Sherlock (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
90 min
6.8
Jeśli lubisz kryminalne zagadki, dedukcję i intrygi, to musisz poznać Sherlocka Holmesa. W nowoczesnej wersji przygód jednego z najsłynniejszych detektywów, Sherlock toczy walkę z zbrodnią...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 334
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Sherlock.

Jeśli lubisz kryminalne zagadki, dedukcję i intrygi, to musisz poznać Sherlocka Holmesa. W nowoczesnej wersji przygód jednego z najsłynniejszych detektywów, Sherlock toczy walkę z zbrodnią w teraźniejszym Londynie. W serialu poznajemy doktora Watsona, weterana wojennego, który poznaje Sherlocka i razem rozwiązują szereg zagadek kryminalnych przy pomocy dedukcyjnych umiejętności Sherlocka. Serial ma w sobie coś, co przyciąga uwagę milionów fanów na całym świecie.

Serial Sherlock pojawił się w roku 2010 i został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Jest to dramat kryminalny z elementami tajemnicy, składającymi się z trzech serii, każda składa się z trzech odcinków, a każdy z nich trwa około 90 minut. Autorem scenariusza i producentem jest Steven Moffat, którego prace znane są z ich wspaniałej jakości i wysokiej wartości artystycznej.

Z powodów popularności Sherlocka, serial jest dostępny niemalże w każdej części świata. Można go obejrzeć na otwartych kanałach telewizyjnych, a także na platformach online, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj.

A teraz, jeśli pragniesz rozwikłać tajemnicze intrygi londyńskiego świata zbrodni, zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z fabułą serialu.

Sherlock cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial odwołuje się do najsłynniejszych zagadek, w tym do „Skandalu w Bohemii” i „Psa Baskerville’ów”. Akcja serialu toczy się we współczesnym Londynie. Sherlock, z pomocą swojego przyjaciela, doktora Watsona, walczy ze zbrodnią, odsłaniając intrygi i układy, których ofiarami padają mieszkańcy Londynu.

Połączenie detektywistycznej intrygi z innowacyjnym stylem wizualnym robi wrażenie. Baronowa Paskudna, Książę Książe ze Smartfonem – to tylko kilka z przypadków kryminalnych, z którymi przyjdzie się zmierzyć Sherlockowi.

Krótko mówiąc, jeśli kochasz kryminalne zagadki i sekrety, to serial Sherlock jest dla Ciebie.

Postacie fabularne

W serialu Sherlock mamy do czynienia z wieloma ciekawymi, skomplikowanymi postaciami. Oto główne bohaterowie:

– Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) – detektyw z wyjątkowymi umiejętnościami dedukcyjnymi, główny bohater serialu,
– John Watson (Martin Freeman) – weteran wojenny, były towarzysz Holmesa, który pomaga mu rozwiązywać kryminalne zagadki,
– Mrs. Hudson (Una Stubbs) – właścicielka i pani domu Sherlocka i Johna,
– Lestrade (Rupert Graves) – detektyw z Scotland Yard, przyjazny Holmesowi, ale oporny na jego nietypowe metody,
– Molly Hooper (Louise Brealey) – patolog, która jest również zakochana w Holmesie na umiarkowanym poziomie,
– Mycroft Holmes (Mark Gatiss) – brat Sherlocka i urzędnik państwowy, który kontroluje rządowe tajemnice,
– Jim Moriarty (Andrew Scott) – genialny przestępca, który stanowi zagrożenie dla Sherlocka,
– Mary Watson (Amanda Abbington) – żona Johna.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Sherlock?

Serial Sherlock został wyreżyserowany przez niezwykle uzdolnionego reżysera, Paula McGuigana. Jest to brytyjski twórca znany ze swojej imponującej kariery reżyserskiej, która zaczęła się już w latach 90-tych. McGuigan jest znany ze swoich wymagających i wysokobudżetowych filmów, a także z seriali, takich jak „Smak życia”, „W krainie uśmiechu”, „Plemię Gallagherów” i „Do no harm” z udziałem Stevena Seagala.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Sherlock zmienił niektóre z zaangażowanych w obsadę aktorów w prawdziwe międzynarodowe gwiazdy. Oto lista najważniejszych aktorów serialu:

– Benedict Cumberbatch jako Sherlock Holmes
– Martin Freeman jako John Watson
– Una Stubbs jako pani Hudson
– Rupert Graves jako Lestrade
– Louise Brealey jako Molly Hooper
– Mark Gatiss jako Mycroft Holmes
– Andrew Scott jako Jim Moriarty
– Amanda Abbington jako Mary Watson.

Benedict Cumberbatch to jeden z najbardziej znanych aktorów Wielkiej Brytanii, który odniósł szereg sukcesów zarówno w filmach, jak i na scenie. Freeman ugruntował swoją pozycję w Hollywood dzięki swoim rolom w takich filmach jak „Król Artur: Legenda Miecza”, „Sherlock Gnomes” i „The Hobbit”. Być może po obejrzeniu polskiego dubbingu rozpoznasz również charakterystyczne głosy polskich aktorów.

Gdzie obejrzeć Sherlock online?

Serial Sherlock jest dostępny dla widzów online w wielu miejscach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Możesz po prostu wyszukać „Sherlock online”, aby znaleźć wiele różnych wersji do oglądania. Jednak jeśli chcesz obejrzeć serial w wysokiej jakości, z polskimi napisami lub lektorem, odwiedź stronę alekino.net.

Sherlock z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Chcesz obejrzeć Sherlocka w języku polskim? To wcale nie problem. Serial Sherlock jest dostępny z polskim lektorem, polskimi napisami lub polskim dubbingiem. Opcja lektora jest doskonałym wyborem dla tych, którzy lubią oryginalną wersję językową, ale potrzebują nieco pomocy w zrozumieniu dialogów. Jeśli chcesz, możesz również obejrzeć serial z polskimi napisami, co będzie dobrym wyborem dla tych, którzy lubią oryginalną wersję dialogów.

Warto poświęcic 90 min minut na seans online?

Czy warto poświęcić 90 minut na obejrzenie każdego odcinka serialu Sherlock? Bez wątpienia! Sherlock to dobra mieszanka tajemnicy, kryminalnych zagadek i zachowującego niezwykłą równowagę między postaciami Holmesa i Watsona. Serial przyciąga miliony widzów na całym świecie, a jego popularność utrzymuje się już od 10 lat.

Serial z Leicester Square w Londynie za granicą przynosi sławę krajowi i nie tylko. Warto obejrzeć nie tylko dla wspaniałej odmiany postaci Sherlocka, ale również dla spektakularnych rekwizytów i kostiumów.

Dobra wiadomośc! Cały serial Sherlock możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli uwielbiasz tajemnicze śledztwa, intrygi i innowacyjne podejście do kryminalnych zagadek, serial Sherlock jest dla Ciebie. Cała trudność polega na tym, żeby znaleźć między innymi czas na obejrzenie go cały. Teraz, dzięki różnym platformom online, masz możliwość obejrzenia całego serialu w dowolnym czasie i miejscu. Co więcej, możesz obejrzeć Sherlocka w oryginalnej wersji językowej lub z polskimi napisami lub lektorem. Sherlock jest to seria, którą z pewnością musisz zobaczyć. Dlaczego więc nie pójść na to już dziś? Zaproś znajomych i zacznijcie współzawodniczyć w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, i zobacz wspaniały świat domu 221B Baker Street w pełnej krasie!