SKAM Austin (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
30 min
6.8
SKAM Austin to jeden z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat, który z miejsca zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Produkcja skierowana jest do młodej widowni,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 299
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu SKAM Austin.

SKAM Austin to jeden z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat, który z miejsca zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Produkcja skierowana jest do młodej widowni, a zarówno fabuła, jak i występujący w niej aktorzy, z pewnością przyciągną także starszych widzów. Serial SKAM Austin to amerykańska wersja norweskiego serialu o tym samym tytule. W Polsce cały serial jest dostępny w oryginalnej wersji językowej lub z polskim lektorem oraz napisami.

SKAM Austin cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu SKAM Austin rozgrywa się w Austin, stolicy Teksasu. Serial skupia się na życiu kilku nastolatków, którzy uczą się w szkole średniej. Każdy odcinek skupia się na innej postaci, jej codziennych problemach, relacjach z rówieśnikami, a także wyborach, których musi dokonać, by poradzić sobie w dorosłym życiu. Serial ukazuje różne aspekty życia w Ameryce, m.in. rozmaite problemy kulturowe i społeczne, z jakimi borykają się nastolatkowie.

Postacie fabularne

W serialu poznajemy całą ekipę nastolatków, której życie jest przedstawione w serialu. W rolach głównych występują Julie Rocha jako Grace Olsen, Kennedy Hermansen jako Kelsey, Shelby Surdam jako Megan Flores, Valeria Vera jako Ana Martinez, Till Simon jako Daniel, La’Keisha Slade jako Jo, Giovanni Niubo jako Marlon, Austin Terry jako Shay oraz Sophia Hopkins jako Abby.

Kto odpowiada za reżyserię serialu SKAM Austin?

Serial SKAM Austin został wyreżyserowany przez Julie Andem, norweską reżyserkę. Andem jest autorką oryginalnej wersji serialu SKAM, dzięki której zyskała popularność. W swojej karierze Julie Andem pracowała także przy innych produkcjach, m.in. przy filmie „Asfaltenglene” czy również serialu „Unge lovende”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu SKAM Austin występują młodzi aktorzy, którzy z pewnością zrobią wrażenie na widzach. Julie Rocha w roli Grace Olsen pokazuje swój talent aktorski, który pochodzi z lat doświadczeń w branży modowej. Kennedy Hermansen, znana z roli w filmie „XXXIII”, zachwyca swoją grą w roli Kelsey, młodej dziewczyny o dużym sercu. Shelby Surdam sprawia wrażenie prawdziwej gwiazdy, grając rolę Megan Flores. Oprócz wymienionych aktorów na ekranie pojawiają się Valeria Vera, Till Simon, La’Keisha Slade, Giovanni Niubo, Austin Terry oraz Sophia Hopkins.

Gdzie obejrzeć SKAM Austin online?

Serial SKAM Austin można obejrzeć online na różnych platformach, m.in. vider, cda czy zalukaj. Wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net – również oferuje możliwość obejrzenia całego SKAM Austin w oryginalnym języku lub z polskim dubbingiem i napisami.

SKAM Austin z polskim lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cieszy fakt, że serial SKAM Austin został dostosowany do polskiego odbiorcy, dzięki czemu możemy obejrzeć go z polskim lektorem, napisami lub z polskim dubbingiem. Każdy widz ma teraz możliwość wyboru, co odpowiada mu najlepiej.

Warto poświęcić 30 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi: „Tak, zdecydowanie warto”. Serial SKAM Austin to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat, która zrobiła ogromną furorę wśród młodych widzów. To opowieść o dorastaniu, miłości, przyjaźni i życiowych wyborach. Serial skupia uwagę na trudach, jakie młodzi ludzie muszą przejść dla osiągnięcia swoich celów, a także na tym, jak trudno jest radzić sobie w dzisiejszym świecie. Jeszcze jednym powodem do obejrzenia całego serialu jest świetna gra aktorska oraz reżyseria, która z pewnością przypadnie do gustu widzom w każdym wieku.

Dobra wiadomość! Cały serial SKAM Austin możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zdecydujesz się obejrzeć SKAM Austin, możesz być pewny, że nie pożałujesz inwestycji swojego czasu. Serial świetnie będą kojarzył się zarówno z młodymi, jak i starszymi widzami, którzy uwolnią się na chwilę z codziennych spraw. Obejrzenie tych odcinków to świetna okazja do rozluźnienia się i wciągnięcia w świat młodych ludzi, zmagających się z problemami związanymi z dorastaniem. Po seansie koniecznie podziel się swoim zdaniem w sekcji komentarzy. Może kogoś przekonasz do obejrzenia tego wspaniałego serialu?