Rozłąka (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
60 min
6.8
Serial Rozłąka to powalający dramat science fiction, który skupia się na losach astronautki Emmy Green, która zostaje wyznaczona na dowódcę międzynarodowej wyprawy na Marsa. Co...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 161
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Rozłąka

Serial Rozłąka to powalający dramat science fiction, który skupia się na losach astronautki Emmy Green, która zostaje wyznaczona na dowódcę międzynarodowej wyprawy na Marsa. Co ciekawe, zostawia ona na Ziemi męża oraz córkę, co z pewnością staje się dla niej nie lada wyzwaniem emocjonalnym.

Rozłąka to serial wyprodukowany w 2020 roku, którego reżyserem jest Andrew Hinderaker. W rolach głównych pojawiają się takie gwiazdy, jak Hilary Swank, Mark Ivanir, Ray Panthaki, Vivian Wu, Ato Essandoh oraz Talitha Bateman. Ze względu na swoją niesamowitą fabułę, serial Rozłąka zdobył sobie ogromną popularność wśród fanów kinematografii science-fiction. Co ciekawe, cały serial można obejrzeć w serwisie Vider.

Rozłąka cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Rozłąka skupia się na losach astronautki Emmy Green, która zostaje dowódcą międzynarodowej misji na Marsa. Wraz ze swoją załogą, astronautka ma za zadanie zrealizować niezwykle niebezpieczne zadanie – zbadanie tajemniczego czerwonego planety oraz zebranie informacji, które będą pomocne w organizacji przyszłych misji.

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, w momencie, kiedy technologie kosmiczne są już na niezwykle wysokim poziomie. Mimo to, misja na Marsa okazuje się niezwykle niebezpieczna i pełna nieoczekiwanych trudności.

Postacie fabularne

W serialu Rozłąka występuje szereg interesujących postaci, z których każda odgrywa ważną rolę w fabule.

Główną bohaterką jest Emma Green, astronautka, która postanawia podjąć się niezwykle trudnego zadania – dowodzenia wyprawą na Marsa. Obok niej na ekranie pojawiają się także: Misha, Marina, Kwesi, Ram, Matt oraz Lex.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Rozłąka?

Reżyserem serialu Rozłąka jest Andrew Hinderaker, który zyskał sobie już miano uznanego reżysera i scenarzysty. Hinderaker w swojej karierze jest znany przede wszystkim ze swoich osiągnięć w branży teatralnej. Jego debiut telewizyjny okazał się niezwykle trafnym wyborem, co potwierdziło ogromne zainteresowanie widzów.

Warto odnotować, że Andrew Hinderaker jest także twórcą serialu „Penny Dreadful”, który okazał się hitem i cieszył się dużą popularnością wśród fanów horroru.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Rozłąka to nie tylko interesująca fabuła, ale także niesamowita obsada aktorska. Główną rolę, czyli postać Emmy Green, wciela się Hilary Swank – gwiazda z dużym doświadczeniem, która zdobyła uznanie za swoją rolę w „Boys Don’t Cry” oraz „Ladykracher”.

W obsadzie pojawiają się także: Mark Ivanir, znany z takich produkcji, jak „24 godziny” czy „Homeland”; Ray Panthaki, który zagrał w takich hitach, jak „Morderstwo w Orient Expressie” czy „Marcella”; Vivian Wu, która zagrała m.in. w „Pięknej i Bestii” czy „Przepisie na miłość”; Ato Essandoh, którego mogliśmy zobaczyć w „Elementary” czy „Altered Carbon” oraz Talitha Bateman, młoda aktorka, która zasłynęła dzięki swojej roli w filmie „Annabelle 2: Narodziny zła”.

Gdzie obejrzeć Rozłąka online?

Serial Rozłąka cieszy się dużą popularnością i z pewnością zainteresuje widzów, którzy uwielbiają kino science-fiction. Cały serial można obejrzeć na portalu Vider. Warto także skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, znajdującej się w serwisie CDA.

Rozłąka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Rozłąka jest dostępny w polskiej wersji językowej, co na pewno ucieszy wielu widzów. Można obejrzeć go z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem – wybór należy do widza.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Serial Rozłąka to produkcja godna uwagi, która wciąga od pierwszych minut. Bogata fabuła oraz niesamowita obsada aktorska sprawiają, że obejrzenie całego serialu to czysta przyjemność. Co więcej, seria ta skłania do refleksji na temat przyszłości i możliwości, jakie niesie za sobą rozwój technologii kosmicznych.

Dobra wiadomość! Cały serial Rozłąka możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli więc jesteś fanem kina science-fiction albo po prostu lubisz ciekawe seriale, zdecydowanie warto poświęcić czas na obejrzenie serialu Rozłąka. Będziesz miał okazję zobaczyć jedną z najlepszych produkcji w swoim gatunku, a do tego skorzystać z dostępności całego serialu na Viderze. Nie czekaj, obejrzyj całą serię już dziś i podziel się swoim zdaniem w sekcji komentarzy!