Sprzątaczka (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
43 min
6.8
Serial Sprzątaczka to produkcja telewizyjna z gatunku dramatu, która swoją premierę miała w 2021 roku. Opowiada ona historię samotnej matki, która walczy z biedą i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 95
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Sprzątaczka.

Serial Sprzątaczka to produkcja telewizyjna z gatunku dramatu, która swoją premierę miała w 2021 roku. Opowiada ona historię samotnej matki, która walczy z biedą i biurokracją oraz związana jest prawie na granicy przeżycia. Zmuszona wejść na rynek pracy, decyduje się na pracę sprzątaczki. Każdego dnia w ciężkich warunkach musi dbać o czystość biur i gabinetów w prestiżowych firmach. Jednak wszystko to, co wydaje się zwykłymi codziennymi zadaniami, ukrywa potężną historię pełną intryg, tajemnic i sekretów. Z każdym zleceniem matka zaczyna odkrywać nowe fakty, układając w całość sprawę, która może zmienić jej życie na zawsze. Czy uda jej się wyjść z tego cało?

W rolach głównych występują Margaret Qualley jako Crystal, Nick Robinson jako Ty, Anika Noni Rose jako Scarlet, Andie MacDowell jako Janitor, Tracy Vilar jako Yvette, Billy Burke jako Arnie, a także Rylea Nevaeh Whittet jako Tiffany. Reżyserem serialu jest Jonathan Levine.

Serial zdobył uznanie widzów oraz krytyków, a także szybko zdobył ogromną popularność w internecie. Dzięki temu stał się dostępny na większości platform online.

Sprzątaczka cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Sprzątaczka rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, gdzie Crystal (Margaret Qualley), samotna matka, zbliża się ku końcowi swoich finansowych możliwości. Aby zapewnić swojej rodzinie godne życie, postanawia podjąć pracę sprzątaczki w jednej z firm, która zatrudnia ją do sprzątania biur. Okazuje się jednak, że w tle kryją się liczne nieprzyjemne tajemnice, a Crystal zaczyna odkrywać szereg niesamowitych faktów. Jej życie zmienia się o 180 stopni, a ona sama musi zmagać się z niełatwymi wyborami.

Postacie fabularne

Przybliżając postaci, warto zaznaczyć, że w serialu występuje wiele istotnych postaci drobnych rodzajów. Warto tutaj wymienić między innymi Scarlet (Anika Noni Rose), która jest menadżerką w firmie, gdzie pracuje Crystal. Z kolei postać Ty (Nick Robinson) to mężczyzna, który wpada w oko głównej bohaterce i z czasem zaczyna być dla niej ostoją w trudnych momentach. Ponadto w skład obsady wchodzą Andie MacDowell jako Janitor, Tracy Vilar jako Yvette, Billy Burke jako Arnie, a także Rylea Nevaeh Whittet jako Tiffany. Każdy z aktorów nadaje swojej postaci niepowtarzalny styl, a ich relacje do siebie budują klimat, jaki panuje w całym serialu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Sprzątaczka?

Reżyserem serialu Sprzątaczka jest Jonathan Levine. Levine to amerykański reżyser i scenarzysta, który zadebiutował w 2007 roku, nakręcając film „All the Boys Love Mandy Lane”. Jego kolejny film, „The Wackness”, zdobył wiele nagród oraz uznanie krytyków. Levine pracował również jako reżyser dla amerykańskiej telewizji. Przykłady to „Warm Bodies”, „50/50” i „Long Shot”. Dzięki swojemu doświadczeniu, zyskał reputację jednego z najlepszych reżyserów w branży.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W roli głównej zobaczymy Margaret Qualley, która znana jest przede wszystkim z serialu „Fosse/Verdon”, a także filmów „Nice Guys”, „Death Note”, „The Leftovers” czy „Once Upon a Time… in Hollywood” Quenton’a Tarantino. Kolejnym znanym aktorem jest Nick Robinson. Warto tutaj wspomnieć o jego udziale w hicie „Love, Simon”, a także w filmie „Jurassic World”. Anika Noni Rose to zaś aktorka, która przede wszystkim zapisała się w historii sztuk teatralnych Broadway’u, gdzie zagrała wiele między innymi w musicalach „Caroline, or Change” oraz „The Princess and the Frog”. W serialu Sprzątaczka zagra Scarlet, menadżerkę w firmie, gdzie pracuje główna bohaterka. Również Andie MacDowell, która wciela się w postać Janitora, jest znaną aktorką. Wcześniej zagrała między innymi w klasykach, takich jak „Jedwabne pończoszki” czy też „Czułe słówka”.

Gdzie obejrzeć Sprzątaczka online?

Serial Sprzątaczka dostępny jest online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Osoby zainteresowane mogą także wpisać tytuł serialu w wyszukiwarkę, jaką jest alekino.net.

Sprzątaczka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Na uwagę zasługuje także fakt, że całkowicie polskie wersje językowe są dostępne dla widzów w najpopularniejszych serwisach streamingowych. Można więc wybrać pomiędzy lektorem, dubbingiem czy napisami.

Warto poświęcic minutę na seans online?

Jeśli szukasz wciągającego serialu, który cię nie zawiedzie, to Sprzątaczka to wtedy doskonały wybór. Fabuła złożona z wielu zwrotów akcji, piękne zdjęcia oraz genialna obsada aktorska gwarantują doskonały i pełen emocji seans. Oglądanie Sprzątaczki to nie tylko idealna rozrywka, ale także możliwość zastanowienia się nad tematami, które porusza ten wspaniały serial.

Dobra wiadomość! Cały serial Sprzątaczka możesz obejrzeć online już teraz!

Sprzątaczka to produkcja, która zdobyła już uznanie wielu widzów na całym świecie. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć tego wspaniałego serialu, polecamy obejrzeć go online na jednej z popularnych platform streamingowych. Oprócz pięknie nakręconych scen, emocjonującej fabuły i niepowtarzalnej obsady aktorskiej, widzowie będą mieli okazję zastanowić się nad ideałami, które kierują bohaterami. Zachęcamy do obejrzenia Sprzątaczki już dziś i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach pod artykułem.