Spisek prochowy (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
59 min
6.8
Jeśli interesuje cię historia, problemy wyznaniowe, a także intrygi i spiski, to koniecznie musisz obejrzeć serial Spisek prochowy. Ta trzyczęściowa produkcja utrzymana w klimacie thrilleru,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 68
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Spisek prochowy.

Jeśli interesuje cię historia, problemy wyznaniowe, a także intrygi i spiski, to koniecznie musisz obejrzeć serial Spisek prochowy. Ta trzyczęściowa produkcja utrzymana w klimacie thrilleru, skupia się na kulisach spisku prochowego, który miał miejsce w XVII wieku w Anglii i Szkocji. Na czele grupy spiskowców stoi Robert Catesby, w którego rolę wciela się popularny aktor Kit Harington. Czy spisek zakończył się sukcesem? O tym przekonaj się, obejmując cały serial online już teraz.

Produkcja powstała w 2017 roku, a za reżyserię odpowiedzialny jest J Blakeson. Spisek prochowy jest utrzymany w gatunku dramatu, wojny i polityki. Napięcie cały czas rośnie, a intrygi i niespodziewane zwroty akcji trzymają widzów w napięciu przez cały seans.

Cały serial trwa około 59 minut i podzielony jest na trzy odcinki. Akcja rozgrywa się w Anglii i Szkocji w XVII wieku, w czasach, gdy katolicy byli bezwzględnie prześladowani przez anglikanów, inspirowanych przez królewskiego doradcę Roberta Cecila.

Spisek prochowy to także znakomita obsada aktorska. W serialu możemy zobaczyć między innymi Liv Tyler, Edwarda Holcrofta, Toma Cullena czy Petera Mullana.

Serial cieszy się ogromną popularnością, a w internecie można go obejrzeć w wielu miejscach. Nie musisz szukać po różnych portalach, ponieważ na vider, cda i zalukaj cały serial jest dostępny online.

Spisek prochowy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Spisek prochowy rozgrywa się w Anglii i Szkocji w XVII wieku, w czasach, gdy katolicy byli prześladowani. Robert Catesby, zagrany przez Kit Haringtona, jest żarliwym katolikiem. Jego oddanie wobec wiary prowadzi go do finansowej, społecznej i psychicznej ruiny. Po śmierci żony i ojca, postanawia działać. Zaczyna rekrutować przyjaciół i krewnych, aby zrealizować swój zuchwały plan. Catesby chce dokonać zamachu i zabić króla Anglii i Szkocji, co przyczyniłoby się do poprawy losu i sytuacji katolików w obu krajach.

Jednym z głównych antagonistów Roberta Catesby’ego jest Robert Cecil, królewski doradca i jednocześnie zwolennik prześladowań katolików.

Głównym wątkiem serialu jest zrealizowanie spisku prochowego, ale w tle intryg, zdrad i kombinacji politycznych, które wpłynęły na wydarzenia w tamtym okresie.

Postacie fabularne

W serialu Spisek prochowy występuje szereg postaci. Głównym bohaterem jest Robert Catesby, odważny i żarliwy katolik, który chce walczyć z prześladowaniami i poprawić sytuację swojego wyznania. Przy jego boku stoją m.in. kuzynka Anne Vaux (Liv Tyler), a także przyjaciele: Thomas Wintour (Edward Holcroft), Guy Fawkes (Tom Cullen) czy Ambrose Rookwood (Derek Riddell).

W serialu pojawiają się również postaci negatywne, jak królewski doradca Robert Cecil (Mark Gatiss), który prowadził akcję represyjną wobec katolików.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Spisek prochowy?

Serial Spisek prochowy został wyreżyserowany przez J Blakesona, który jest znany ze swojej pracy przy filmie „Kroniki archeo”. Blakeson jest uznawany za jednego z najzdolniejszych brytyjskich reżyserów. Poza Spiskiem prochowym wyreżyserował również takie filmy jak „The Disappearance of Alice Creed” czy „The 5th Wave”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Spisek prochowy to także znakomita obsada aktorska. Na czele znajduje się Kit Harrington, znany z roli Jona Snowa w serialu „Gra o tron”. W serialu występują również takie gwiazdy jak Liv Tyler („Władca Pierścieni”), Edward Holcroft („Krypton”), Tom Cullen („Downton Abbey”), Derek Riddell („Dream Team”) czy Peter Mullan („Top of the Lake”). Każdy z aktorów wspaniałe poradził sobie ze swoją rolą, co przyczyniło się do jeszcze większego napięcia i emocji, które towarzyszą widzowi przez cały seans.

Gdzie obejrzeć Spisek prochowy online?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem całego serialu Spisek prochowy, to możesz zrobić to w internecie, w wielu miejscach. Cały serial jest dostępny na vider, cda oraz zalukaj. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net – aby znaleźć najlepsze miejsce dla siebie.

Spisek prochowy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć Spisek prochowy z polskim lektorem, to także jest to możliwe. W sieci można znaleźć cały serial w polskiej wersji językowej. Istnieje również opcja z polskimi napisami lub dubbingiem, dzięki czemu zrozumienie treści jest jeszcze łatwiejsze.

Warto w poświęcić 59 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Spisek prochowy to wyjątkowa produkcja, która trzyma w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Wciągająca fabuła, świetni aktorzy, a także nieprzewidywalne zwroty akcji czynią Spisek prochowy jednym z najlepszych seriali na rynku. Jeśli nie chcesz przegapić tej niezapomnianej historii, to już teraz podejmij decyzję o obejrzeniu całego serialu online.

Dobra wiadomość! Cały serial Spisek prochowy możesz obejrzeć online już teraz!

Spisek prochowy to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom historii, polityki i dramatu. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online, który można znaleźć w wielu miejscach w internecie. Obejrzenie Spisku prochowego to gwarancja niesamowitych emocji i wycieczka w czasie do XVII-wiecznej Anglii i Szkocji, a także do zawiłych intryg i spisków. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Spisku prochowego w sekcji komentarzy pod tym artykułem.