostępny jest również online.

Rectify cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Rectify rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Akcja serialu dzieje się tuż po tym, jak Daniel Holden (w tej roli Aden Young) zostaje uwolniony z więzienia, po wykazaniu się nowych dowodów DNA, które zakwestionowały jego winę. Holden spędził dziewiętnaście lat w celi śmierci za zbrodnię, którą może nie popełnił. Po powrocie do domu musi stawić czoła nie tylko urazom z przeszłości, ale i nowo powstałym problemom, związanych z trudnymi relacjami z rodzeństwem, przyjaciółmi i ojcem. Wszystko to na tle malowniczego miasteczka, gdzie mieszkańcy skrywają swoje tajemnice.

Postacie fabularne

Serial Rectify obfituje w ciekawe postacie, każda z nich ma swoją historię i rozbudowaną psychologię. Na czele z głównym bohaterem – Danielem Holdenem, którego grę aktorską można uznać za ponadprzeciętną. Przeciwieństwem Holdena jest jego młodsza siostra – Amantha (w tej roli Adelaide Clemens), która jest przekonana o niewinności brata i stanowczo stara się udowodnić jego niewinność. W obsadzie znajdziemy także Clayne Crawforda, który wciela się w lokalnego detektywa, prawosławną matkę odgrywaną przez J. Smith-Cameron i nie tylko.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Rectify?

Za reżyserię serialu Rectify odpowiada Ray McKinnon, który stworzył ten serial dla SundanceTV. Reżyser zdołał stworzyć wyjątkową atmosferę, która idealnie oddaje klimat małego miasteczka. McKinnon ma na swoim koncie wiele znanych filmów i seriali, ale to właśnie z Rectify mógł pochwalić się największym sukcesem w swojej karierze.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Rectify to przede wszystkim świetna gra aktorska, której twarze nie pozwalają o sobie zapomnieć. W obsadzie należy wymienić przede wszystkim Adena Younga, który genialnie odnalazł się w roli głównego bohatera, Adelaide Clemens, która wcieliła się w rolę siostry Holden’a, a także Claya Crawforda, J. Smith-Camerona i wiele innych znanych i cenionych aktorów.

Gdzie obejrzeć Rectify online?

Jeśli chcesz zobaczyć cały serial Rectify online, możesz skorzystać z popularnych platform VOD takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Warto także poszukać tego serialu na popularnych wyszukiwarkach filmów i seriali, takich jak alekino.net.

Rectify z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla tych, którzy chcą obejrzeć serial w polskiej wersji językowej, mamy dobrą wiadomość – cały serial Rectify jest dostępny z polskim lektorem. Można także wybrać opcję z napisami lub z dubbingiem. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, będzie to niezapomniane doświadczenie dla każdego miłośnika dobrego kina.

Warto poświęcic 60 minut minut na seans online?

Tak! Obejrzenie całego serialu Rectify to naprawdę warto poświęcony czas. To serial pełen emocji, w którym nie brakuje napięcia, a ciekawa fabuła wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. Dialogi, scenariusz i gra aktorska są na najwyższym poziomie, co czyni z tego serialu jedno z najlepszych dzieł w historii telewizji.

Dobra wiadomośc! Cały serial Rectify możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz serialu, który zmusi Cię do refleksji i zapewni niezapomnianą rozrywkę, to właśnie znalazłeś! Obejrzenie całego serialu Rectify to niezapomniane przeżycie, którego nie da się opisać słowami. Serial ten dostępny jest online, więc nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz obejrzyj go online. A po seansie koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach!