Special (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
25 min
6.8
Serial Special to produkcja, która w ostatnim czasie zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród widzów ze względu na wciągającą i emocjonującą fabułę oraz znakomitą obsadę aktorską....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 396
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Special

Serial Special to produkcja, która w ostatnim czasie zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród widzów ze względu na wciągającą i emocjonującą fabułę oraz znakomitą obsadę aktorską. Tytułowa postać wciela się w osobę z porażeniem mózgowym, która podejmuje walkę o swoje marzenia i ostatecznie staje się bohaterem samych siebie. Serial ten porusza wiele wrażliwych tematów związanych z postrzeganiem innych ludzi, tolerancją i akceptacją. Całość prezentowana jest w humorystycznym i zabawnym stylu, co pozwala na łatwiejsze przyswojenie pewnych wartości i spojrzenie na rzeczywistość z innej perspektywy. Serial Special jest dostępny online, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy są zainteresowani seansami z kanapy w domowym zaciszu.

Special cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Special opowiada historię młodego homoseksualisty o imieniu Ryan, który ma porażenie mózgowe i przez to w dzieciństwie był traktowany inaczej niż rówieśnicy. Pewnego dnia Ryan decyduje się stawić czoła swoim obawom i podejmuje decyzję o porzuceniu swojej pracy oraz kontroli rodzicielskiej, by zacząć żyć tak, jak zawsze chciał. Poprzez to podejście Ryan uczy siebie i innych, że każdy z nas jest wyjątkowy i ważny, a poważna choroba nie może wpłynąć na nasze marzenia. Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles i składa się z ośmiu odcinków trwających po 25 minut.

Postacie fabularne

W serialu Special występują następujące postacie:
– Ryan O’Connell – tytułowy bohater, młody homoseksualista z porażeniem mózgowym, który stara się zmienić swoje życie na lepsze.
– Karen Hayes – matka Ryana, bardzo opiekuńcza i kontrolująca, co często wpływa na decyzje syna.
– Kim – przyjaciółka Ryana, która zawsze stoi po jego stronie i pomaga mu realizować marzenia.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Special?

Serial Special został wyreżyserowany przez Ryana O’Connella, który jest również twórcą scenariusza i producentem wykonawczym. Ryan O’Connell to młody i uzdolniony reżyser, którego debiutancki serial zyskał uznanie krytyków i cieszył się coraz większą popularnością wśród widzów. Ryan pracował wcześniej jako redaktor tekstów dla The Awl i Vice, a także pisał dla MTV, BuzzFeed i Thought Catalog.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Special występują:
– Ryan O’Connell jako Ryan Hayes, główny bohater.
– Punam Patel jako Kim Laghari, przyjaciółka Ryana.
– Jessica Hecht jako Karen Hayes, matka Ryana.

Ryan O’Connell to zarówno twórca, jak i główny aktor w serialu Special. Poza tym wystąpił także w takich produkcjach jak „Will & Grace”, „Awkward” oraz „American Vandal”. Punam Patel zagrała Kingę w serialu „Kevin (Probably) Saves the World”, a Jessica Hecht wystąpiła w takich filmach jak „Sideways”, „Jesteś już mężczyzną” czy „Iron Man”.

Gdzie obejrzeć Special online?

Serial Special można obejrzeć online na takich platformach jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Wszystkie odcinki są dostępne w sieci i możesz je obejrzeć wg swojego gustu i dyspozycji czasowej. Jeśli szukasz dobrej jakości i możliwości oglądania serialu w polskiej wersji językowej, warto skorzystać z Alkino.net – wyszukiwarki filmów i seriali, która gwarantuje szybkie i łatwe wyszukanie każdej produkcji.

Special z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Special jest dostępny w trzech opcjach – z polskim lektorem, z napisami lub z dubbingiem. Możliwość wyboru pozwala na przyswojenie fabuły i cieszenie się seansami bez zbędnego skupiania uwagi na tłumaczeniu. Wszyscy ci, którzy lubią dobrą rozrywkę z główną rolą dla homoseksualisty, powinni na pewno sięgnąć po tę produkcję.

Warto poświęcić 25 minut na seans online?

Serial Special to produkcja, która warto przeznaczyć czas po to, aby przyswoić sobie ważne wartości i przekonania. Opowieść o walce o swoje marzenia napisana z humorem i lekkością sprawia, że serial ten jest bardzo przyjemny w odbiorze. Produkcja ta na pewno kształtuje sposób myślenia o innych osobach, ich chorobach i potrzebach, co czyni ją bardzo wartościową. Dlatego warto poświęcić 25 minut na seans online, aby zrozumieć, że każdy z nas jest wyjątkowy i tak samo ważny.

Dobra wiadomość! Cały serial Special możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Special to produkcja, która z pewnością zainteresuje każdego widza poszukującego wartościowej i intrygującej rozrywki. Emocjonująca fabuła, wyjątkowe role aktorskie oraz przesłanie serii to tylko niektóre z powodów, dla których warto obejrzeć cały serial. Obejrzyj go teraz przez Internet, a Ty sam przekonasz się, jakie wartości pojawiają się w opowieści o głównym bohaterze. Zachęcamy wszystkich, którzy już obejrzeli serial, do wyrażenia swojej opinii na naszej stronie w komentarzach – Wasze sugestie pomogą innym w podjęciu decyzji o seansie.