Smoczy książę (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
26 min
6.8
Jeśli lubisz filmy i seriale o fantasy, to z pewnością polubisz Smoczego księcia! To ciekawy i wciągający serial animowany, który opowiada o konflikcie między dwiema...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 72
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Smoczy książę

Jeśli lubisz filmy i seriale o fantasy, to z pewnością polubisz Smoczego księcia! To ciekawy i wciągający serial animowany, który opowiada o konflikcie między dwiema krainami, które od wieków walczą ze sobą. Co jednak stanie się, gdy książęta z tych krain połączą siły, a także przyłączy się do nich niezwykła elfia zabójczyni?

Serial Smoczy książę powstał w 2018 roku. Jego twórcy to Aaron Ehasz i Justin Richmond, a sam serial można zaliczyć do gatunków akcji, przygody oraz fantasy. W rolach głównych występują Jack De Sena, Paula Burrows, Sasha Rojen i Jason Simpson.

Serial Smoczy książę stał się bardzo popularny na całym świecie. W wielu krajach można go obejrzeć w telewizji, a także online. Dla tych, którzy chcą obejrzeć cały serial w sieci, polecamy wyszukiwarkę filmów i seriali alekino.net. To serwis, w którym możesz znaleźć wiele interesujących tytułów – w tym Smoczego księcia.

Smoczy książę cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Smoczy książę opowiada o konflikcie między dwiema krainami: Księstwem Katolis i Królestwem Xadia. Obie krainy od wieków nie są w stanie dojść do porozumienia i żyją w ciągłym konflikcie. Wszystko zmienia się jednak, kiedy dwóch książąt – Callum z Księstwa Katolis oraz Ezran, którego brat Rzymarz jest królem, postanawiają współpracować z niezwykłą elfią zabójczynią Raylą, by zapobiec wojnie.

Wspólnie wyruszają w misję, której celem jest dostarczenie smoczego jaja z Księstwa Katolis do Królestwa Xadia. Smoczego jaja potrzebuje bowiem królowa Xadii, by móc zachować kontrolę nad swoim krajem. To jednak nie koniec wyzwań, przed którymi staje trójka bohaterów. Wszystko, co dobre, musi stawić czoło złu, a w tym przypadku złowrogim siłom, które chcą powstrzymać naszych bohaterów przed wykonaniem ich misji.

Postacie fabularne

W skład głównej obsady Smoczego księcia wchodzi:
– Callum (Jack De Sena) – młodszy syn króla Harrowa, który zostaje wysłany w misję razem z Ezranem i Raylą. Mężczyzna ma trudności z odnalezieniem swojego miejsca w Księstwie Katolis, ale dzięki swoim przyjaciołom, uczy się być odważnym i podążać za swoim sercem.
– Ezran (Paula Burrows) – młodszy brat Rzymarza, króla Księstwa Katolis. Chłopak jest bardzo empatyczny i ma zdolność porozumiewania się ze zwierzętami.
– Rayla (Sasha Rojen) – elfia zabójczyni, która pierwotnie zostaje wysłana, by zabić Calluma i Ezrana. Ostatecznie postanawia wraz z nimi zawrzeć sojusz i pomóc im w misji.
– Sarai (Racquel Belmonte) – matka Calluma i Ezrana, a także żona króla Harrowa.
– Król Harrow (Luc Roderique) – ojciec Calluma i Ezrana, a także król Księstwa Katolis.
– Claudia (Racquel Belmonte) – mag Rzymarza, brata Ezrana.
– Viren (Jason Simpson) – lekarz królestwa Katolis, a także doradca króla Harrowa.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Smoczy książę?

Serial Smoczy książę powstał z inicjatywy Aarona Ehasza i Justina Richmond. Reżyserem i twórcą scenariusza jest właśnie Ehasz. Udowodnił on już wcześniej, że potrafi zachwycić widzów swoimi pomysłami, gdyż pracował przy takich produkcjach jak „Avatar: Legenda Aanga” czy „Jack z czasem”. To właśnie dzięki „Avatarowi” Ehasz zdobył wielu fanów, którzy czekali na kolejne dzieło mistrza.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Smoczym księciu występują między innymi:
– Jack De Sena – amerykański aktor, który wciela się w rolę Calluma. Wcześniej można go było zobaczyć między innymi w serialu „All That” czy filmie „Transformers: Zemsta upadłych”.
– Paula Burrows – kanadyjska aktorka, która gra Ezrana. Poza Smoczym księciem zagrała również w kilku innych serialach, takich jak „Van Helsing” czy „Spuścizna”.
– Sasha Rojen – kanadyjska aktorka, która wciela się w postać Rayli. To dla niej serial Smoczy książę był debiutem aktorskim.
– Jason Simpson – amerykański aktor, który wciela się w postać Virena. Zagrał w wielu innych serialach animowanych, m.in. w „Transformers Prime” czy „Lego Legendy Chima”.

Gdzie obejrzeć Smoczy książę online?

Serial Smoczy książę można obejrzeć online na wielu platformach, między innymi:
– vider.pl
– cda.pl
– zalukaj.pl

Zachęcamy także do przeszukania alekino.net – to świetna wyszukiwarka, która pozwoli Ci znaleźć wiele ciekawych filmów i seriali.

Smoczy książę z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać seriale z lektorem, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Smoczy książę jest dostępny z polskim lektorem, a także napisami i dubbingiem. Możesz więc wybrać, której opcji słuchania najlepiej Ci odpowiada.

Warto poświęcic 26 min minut na seans online?

A co powiesz na to, że Smoczy książę to jedno z najlepszych dzieł animowanych ostatnich lat? Serial ma świetny scenariusz, ciekawą fabułę oraz rozbudowane postacie. To produkcja, która wciąga od pierwszej minuty, a 26 minut seansu to za mało, by poczuć się z nią dobrze!

Skoro Smoczy książę zyskał tak dużo fanów, podejrzewamy, że warto mu poświęcić trochę czasu. Na pewno nie pożałujesz!

Dobra wiadomość! Cały serial Smoczy książę możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Smoczego księcia, to zachęcamy Cię, byś to zmienił. Serial jest dostępny online, a my jesteśmy pewni, że przypadnie Ci do gustu. Wybierz, na której platformie chcesz go obejrzeć i ciesz się świetną rozrywką!

Jeśli już zobaczyłeś Smoczego księcia, daj nam znać, co o nim sądzisz. W sekcji komentarzy pod tym artykułem możesz podzielić się swoją opinią z innymi widzami.