Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
60 min
6.8
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza to brytyjski serial telewizyjny składający się z pięciu sezonów, który swoją premierę miał w 2012 roku. Jeśli poszukujesz serialu z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 117
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza

Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza to brytyjski serial telewizyjny składający się z pięciu sezonów, który swoją premierę miał w 2012 roku. Jeśli poszukujesz serialu z dobrą intrygą i ciekawymi postaciami, to właśnie znalazłeś to, czego szukasz! Akcja rozgrywa się w kwietniu 1889 roku, sześć miesięcy po ostatnim morderstwie Kuby Rozpruwacza, ale ponownie ktoś zaczyna mordować kobiety. Detektywi próbują wyjaśnić rzeczywisty motyw zabójstw, a ich śledztwo prowadzi do rozwiązań skomplikowanej zagadki kryminalnej.

Serial ten to połączenie dramatu i tajemnicy, a jego czas trwania to 60 minut. Obejrzeć go można w wielu miejscach online. Aby poznać więcej szczegółów na temat tej produkcji, warto zapoznać się z dalszą treścią artykułu.

Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza rozgrywa się w Whitechapel, przeludnionej dzielnicy Londynu, gdzie mieszkają ludzie biedni oraz pozbawieni środków do życia. Akcja serialu toczy się w kwietniu 1889 roku, sześć miesięcy po ostatnim morderstwie Kuby Rozpruwacza. Przez cały sezon, dywizja H, której zadaniem jest utrzymywanie porządku w dzielnicy Whitechapel, bada serię tajemniczych morderstw kobiet.

Głównym bohaterem serialu jest inspektor Reid, który musi zmagać się nie tylko z prowadzeniem śledztwa, ale i z własną tragedią osobistą. Pomagają mu w tym lojalni sierżant Bennet Drake oraz kapitan Homer Jackson. Każdy z tych bohaterów ma swój ciężar emocjonalny i problemy z przeszłością, które próbują poradzić sobie w czasie rozwiązania zagadki kryminalnej.

Postacie fabularne

W serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza główne role odgrywają:
– Inspektor Edmund Reid (Matthew Macfadyen) – Oficer Policji Metropolitalnej i były inspektor z Leith, który przenosi się do Londynu po tragicznej śmierci swojej córki.

– Sierżant Bennet Drake (Jerome Flynn) – Lojalny asystent inspektora Reida.

– Kapitan Homer Jackson (Adam Rothenberg) – Amerykański chirurg i detektyw z agencji Pinkertona.

– Long Susan Hart (MyAnna Buring) – Właścicielka domu publicznego, która jest zaangażowana w nielegalny handel narkotykami.

– Rose Erskine (Charlene McKenna) – Pracownica St. Matthew’s Hospital i była dziewczyna sierżanta Drake’a.

– Sierżant Donald Artherton (David Wilmot) – Policjant, który jest podejrzliwy wobec kapitana Jacksona.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza?

Reżyserem całego serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza jest Tom Shankland. Jest to brytyjski reżyser, który oprócz tego serialu, wyreżyserował jeszcze wiele innych filmów i seriali, w tym „The Children” (2008), „W 80 dni dookoła świata” (2019) oraz „Les Misérables” (2012). Tom Shankland jest znany ze swojego wyjątkowego stylu i umiejętności tworzenia wciągających opowieści.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza znajdziemy takie nazwiska jak:
– Matthew Macfadyen (inspektor Edmund Reid),
– Adam Rothenberg (kapitan Homer Jackson),
– MyAnna Buring (Long Susan Hart),
– Charlene McKenna (Rose Erskine),
– Joseph Mawle (inspektor Jedediah Shine),
– David Dawson (Fred Best).

Wszyscy aktorzy znakomicie wcielają się w swoje role, dzięki czemu całość produkcji prezentuje się bardzo przekonująco.

Gdzie obejrzeć Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza online?

Możliwości obejrzenia serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza online jest wiele. Można to zrobić między innymi na platformie Vider, CDA czy Zalukaj. Wystarczy poszukać tytułu w wyszukiwarce, a cały sezon będzie do Twojej dyspozycji.

Jeśli jednak chcesz obejrzeć ten wspaniały serial online z polskim lektorem, polskimi napisami lub polskim dubbingiem, polecamy skorzystanie z witryny Alekino.net. Możliwość wyboru lektora, napisów lub dubbingu pozwala wybrać najbardziej interesującą wersję językową, która zapewni największą satysfakcję z oglądania.

Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały sezon serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każda z opcji jest wybitnie dobrze wykonana, dzięki czemu oglądanie tego serialu jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Oglądając serial w polskiej wersji językowej, nie trzeba martwić się o to, że coś przegapisz lub nie zrozumiesz. Możesz poczuć się swobodniej, ciesząc się w pełni fabułą.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Serial Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza to produkcja, którą warto obejrzeć. To prawdziwy klejnot dla miłośników kryminałów i dramatów. Fabuła serialu jest napięta i bardzo wciągająca, a postacie są dobrze zarysowane i interesujące. Bez wątpienia, w tym serialu znajdziesz elementy, które Cię wciągną i sprawią, że chętnie będziesz wracał do kolejnych odcinków.

W serialu czeka na Ciebie historia pełna tajemnic, zwrotów akcji i ciekawych bohaterów, którzy stoją przed trudnymi wyzwaniami. Czy uda im się rozwiązać zagadkę morderstw kobiet? Odpowiedź na to pytanie dotrzesz dopiero po seansie wszystkich odcinków.

Dobra wiadomośc! Cały serial Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz fascynującej historii pełnej emocji, to seria Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza jest idealnym wyborem. Wszystkie pięć sezonów serialu jest dostępne online, dzięki czemu możesz obejrzeć go w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu. Zachęcamy do skorzystania z jednej z wielu opcji dostępnych online i odpłynięcia w świat kryminalnej akcji.

Jeśli już obejrzałeś Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza, daj znać w sekcji komentarzy pod tym artykułem, co sądzisz o tym serialu. Czekamy na Twoją opinię.