Robot Chicken (2005) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2005
12 min
6.8
Jeśli szukasz humoru i niebanalnych pomysłów, to jesteś we właściwym miejscu! Robot Chicken to jeden z najzabawniejszych seriali animowanych, którego twórcami są Seth Green i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 361
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11

Wprowadzenie do całego serialu Robot Chicken

Jeśli szukasz humoru i niebanalnych pomysłów, to jesteś we właściwym miejscu! Robot Chicken to jeden z najzabawniejszych seriali animowanych, którego twórcami są Seth Green i Matthew Senreich. Potrafi rozweselić nawet najbardziej zniechęconych. Serial ten został wyprodukowany w 2005 roku i składa się z 10 sezonów, co daje nam łącznie ponad 200 odcinków. Co istotne, można go obejrzeć online, na wielu platformach: Vider, Cda, Zalukaj – i nie tylko! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „Robot Chicken online”, a całe 12 minut animacyjnych kawałów jest nasze!

Robot Chicken cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu dzieje się w USA i jest zawsze pełna humoru, sarkazmu i ironii. Każdy odcinek składa się z wielu niezależnych, krótkich scenek, które przedstawiają zabawne i często absurdalne historie. Wpisywane w klimat retro, z wieloma nawiązaniami do popkultury, filmów i kultury popularnej lat 80. i 90. XX wieku. Dzięki specjalnej, ręcznej technice animacji, zwanej animacją poklatkową, postacie i opowieści wyglądają na całkowicie autentyczne. Ze względu na sposób przedstawienia wydają się być zabawkami, dopiero żywią nową, równie oryginalną fabułą.

Postacie fabularne

W serialu Robot Chicken pojawia się wiele postaci, ale nie ma jednego głównego bohatera. Każda scena ma swoje bohaterów i przynosi nam nieco inną historię do odkrycia. Wśród postaci z popularnych kreskówek i filmów możemy wymienić: Mikołaja, Pikachu, Krang z Mutańskich Żółwi Ninja, Optimusa Prime, Batmana, wreszcie Supermana i wiele, wiele innych. Pojawiają się również postacie fikcyjne, które wymyślili sami twórcy, takie jak: Robot Chicken, Frankenstein’s Monster, czy Alien.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Robot Chicken?

Serial Robot Chicken powstał dzięki pracy duetu kreatywnego – Setha Greena i Matthew Senreicha. Kluczem sukcesu jest nie tylko ich pomysłowość, ale także ogromny wysiłek i praca, którą wkładają w serial. Seth i Matthew to dwóch producentów, którzy oprócz tego, że zajmują się tworzeniem i pisaniem scenariuszy, stoją również na czele całej produkcji. Ich wspólna praca widać na każdym kroku, a każdy odcinek jest popisem ich poczucia humoru.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Robot Chicken to serial animowany, ale mimo to wielu świetnych aktorów wypożyczało swoje głosy do postaci z serialu. Wśród najpopularniejszych można wymienić: Setha Greena, Katee Sackhoff, Breta Conrada, Rachael Leigh Cook i wiele innych znanych w branży aktorów. Ich głosy i interpretacja wprowadzają dodatkowe walory humorystyczne do już doskonałych scen animacyjnych.

Gdzie obejrzeć Robot Chicken online?

Dobra wiadomość jest taka, że możemy obejrzeć ten serial praktycznie wszędzie! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednią frazę i mamy do wyboru wiele platform, takich jak Vider.pl, CDA.pl, Zalukaj.com, a ostatnio także online, na platformie Netflix. Jednakże dla osób, które nie chcą czytać napisów lub słuchać oryginalnego języka, cały serial dostępny jest również z polskimi napisami, lektorem lub dubbingiem.

Robot Chicken z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Zachęcamy was, aby obejrzeć serial z polskim dubbingiem, napisami lub z lektorem. Każda z tych opcji jest bardzo ciekawa i umożliwia nam prawdziwe wniknięcie w humorystyczny świat. Wybierzcie to, co lubicie najbardziej i przekonajcie się, jak wesołym kąskiem jest Robot Chicken.

Warto poświęcic 12 min minut na seans online?

Tak, warto! Zachęcamy każdego, kto jeszcze się nie przekonał do oglądania, aby odważył się podjąć rękawicę i wejść w świat wesołych i zabawnych przygód z postaciami ze swojego dzieciństwa. Obejrzenie każdego odcinka zajmuje tylko 12 minut, ale gwarantujemy, że ten czas z pewnością nie będzie stracony. Różnorodność, oryginalność i niezwykłe poczucie humoru to jedne z wielu zalet, jakie czekają na widza w każdym odcinku tego serialu.

Dobra wiadomośc! Cały serial Robot Chicken możesz obejrzeć online już teraz!

Robot Chicken to świetnie przygotowany serial animowany, któremu nie łatwo się oprzeć. Zabawne sceny przedstawiające postaci z kreskówek i filmów z lat 80. i 90. XX wieku, to coś, co nie tylko wprawi w dobry nastrój, ale także przypomni o naszych ulubionych bohaterach z dzieciństwa. Szukając czegoś, co poprawi Tobie humor, a także doda Ci energii na resztę dnia – Robot Chicken będzie idealnym wyborem. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem!