Skam España (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
30 min
6.8
Jeśli jesteś fanem seriali z gatunku dramatu i komedii, powinieneś koniecznie obejrzeć Skam España. To hiszpańska wersja doskonale znanej norweskiej produkcji, zyskująca coraz większą popularność...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 366
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Skam España.

Jeśli jesteś fanem seriali z gatunku dramatu i komedii, powinieneś koniecznie obejrzeć Skam España. To hiszpańska wersja doskonale znanej norweskiej produkcji, zyskująca coraz większą popularność na całym świecie. Skam España opowiada historię młodzieży, która boryka się z problemami typowymi dla ich wieku – miłością, przyjaźnią, szkołą i życiem rodzinym. Serial ten doskonale oddaje rzeczywistość i problemy z jakim zmaga się dzisiejsza młodzież. Produkcja emitowana jest od 2018 roku, a czas trwania jednego odcinka wynosi 30 minut. Skam España to doskonały przykład na to, jak w fajny sposób poruszyć ważne i trudne tematy. Serial ten jest dostępny do obejrzenia online, co powoduje, że coraz więcej fanów decyduje się na jego oglądanie.

Skam España cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Skam España rozgrywa się w Madrycie i opowiada historię młodych ludzi z jednej szkoły. Fabuła skupia się na pięciu uczennicach, które wędrują przez życie, radząc sobie z trudami codzienności. Ich problemy, kłopoty i zmagania z życiem szkolnym i prywatnym są przedstawiane w każdym odcinku, a w tle pojawiają się również postaci męskie – bracia, chłopcy z okolicy i związki uczniów zespołu sportowego. Historia ta pokazuje, jak bardzo różnorodne są problemy i jak wiele zależy od miejsca, z którego pochodzisz i ludzi, których spotykasz. Skam España to serial, który na pewno przypadnie do gustu młodszym widzom, ale nie tylko.

Postacie fabularne

W serialu Skam España występuje duża liczba postaci, z których każda odgrywa ważną rolę w przebiegu wydarzeń. Wśród nich znajdują się m.in.:
– Eva (Hajar Brown) – główna bohaterka, której historia tworzy trzon całego serialu. Boryka się z problemem rozwodu rodziców.
– Chris (Nicole Wallace) – najlepsza przyjaciółka Evy, która ma spory wpływ na jej decyzje.
– Cris (Irene Ferreiro) – towarzyszka zabaw Evy, prowadząca nieco rozwiązłe życie.
– Nora (Alba Planas) – w kolejnych odcinkach serialu staje się ważniejszą postacią, wprowadzając całkowicie nową jakość do fabuły.
– Viri (Celia Monedero) – dziewczyna zakochana w Cris.

Każdy z bohaterów ma swoją indywidualną historię, problemy i dylematy do rozwiązania, które doskonale oddają specyfikę młodzieży i sytuacje, z jakimi borykają się na co dzień.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Skam España?

Reżyserem Skam España jest Miquel Garcia Borda, który specjalizuje się w fabułach młodzieżowych i współpracował już z wieloma hiszpańskimi stacjami telewizyjnymi. Borda wyreżyserował wiele innych hiszpańskich seriali, m.in. „Los Serrano” czy „Compañeros” i zawsze starał się stworzyć produkcję, która cieszyłaby się popularnością wśród młodego widza.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Aktorzy, którzy odgrywają główne role w Skam España to młodzi, utalentowani artyści, takie jak Hajar Brown, Nicole Wallace, Irene Ferreiro, Alba Planas czy Celia Monedero. Każdy z nich ma swoje pięć minut w serialu, dzięki czemu widzowie mogą poznać ich postaci bardziej szczegółowo i zrozumieć ich problemy i dylematy. Niektórzy z tych aktorów zaczynali swoją karierę w młodym wieku i pracowali już przy innych produkcjach przed debiutem w Skam España.

Gdzie obejrzeć Skam España online?

Jeśli chcesz obejrzeć Skam España, a nie masz dostępu do telewizji, należy skorzystać z internetu. Cały serial jest dostępny do obejrzenia w wielu serwisach online, takich jak vider, cda, lub zalukaj. Jednak najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która umożliwia łatwe i szybkie znalezienie naszego ulubionego serialu.

Skam España z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie posługujesz się językiem hiszpańskim, możesz obejrzeć Skam España z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Opcje te dostępne są w serwisach online, które wcześniej wymieniliśmy. Dzięki temu będzie Ci łatwiej zrozumieć dialogi i wczuć się w fabułę.

Warto poświęcic 30 min minut na seans online?

Tak, warto! Skam España to serial wyjątkowy, poruszający tak wiele ważnych tematów, które wpisują się w nasze życie młodzieńcze, że na pewno warto spełnić swoją ciekawość i obejrzeć go. Młodzież na całym świecie z entuzjazmem komentuje i ogląda Skam España, co najlepiej świadczy o jego popularności i jakości.

Dobra wiadomośc! Cały serial Skam España możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze Skam España, to zdecydowanie powinieneś obejrzeć całą serię. Mimo że jest on adresowany głównie do młodzieży, to i osoby starsze z pewnością wysupłują z fabuły coś dla siebie. Skam España to seria, która doskonale oddaje problemy młodego pokolenia, jego życie prywatne, szkolne, a także to, jak młodzi ludzie patrzą na świat. Bez względu na to, czy jesteś fanem już istniejącej wersji serialu, czy po prostu szukasz nowego produkcji do obejrzenia, Skam España to z pewnością bardzo dobry wybór. Obejrzyj Skam España online już dzisiaj i podziel się swoją opinią w komentarzach pod artykułem.