Skazana (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
44 min
6.8
Skazana to serial, który wciąga, porusza i przyprawia o dreszcze. To pięknie zrealizowany dramat kryminalny, który ujawnia ciemną stronę ludzkiej natury. Główną bohaterką jest sędzia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 213
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Skazana

Skazana to serial, który wciąga, porusza i przyprawia o dreszcze. To pięknie zrealizowany dramat kryminalny, który ujawnia ciemną stronę ludzkiej natury. Główną bohaterką jest sędzia Alicja Mazur, która zostaje oskarżona o morderstwo, którego nie popełniła. Skazana trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które wcześniej wydała wyroki. Serial został wyprodukowany w Polsce i miał premierę w 2021 roku. Skazana to serial, który trzyma w napięciu przez cały czas trwania. Jego popularność rośnie z każdym odcinkiem, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu widzów. Serial Skazana jest dostępny online, co jest doskonałą okazją by zaznać emocji i odwiedzić mroczny świat sędzi Alicji Mazur.

Skazana cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Skazana to opowieść o sędzi Alicji Mazur, która w swojej pracy jest surowa dla przestępców i nigdy nie uchyla się od wydania sprawiedliwych wyroków. Niestety, zostaje oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła. Odsiadując wyrok w więzieniu, Alicja musi przetrwać i odnaleźć się w świecie, który samotna sędzia zna tylko z perspektywy osoby wydającej wyroki. Los sprawia, że również ona staje się skazana, i musi zmierzyć się z końcowymi wyrokami ludzi, którym wcześniej sama wydawała wyroki. W tle mroczna tajemnica i zabójczy intryga, której rozwiązanie skrzętnie ukrywają niektóre postaci. Akcja serialu Skazana rozgrywa się w więzieniu dla kobiet, a historia wciąga i porusza widza, nie pozostawiając go obojętnym.

Postacie fabularne

W serialu Skazana występują rózne postacie znane z życia więzienia. W obsadzie możemy znaleźć:

  • Agata Kulesza jako sędzia Alicja Mazur – różniąca się jakże od sędziego Marcina Wawrytki z Miasta 44, odegrała jedną z ważniejszych ról w filmie Ida
  • Bartłomiej Topa – jako Marcin, prawnik i były chłopak Alicji
  • Martyna Byczkowska – jako Magda, współwięzień Alicji

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Skazana?

Za reżyserię serialu Skazana odpowiada Wojciech Nowak, reżyser wielu znanych produkcji. Pracujący w tej branży od 2012 roku, ma na swoim koncie realizacje takie jak „Słodki koniec dnia” oraz „Imperium”, za co zdobył nagrodę na festiwalu w Gdyni. Wojciech Nowak jest młodym, utalentowanym reżyserem, który dzięki swoim umiejętnościom reżyserowania potrafi wciągnąć widza w świat dreszczu emocji i dramatu.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Skazana możemy zobaczyć wytrawne aktorki i aktorów:

  • Agata Kulesza – w roli Alicji Mazur
  • Bartłomiej Topa – jako Marcin
  • Martyna Byczkowska – jako Magda

Agata Kulesza słynie z kariery aktorskiej, zdobywając nagrodę za rolę w „Idzie”. Bartłomiej Topa znany też z „Cichego Miejsca” oraz „Odwrócenia”. Martyna Byczkowska to młoda aktorka, której rola w serialu Skazana zapewne przyniesie jej popularność. Każdy z nich wciela się w swoją postać na poziomie aktorskim, co z pewnością zrobi wrażenie na widzach.

Gdzie obejrzeć Skazana online?

Serial Skazana można obejrzeć online za pośrednictwem serwisów takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że w jednym miejscu dostępne będą wszystkie odcinki wysokiej jakości, koniecznie odwiedź serwis alekino.net.

Skazana z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz oglądać film w polskiej wersji językowej, możesz skorzystać z opcji z polskim lektorem, na napisami lub polskim dubbingiem. Możliwość wyboru jednej z opcji oznacza, że każdy może wybrać dokładnie to, co lubi. Skazana z polskim lektorem to właśnie dla tych, którzy cenią sobie dostosowanie filmu do swojego gustu, ale też doceniają wysoką jakość dubbingu i napisów.

Warto poświęcić 44 minut na seans online?

Na pewno warto poświęcić 44 minuty życia na precyzyjnie nakręcone i dobrze wykonane historie. Skazana to serial, którego nie da się przegapić, a w każdym odcinku ukryta jest intryga, która wciąga widza w wir emocji. Wysoka jakość wizualna i świetne kreacje aktorskie z pewnością robią wrażenie. 44 minuty to tyle ile trwa jeden odcinek, a widz może szybko odkryć w sobie zainteresowanie i zapał do kolejnych.

Dobra wiadomość! Cały serial Skazana możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz obejrzeć dramat kryminalny Skazana, zalecamy korzystanie z serwisów online, które prezentują najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Bez wychodzenia z domu możesz obejrzeć cały serial w kilka dni, nawet w jeden weekend. Jest to wspaniała okazja, by zobaczyć, co tak naprawdę kryje się pod powierzchnią postaci. Skazana to serial, który wciąga, umila czas i rozbudza wyobraźnię widza. Zachęcamy do poświęcenia czasu na obejrzenie tego pięknego, mrocznego i pełnego emocji kryminału. A po zabawie wciągającą fabułę zachęcamy również do komentowania w sekcji komentarzy!