Shameless – Niepokorni (2011) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
57 min
6.8
Shameless - Niepokorni to amerykański serial telewizyjny, który został wyprodukowany jako adaptacja brytyjskiego serialu BBC o tym samym tytule. Serial przedstawia losy dysfunkcyjnej rodziny Franka...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 196
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Shameless – Niepokorni

Shameless – Niepokorni to amerykański serial telewizyjny, który został wyprodukowany jako adaptacja brytyjskiego serialu BBC o tym samym tytule. Serial przedstawia losy dysfunkcyjnej rodziny Franka Gallaghera, samotnego ojca szóstki dzieci. Podczas gdy on większość czasu spędza na piciu, dzieci uczą się zajmować sami sobą. Producenci Shameless chcieli odróżnić serial od innych produkcji o amerykańskiej klasie robotniczej poprzez uwypuklenie tego, jak alkoholizm Franka wpływa na rodzinę. Twórca oryginału, Paul Abbott, stwierdził: „To nie jest Na imię mi Earl czy Roseanne. W tym serialu jest znacznie więcej ubóstwa”.

Shameless – Niepokorni zadebiutował na antenie Showtime w 2011 roku i natychmiast stał się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Dzięki swoim odważnym i kontrowersyjnym tematom, serial zdobył wiele nagród i zyskał rzesze oddanych fanów. Cały serial jest dostępny online, co sprawia, że ​​jest on łatwiej dostępny i bardziej popularny niż kiedykolwiek wcześniej.

Shameless – Niepokorni cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Shameless osadzona jest w Chicago, gdzie Frank Gallagher prowadzi swoją ojcostwo w najgorszym możliwym stylu, pozostawiając swoje dzieci bez opieki. Opiekę nad rodzeństwem bierze na siebie najstarsza córka Fionna, która musi radzić sobie z codziennymi problemami, takimi jak zapewnienie jedzenia i schronienia, a także samodzielnie dbać o rodzeństwo.

Serial skupia się na walce Gallagherów z ubóstwem i całą gamą problemów emocjonalnych, które wynikają z ich setek niepowodzeń. Bohaterowie serii – ojciec Frank, jego dzieci Fiona, Lip, Ian, Debbie, Carl i Liam, a także rodzeństwo Kevina i Veroniki – wspinają się po linie ubóstwa i są zmuszeni do podejmowania niezwykłych decyzji, aby przetrwać. W serialu obserwujemy ich problemy codziennego życia, w których dzieci muszą sobie radzić z dorosłymi sytuacjami w zamiarze ochrony i utrzymania swojej rodziny.

Postacie fabularne

Główną postacią serialu jest Frank Gallagher, samotny ojciec szóstki dzieci, który większość czasu spędza pijąc alkohol. Fiona Gallagher jest najstarszą córką Franka, która stara się pilnować rodzeństwo i ciągnąć rodzinę do przodu, pomimo braku wsparcia ze strony ojca. Lip to najstarszy syn Franka, który ma problemy z przedmiotami humanistycznymi w szkole, ale odnosi sukces w nauce matematyki. Debbie próbuje zbudować związek z własnym ojcem i jednocześnie stara się chronić rodzeństwo. Carl stara się znaleźć swoje miejsce w rodzinie i odkryć, co naprawdę chce zrobić w życiu. Ian przeżywa trudne do ogarnięcia problemy emocjonalne, a Liam jest najmłodszym dzieckiem, które stanowi kochające serce rodziny.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Shameless – Niepokorni?

Serial Shameless – Niepokorni został wyreżyserowany przez Johna Wellsa. Wells to wielokrotnie nagradzany scenarzysta, producent i reżyser, który ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji telewizyjnych. Zadebiutował jako reżyser w pilotowym odcinku serialu „E.R.” („Ostry dyżur”), gdy miał zaledwie 22 lata i od tego czasu pracował przy wielu innych produkcjach, takich jak „The West Wing” („Prezydencki poker”), „Third Watch” („Trzecia zmiana”) i „Southland”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W show „Shameless – Niepokorni” zobaczymy takie gwiazdy, jak William H. Macy w roli Franka Gallaghera, Jeremy’ego Allena White’a jako Lippa Gallaghera, Emmę Kenney jako Debbie Gallagher czy Camerona Monaghana grającego Iana Gallaghera. Noel Fisher gra Mickeya Milka, partnera Iana, zaś Shanola Hampton wciela się wśród innych w rolę Veroniki Fisher.

William H. Macy to jeden z najbardziej znanych aktorów w serialu, który swą karierę aktorską rozpoczął na off-Broadwayu, a zasłynął głównie z ról drugoplanowych w filmach. Wśród jego licznych ról na dużym ekranie można wymienić filmy takie jak „Fargo”, „Boogie Nights” czy „Magnolia”. Jeremy Allen White i Cameron Monaghan to dwaj młodzi aktorzy, którzy na ekranie mają charakterystyczne role, jakimi wyróżnili się w serialu.

Gdzie obejrzeć Shameless – Niepokorni online?

Cały serial „Shameless – Niepokorni” jest dostępny online w wielu miejscach, między innymi na serwisach: Vider, CDA, Zalukaj czy Netflix. Jeśli chcesz obejrzeć cały serial w polskiej wersji językowej, najlepiej wybrać usługę „Zalukaj”, „CDA” lub własnej wyszukiwarce filmów i seriali – Alekino.net. To wspaniała okazja, aby zobaczyć popularny show bez opuszczania domu.

Shameless – Niepokorni z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial jest dostępny z polskim lektorem oraz polskimi napisami i dubbingiem, dzięki czemu oglądanie jest bardziej dostępne dla widzów z Polski. Dzięki takiej opcji każdy może obserwować fabułę i docenić historię biednej rodziny, której losy wywołują falę emocji.

Warto poświęcić 57 minut na seans online?

Absolutnie tak! „Shameless – Niepokorni” to świetny serial telewizyjny, który warto zobaczyć. Dzięki wspaniałej obsadzie, lekkiej nutce humoru, emocjonalnych wątkach i pozwalającej odejść od rzeczywistości historii, zarówno dorośli jak i młodszy widzowie mogą znaleźć coś dla siebie.

Dobra wiadomość! Cały serial Shameless – Niepokorni możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz show, który orzeźwi Twoje intelektualne zmysły, da Ci coś do myślenia lub po prostu zabawi cię w trudnym terranum, bardzo polecamy „Shameless – Niepokorni”. Znajdziesz tam dawkę emocji, śmiechu i uśmiechu na twarzy. Serial jest dostępny online, więc możesz obejrzeć go teraz, a jeśli to zrobisz, koniecznie podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.