Sex Education (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
50 min
6.8
Jeśli szukasz czegoś na wieczór, co po prostu zaskoczy Cię swoją jakością, a jednocześnie zaciekawi swoim niebanalnym podejściem do dojrzewania i seksualności młodych ludzi, to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 375
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Sex Education

Jeśli szukasz czegoś na wieczór, co po prostu zaskoczy Cię swoją jakością, a jednocześnie zaciekawi swoim niebanalnym podejściem do dojrzewania i seksualności młodych ludzi, to musisz koniecznie obejrzeć Sex Education. Ten serial jest jednym z największych hitów Netflixa i zyskał już szerokie grono widzów na całym świecie, włącznie z Polską.

Sex Education to komediodramat, którego fabuła skupia się na młodym Otiście, który, nierozwiązany w kwestii swojej własnej seksualności, postanawia udzielać porad seksualnych w swojej szkole, na wzór swojej matki, która jest seksuolożką. Akcja serialu rozgrywa się w Anglii, a czas trwania pojedynczego odcinka wynosi około 50 minut. Serial jest dostępny online na stronie platformy Netflix oraz na innych serwisach z filmami i serialami takich jak vider, cda czy zalukaj.

Sex Education cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Sex Education rozgrywa się w fikcyjnej, brytyjskiej szkole. Głównym bohaterem jest Otis Milburn, syn seksuolożki, Jean Milburn. Otis, pomimo swojego młodego wieku, zainspirowany matką, otwiera gabinet szkolny, w którym udziela porad seksualnych swoim kolegom i koleżankom. Otis razem z Maeve, zbuntowaną uczennicą, którą gra Emma Mackey, zakładają tajemniczy biznes, oferując porady i terapie seksualne pozostałym uczniom szkoły.

Jednak nie tylko Otis i Maeve mają solówkę w serialu Sex Education. Ważną postacią w serialu jest również Eric, najlepszy przyjaciel Otisa, którego gra Ncuti Gatwa. Eric to gej, a w szkole musi stawić czoła słowom wrogów i licznej grupie oszustów.

Postacie fabularne

Główną postacią serialu jest Otis, grający Asa Butterfield. Otis jest średnio popularnym uczniem szkoły i jedynakiem Jean Milburn – seksuolożki. Otis od dziecka słuchał opowieści matki o swoich pacjentach, z czasem zaczął sam interesować się tematyką seksualności. Jego wiedza w tej dziedzinie stała się podstawą jego biznesu ze szkolnymi kolegami.

Drugą ważną postacią jest dziewczyna Zbuntowana Maeve (grana przez Emmę Mackey). Maeve to szkolna awanturniczka, która jednak ukrywa w sobie delikatność i empatię. Mimo to, trudno jej ufać i otworzyć się przed innymi ludźmi. Razem z Otisem utworzyli tajemniczy biznes oferujący porady i terapie seksualne pozostałym uczniom szkoły.

Kolejną ważną postacią jest Eric (grany przez Ncuti Gatwa). Eric to najlepszy przyjaciel Otisa i jednocześnie gej, który musi się odnaleźć w szkole i stawić czoła słowom wrogów i licznej grupie oszustów.

Innymi postaciami, które warto wymienić są: Jackson (Kedar Williams-Stirling), Adam (Connor Swindells), Steve (Alistair Petrie), Ruby (Mimi Keene), Aimee (Aimee Lou Wood) i Viv (Chaneil Kular).

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Sex Education?

Emylyn Fuchiwara, znanego z filmów takich jak The Handmaid’s Tale, The Crown i Black Mirror, wyreżyserował serial Sex Education. Fuchiwara jest zagorzałym fanem seriali i filmów SF oraz postmodernistycznych dzieł. Zajął się reżyserowaniem filmów dopiero w 2018 roku, ale już zdobył uznanie i popularność dzięki wyreżyserowaniu filmu „The Stag”. Fuchiwara stanął na wysokości zadania i zrealizował serial, który przykuł uwagę widzów na całym świecie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Sex Education zagrało wiele zdolnych i popularnych aktorów. Główną rolę gra Asa Butterfield, syn seksuolożki, który może przejąć po matce niektóre cechy charakteru. W rolę matki głównego bohatera wciela się Gillian Anderson, która zdobyła sławę dzięki roli agentki specjalnej w „The X-Files”.

Emma Mackey gra w serialu Zbuntowaną Maeve – dziewczynę, która razem z Otisem prowadzi tajemniczy biznes oferujący porady i terapie seksualne w szkole. Ncuti Gatwa wciela się w postać Erica, przyjaciela Otisa, który z czasem zaczyna odkrywać swoją nową orientację seksualną. Connor Swindells gra Adama, byłego chłopaka Maeve i jednego z największych wrogów Otisa.

Gdzie obejrzeć Sex Education online?

Serial Sex Education jest dostępny online na stronie platformy Netflix oraz na innych serwisach z filmami i serialami takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli szukasz poza tym miejsca, gdzie znajdziesz dobry film lub serial, to skorzystaj ze specjalnie przystosowanych wyszukiwarek jak alekino.net. Obejrzenie tego serialu online nie tylko jest proste, ale również zapewnia wysoką jakość filmu – można to zrobić na ekranie swojego laptopa, tabletu lub smartfona.

Sex Education z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Sex Education jest dostępne z polskim dubbingiem, napisami i lektorem. Osoby które preferują jeden z tych wariantów, bez problemu mogą skorzystać z polskiej wersji językowej, co z pewnością zwiększy przyjemność z oglądania.

Warto poświęcić 50 minut na seans online?

Warto poświęcić wieczór na obejrzenie całego serialu Sex Education. To nie jest tylko serial o dorastaniu – to opowieść o tym, jak ważna jest edukacja seksualna i jak wiele dobra może przynieść jej wiedza. Serial pokazuje także jak bardzo samoakceptacja, akceptacja innych i otwartość na innych ludzi mogą wpłynąć na losy naszego życia.

Jednym z powodów, dla których warto obejrzeć ten serial, są również znakomici aktorzy, którzy znakomicie odegrali swoje role. Kolejnym argumentem jest wysoka jakość produkcji i doskonałe humorystyczne momenty. To serial, który wzbudza emocje, przykuwa uwagę i z pewnością zostanie na długo w pamięci każdego widza.

Dobra wiadomość! Cały serial Sex Education możesz obejrzeć online już teraz!

Sex Education, to serial, który jest przykuwający uwagę, zaskakujący i pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. To opowieść o młodych ludziach, którzy poszukują drogi do dorosłości, ale jednocześnie walczą ze swoimi wewnętrznymi demonami. Cały serial jest już dostępny online, więc nie zwlekaj i obejrzyj Sex Education już teraz! Jeśli już obejrzałeś ten serial, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy.