Rzymskie dziewczyny (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
50 min
6.8
Jeżeli szukacie czegoś nowego, co wciągnie Was w świat emocji i przygód, to powinniście obejrzeć serial Rzymskie dziewczyny. To historia dwóch dziewczyn, które zamieniają swoje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 146
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Rzymskie dziewczyny

Jeżeli szukacie czegoś nowego, co wciągnie Was w świat emocji i przygód, to powinniście obejrzeć serial Rzymskie dziewczyny. To historia dwóch dziewczyn, które zamieniają swoje zwykłe życie w rzymskim półświatku. Serial jest pełen emocji, napięcia i akcji, którą z pewnością zapamiętacie na długo.

Rzymskie dziewczyny to włoski serial wyprodukowany w 2018 roku. Ma on łącznie osiem odcinków, po około 50 minut każdy. W rolach głównych występują: Benedetta Porcaroli w roli Chiary oraz Alice Pagani jako Ludy. Ale to nie wszystko – w obsadzie są również tacy aktorzy jak: Riccardo Mandolini, Chabeli Sastre González, Brando Pacitto, Lorenzo Zurzolo, Massimo Poggio, Galatea Ranzi, Tommaso Ragno i Mehdi Nebbou.

Serial Rzymskie dziewczyny znalazł grono swoich zagorzałych fanów również poza Włochami. Na szczęście jest on dostępny online, co umożliwia jego obejrzenie dla odbiorców w całym świecie. Gorąco polecam tego serialu, który jest doskonałą propozycją dla osób lubiących dramat z nutą thrillera.

Rzymskie dziewczyny cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Rzymskie dziewczyny rozgrywa się w Rzymie, w świecie młodzieży z bogatej dzielnicy, która zaczyna prowadzić swoje drugie życie w półświatku stolicy. Głównymi bohaterkami są dwie dziewczyny – Chiara i Ludy, które skrywają wiele tajemnic i zjawiskowych sekretów. Wraz z postępem fabuły można śledzić jak te z pozoru zupełnie różne dziewczyny, stają się bliskimi przyjaciółkami. Powoli jednak świat, w którym jedna z dziewczyn musi działać na co dzień, wchodzi w życie obu bohaterek, co skutkuje tym, że ich dotychczasowe życie nabiera rumieńców.

Postacie fabularne

W serialu Rzymskie dziewczyny występuje wiele postaci, ale na szczególną uwagę zasługują główni bohaterowie, których rola i historia z życia wzięta zachwycą każdego. Benedetta Porcaroli jako Chiara i Alice Pagani jako Ludy, to dwie bohaterki, które wraz z postępem fabuły pokazują się z wielu swoich stron. Chiara to bardzo rozsądna dziewczyna, której życie zmieniło się diametralnie, kiedy przesiadła się za kierownicę samochodu swojego ojca. Ludy natomiast to dziewczyna, którą szalenie interesują łatwe pieniądze i usługi, które oferuje podobny światek.

W ciągu całego serialu spotykamy również Johna, którego zagrał Riccardo Mandolini. To przystojny młody człowiek, który przypadkiem spotyka Chiare i zmienia jej życie bezpowrotnie. Chabeli Sastre González zagrała postać Camilli, która towarzyszy Ludy w jej poszukiwaniach pieniędzy i sławy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Rzymskie dziewczyny?

Serial Rzymskie dziewczyny został wyreżyserowany przez Andrea De Sica’a, syna słynnego reżysera Vittorio De Sicy. Na swoim koncie ma już kilka znanych filmów krótkometrażowych oraz dwa długometrażowe filmy. Wyróżnia go bardzo charakterystyczny styl, który pozwala na złożoną interpretację materiału.

Andrea De Sica słynie przede wszystkim z inteligentnego odniesienia się do otaczającego go świata. Jego filmy prezentują widowni wciąż aktualne i na czasie problemy społeczne.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Rzymskie dziewczyny obfituje w znakomitą obsadę. Benedetta Porcaroli, która wcieliła się w postać Chiary, odniosła już wiele sukcesów na włoskich ekranach. Z kolei Alice Pagani, który zagrała Ludy, swoją karierę aktorską dopiero zaczyna.

W obsadzie serialu wystąpili też takie gwiazdy jak: Riccardo Mandolini, Chabeli Sastre González, Brando Pacitto, Lorenzo Zurzolo, Massimo Poggio, Galatea Ranzi, Tommaso Ragno i Mehdi Nebbou. Każdy z nich wniósł coś istotnego do tej wspaniałej produkcji, czyniąc ją jeszcze lepszą i zapadającą w pamięć.

Gdzie obejrzeć Rzymskie dziewczyny online?

Chcielibyście obejrzeć cały serial Rzymskie dziewczyny? Nic prostszego! Wystarczy wejść na jedną z popularnych stron z filmami online takich jak: Vider, Cda, Zalukaj, a szybko znajdziecie tam wszystkie odcinki serialu. Można również skorzystać z wyszukiwarek filmów i seriali, takich jak alekino.net, które ułatwiają znajdowanie odpowiedniego tytułu.

Rzymskie dziewczyny z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Rzymskie dziewczyny zostały wydane z polskim lektorem, co urozmaica tą wspaniałą produkcję. Dla bardziej wymagających odbiorców producenci przygotowali nawet dodatkowe opcje takie jak: napisy i dubbing. Dzięki temu każdy, niezależnie od swoich preferencji, znajdzie odpowiedni rodzaj seansu.

Warto poświęcić 50min minut na seans online?

Po obejrzeniu całego serialu Rzymskie dziewczyny, odpowiem jednoznacznie – tak! Pełna akcji, emocji i napięcia, wspaniała fabuła i genialna obsada – to coś na co warto poświęcić swojego czasu. Każdy fan dramatu, thrillera i historii, w której schematy są przerywane w niespodziewany sposób, powinien zapoznać się z tym pozycją.

Dobra wiadomość! Cały serial Rzymskie dziewczyny możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widzieliście jeszcze serialu Rzymskie dziewczyny, część z Was może się zastanawiać nad tym, czy warto poświęcić swój czas i zobaczyć tę produkcję. Od nas Was zachęcamy, abyście spędzili te kilka godzin, poświęcając się wspaniałej opowieści o dwóch dziewczynach, ich przyjaźni i historii, której nie spodziewacie się końcowych.

Zachęcamy do zostawienia swoich komentarzy na temat serialu w sekcji komentarzy pod tym tekstem, po jego lekturze. Trzymamy kciuki za to, abyście uwielbili ten serial tak samo bardzo jak my.