Rojst (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
50 min
6.8
Jeśli uwielbiasz kryminalne historie, to musisz sprawdzić, dlaczego Rojst tak szybko zdobył uznanie wśród widzów. Ten polski serial z 2018 roku to jawna propozycja dla...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 136
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Rojst

Jeśli uwielbiasz kryminalne historie, to musisz sprawdzić, dlaczego Rojst tak szybko zdobył uznanie wśród widzów. Ten polski serial z 2018 roku to jawna propozycja dla miłośników dramatów i kryminałów, którzy oczekują rozciągniętej i zagmatwanej fabuły. To właśnie dzięki tej serii zyskasz nie tylko treści, które wciągną cię w tryby tajemnicy i intrygi, ale zawsze radzi sobie oceną postaci i czynów na wielu poziomach, co z pewnością sprawia wrażenie, że to coś więcej niż tylko kolejny serial kryminalny.

Fabuła Rojst to nietypowe rozwiązanie kryminalnej intrygi. W małym miasteczku wydarza się podwójne morderstwo, które miałoby być dosyć przeciętnym zagadnieniem dla miejscowych śledczych i policjantów. Tym razem jednak dziennikarze, Witold Wanycz i Piotr Zarzycki, postanowili zająć się tą sprawą. Rozpoczynają śledztwo na własną rękę, w wyniku którego ujawniają coraz więcej sekretów, które mogą w rzeczywistości prowadzić do różnych tropów, a przede wszystkim do odkrycia kolejnych morderstw.

W produkcji Rojst zdecydowano się na odważne i bardzo skuteczne przemieszanie elementów dramatu i kryminału. Nic dziwnego więc, że seria ta szybko zdobyła sławę i cieszyła się popularnością wśród fanów seriali kryminalnych. Dodając do tego wspaniałą obsadę, dobrze wyważoną narrację i genialnie poprowadzoną fabułę, otrzymujemy mieszankę, która z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom kryminału.

Rojst cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Rojst rozgrywa się w małym miasteczku, gdzie dochodzi do podwójnego morderstwa. Sprawa trafia do rąk dwóch dziennikarzy, Witolda Wanycza i Piotra Zarzyckiego, którzy postanawiają rozpocząć prywatne śledztwo. W trakcie dochodzenia zwracają uwagę na różne podejrzane osoby, a wszystkie wątki powoli zaczynają się łączyć w jedną sensacyjną historię.

Atmosfera w Rojst jest bardzo mroczna i tajemnicza, a fabuła prowadzi widzów po zakamarkach i zakamarkach miasteczka, odkrywając kolejne sekrety. Choć opowieść zaczyna się od zbrodni, to w procesie śledczych okazuje się, że to tylko początek, a rozwój wydarzeń będzie ujawniał coraz więcej intryg i tajemnic.

Postacie fabularne

W serialu Rojst występuje wiele interesujących postaci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój fabuły. Na wyróżnienie zasługują między innymi:

– Witold Wanycz (Krzysztof Oleksyn) – to doświadczony dziennikarz, który po latach pracy na polu dziennikarstwa z odnajduje się w kontekście prowadzenia osobistych dochodzeń. To on wraz z Piotrem odkrywa kolejne motywy zbrodni na swoje własne ryzyko.
– Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – to dziennikarz i współpracownik Wanycza w dochodzeniu w sprawie morderstwa. Wraz z kolegą przetacza mnóstwo materiału, ale jego własne życie również zaczyna być w niebezpieczeństwie.
– Tomasz Grzywacz (Andrzej Seweryn) – to prokurator Tomasz Grzywacz, który uważa, że widzi więcej niż inni. Działając na własną rękę, jest w stanie zebrać wiele szczegółów, którymi dzieli się z dziennikarzami.
– Iza Nowakowska (Zofia Wichłacz) – to dziewczyna z zahamowaniami, która jest świadkiem jednego ze zbrodni. Pomimo wielu problemów emocjonalnych, stara się w pełni pomóc dziennikarzom w ich dochodzeniu.
– Ryszard Puter (Ireneusz Czop) – to dziennikarz radiowy, który będzie pracował z Witoldem przy kolejnych transmisjach. Jego wiedza iświadomość pogłębiają zagadkę zbrodni.
– Waldemar Kusak (Michał Pawlik) – ta postać odpowiada za obsługę kamery w reportażach Wanycza i Putera. To dzięki jego sprzętowi dziennikarze mają dostęp do wielu informacji.

