Sex/Life (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
43 min
6.8
Jeśli szukasz niebanalnego serialu o miłości, seksie i zdradzie, to koniecznie musisz zobaczyć Sex/Life! To produkcja, która powstała w 2021 roku i od razu zyskała...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 213
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Sex/Life

Jeśli szukasz niebanalnego serialu o miłości, seksie i zdradzie, to koniecznie musisz zobaczyć Sex/Life! To produkcja, która powstała w 2021 roku i od razu zyskała sobie szerokie grono fanów. To serial, który zachwyci zarówno kobiety, jak i mężczyzn, ponieważ opowiada o miłości, związkach i rodzinnych problemach. Wspaniale opowiedziana historia, doskonałe aktorstwo oraz wciągająca fabuła – to przepis na doskonały serial, który warto obejrzeć!

Serial Sex/Life opowiada historię Billie i Brada, którzy odważnie podejmują decyzję o przeprowadzce z Nowego Jorku do miasteczka Westchester ze swoimi dziećmi. Billie posiada stabilne, bezpieczne życie, ale wciąż myśli o swym dawno porzuconym koledze z Portlandu … Seksowny, przystojny kochanek przypomina jej o pewnych aspektach jej młodzieńczych lat i powoduje, że Billie chętnie włamuje się z powrotem do swojej dzikiej, niebezpiecznej przeszłości.

Sex/Life cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku Westchester, gdzie bohaterowie podjęli decyzję o przeprowadzce. Główne bohaterki to Billie oraz jej mąż Brad, którzy próbują budować stabilne i szczęśliwe życie dla siebie i swoich dzieci. Jednakże przeszłość Billie powraca, kiedy na horyzoncie pojawia się jej dawny kochanek, którego kobieta wykorzystuje, by przypomnieć sobie swoje dzikie i namiętne lata. Rozpoczyna się gorące i intrygujące niemalże niemożliwe do przewidzenia, pochodzące z każdej strony, ale przede wszystkim pochodzące z głowy Billie, młodzieńcze perypetie.

Postacie fabularne

W serialu występują:
– Sarah Shahi jako Billie
– Mike Vogel jako Brad
– Adam Demos jako Cooper
– Margaret Odette jako Sasha

Sarah Shahi wciela się w postać Billie, głównej bohaterki. Shahi jest znana z serialu „Person of Interest”, gdzie zagrała rolę Sameen Shaw oraz z serialu „Fairly Legal”, gdzie wcieliła się w postać Kate Reed. Mike Vogel, znany z takich produkcji jak „Bates Motel” czy „The Brave”, wciela się w postać Brada, męża Billie. Adam Demos, który pojawił się w produkcjach takich jak „Falling Inn Love” czy „UnREAL”, wciela się w postać Coopera, byłego kochanka Billie. Natomiast Margaret Odette, znana z roli Megan w serialu „The Sinner”, wciela się w postać Sashy, najlepszej przyjaciółki Billie.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Sex/Life?

Reżyserem serialu Sex/Life jest Patricia Rozema. Rozema to doświadczony reżyser i scenarzysta, który zasłynął dzięki takim filmom jak „I’ve Heard the Mermaids Singing” oraz „Mansfield Park”. Wyreżyserował także niemalże 60 odcinków różnych seriali, takich jak „Riverdale”, „Jessica Jones” oraz „Into the Badlands”. Każdy, kto oglądał te produkcje, wie, że Patricia Rozema to gwarancja najwyższej jakości filmowej!

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Sex/Life zobaczyć można wiele znanych twarzy m.in.:

– Sarah Shahi (Billie)
Sarah Shahi to znana aktorka, która zagrała również w takich produkcjach jak „The L Word” czy „Person of Interest
– Mike Vogel (Brad)
Mike Vogel to znany amerykański aktor, który zagrał m.in. w „The Texas Chainsaw Massacre” oraz „The Brave”.
– Adam Demos (Cooper)
Adam Demos to australijski aktor, który zagrał w taki filmach i serialach jak „Falling Inn Love” czy „UnREAL”.
– Margaret Odette (Sasha)
Margaret Odette to amerykańska aktorka, która zagrała w takich produkcjach jak „The Sinner” oraz „NCIS: New Orleans”.

Gdzie obejrzeć Sex/Life online?

Serial Sex/Life można obejrzeć online na wielu platformach. Na przykład na Vider, CDA czy na stronie Zalukaj. Oczywiście, zachęcamy też do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – Alekino.net, gdzie każdy może znaleźć najnowsze produkcje.

„Sex/Life” z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Sex/Life dostępny jest w różnych opcjach w zależności od oczekiwań i potrzeb widza. Dostępna jest polska wersja językowa, istnieje również opcja napisów oraz dubbingu. Wybór należy do widza!

Warto poświęcić minutę na seans online?

Warto obejrzeć serial Sex/Life ze względu na wspaniałą fabułę, ciekawych bohaterów oraz świetne aktorstwo. To produkcja, która z pewnością pozwoli na odprężenie i zabawę. Wszystkie postacie w serialu mają coś do powiedzenia i nie można ich zlekceważyć. Prawdziwa mieszanka ekscytujących wątków, które trudno sobie odmówić!

Dobra wiadomość! Cały serial Sex/Life możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy do obejrzenia całego serialu Sex/Life online, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. To produkcja, której fabuła nie pozwoli nikomu się nudzić! Z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. A jeśli już obejrzysz cały serial, zostaw swój komentarz oraz opinię pod artykułem.