Wszystkie postaci są doskonale napisane i grane, co sprawia, że Rojst to nie tylko fabuła, ale przede wszystkim postaci, którymi widzowie żyją i emocjonują się.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Rojst?

Reżyserem serialu Rojst jest Jan Holoubek, który udowodnił, że jest nie tylko dobrym reżyserem, ale także doskonale potrafi wciągnąć widza w historię. Jan Holoubek to jeden z najbardziej utalentowanych reżyserów w Polsce, odpowiedzialny za wiele innych interesujących produkcji.

Holoubek urodził się w 1981 roku w Łodzi, a na planie swojego pierwszego serialu zadebiutował już w wieku 22 lat. Produkcja o tytule „Bar” ugruntowała jego pozycję w świecie polskiego kina i telewizji. Jego kolejne projekty, takie jak „Z miłości” czy „Nielegalni”, również zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów i krytyków.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Rojst zobaczymy wiele znanych i cenionych aktorów, którzy w znaczący sposób wpływają na ogólną jakość serii. Krzysztof Oleksyn, znany m.in. z roli w „Komisarzu Aleks”, w Rojst wciela się w głównego bohatera, Witolda Wanycza. Dawid Ogrodnik (znany z takich tytułów jak „Body/Ciało” czy „Life Feels Good”) to Piotr Zarzycki, drugi dziennikarz prowadzący śledztwo.

W pozostałych rolach zobaczymy również utalentowane osoby z polskiego świata kina i telewizji. Andrzej Seweryn to Tomasza Grzywacz, prokurator, którego rola w rozwijaniu akcji jest ogromna. Zofia Wichłacz (znana z „Króla” oraz „Legionu”) to Iza Nowakowska, dziewczyna będąca świadkiem jednego ze zbrodni. Obok nich występują również: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Michał Pawlik, Mikołaj Chroboczek i Agnieszka Żulewska.

Dlatego też Rojst to produkcja, w której obsada pełni bardzo ważną rolę.

Gdzie obejrzeć Rojst online?

Jeśli chcesz obejrzeć Rojst online, to nie musisz szukać daleko. Najlepszymi platformami, na których możesz zobaczyć tę serię, są Vider, CDA i zalukaj. Odyssey filmu w jakości HD sprawi, że oddasz się fabule bez przeszkód i w pełni skupisz się na tajemnicach, które z każdym odcinkiem zaczynają wypływać na wierzch.

Oczywiście, jeśli będziesz chciał znaleźć inne tytuły, można poszukać ich na stronie alekino.net – tam znajdziesz mnóstwo interesujących propozycji, zarówno zagranicznych, jak i polskich.

Rojst z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz, możesz obejrzeć Rojst z polskim lektorem, polskimi napisami lub polskim dubbingiem. Dzięki temu pokochasz dialogi i emocjonujesz się akcją jeszcze bardziej. Zdecydowanie polecamy obejrzenie tej serii w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcic 50 minut na seans online?

Tak, warto! Rojst to serial, który zachwyci swoich widzów – dzięki genialnie poprowadzonej przez reżysera fabule, świetnej obsadzie i mnóstwu zaskakujących zwrotów akcji. To produkcja, która wprowadzi Cię w świat tajemniczych morderstw, intryg i zagadek, a atmosfera miasteczka pochłonie Cię zupełnie.

Jeśli lubisz kryminały z zaskoczeniami, to Rojst jest dla Ciebie. Zachęcamy do obejrzenia całej serii online już teraz i dzielenia się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem!