Star Trek: Picard (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
43 min
6.8
Jeśli jesteś fanem sci-fi, z pewnością zainteresuje Cię nowy serial, który na stałe wpisuje się w kultowe uniwersum Star Trek. Mowa o "Star Trek: Picard",...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 383
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Star Trek: Picard.

Jeśli jesteś fanem sci-fi, z pewnością zainteresuje Cię nowy serial, który na stałe wpisuje się w kultowe uniwersum Star Trek. Mowa o „Star Trek: Picard”, którego akcja rozgrywa się około 20 lat po ostatnich znanych wydarzeniach z udziałem kapitana USS Enterprise. Emerytowany admirał Jean-Luc Picard mimo swojego wieku wciąż nie przestaje być aktywny i gotowy do walki z kosmicznymi zagrożeniami. Rozpoczyna się kolejna epicka przygoda, w której Picard odkrywa wiele tajemnic, zdrad i przeżyć, a wszystko to w stylu Star Trek. Produkcja serialu ma międzynarodowy charakter, a w rolę tytułowego bohatera ponownie wcielił się Patrick Stewart. Serial zadebiutował na antenie CBS All Access w styczniu 2020 roku.

Nie trzeba być znawcą kultowego uniwersum Star Trek, by cieszyć się „Star Trek: Picard”. Jest to świetnie nakręcona, mocno osadzona w świecie science fiction produkcja, która zainteresuje każdego miłośnika tego gatunku. Serial dostępny jest online, dlatego warto wybrać się w kosmiczną podróż wraz z generałem Picardem.

Star Trek: Picard cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w XXIV wieku i skupia się na postaci Jean-Luca Picarda, emerytowanego admirała Gwiezdnej Floty. Po podejściu do przechodzenia na emeryturę i powrocie do rodzinnej winnicy we Francji, życie Picarda zmienia się diametralnie, kiedy dowiaduje się o tajemniczej kobiecie, która szuka jego pomocy. Jean-Luc wraz z grupą dzielnych przyjaciół wyrusza w kosmiczną podróż i odkrywa wiele niebezpieczeństw oraz zawiłości polityki międzygalaktycznej, która wciąż wpływa na losy Wszechświata.

Postacie fabularne

W „Star Trek: Picard” występują liczne postacie, które wprowadzają nas w kosmiczny świat tej produkcji. Poza tytułowym admirałem Jeanem-Lucem Picardem, poznajemy również:

– Dr. Agnes Jurati – naukowca, która pojawia się na posiadłości Picarda z misją, która zapoczątkowuje całą historię.

– Cristóbal Rios – kapitan statku kosmicznego La Serma, który niesie z Picardem w kosmos. To postać charakteryzująca się silną osobowością, którą wspaniale gra Santiago Cabrera.

– Raffi Musiker – była współpracownica Picarda, która wciąż pracuje dla Gwiezdnej Floty. To osoba zdecydowana i ambitna.

– Soji Asha – synth, czyli android, w którą Picard wplątuje się na początku serialu. To młoda kobieta o niezwykle skomplikowanych emocjach.

– Elnor – wychowany przez Picarda wulkanista, jedyny przedstawiciel swojego gatunku, uczestnik kosmicznych przygód kapitana.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Star Trek: Picard?

Serial reżyserował Hanelle Culpepper, która zyskała uznanie jako reżyserka wielu znanych produkcji serialowych. Wśród nich znajdują się choćby „Grey’s Anatomy”, „Shooter” czy „Underground”. Culpepper to nie tylko uzdolniona reżyserka, ale również kosmiczna fanka uniwersum Star Trek. Dzięki jej umiejętnościom „Star Trek: Picard” ma dynamiczną akcję i wciągającą fabułę.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie „Star Trek: Picard” nie brakuje znanych twarzy. Główną rolę Jean-Luca Picarda powtórzył Patrick Stewart, którego międzynarodowa kariera zawdzięcza bardzo wiele roli kapitana USS Enterprise w kultowym serialu „Star Trek: Następne pokolenie”, który wyemitowano w latach 1987-1994.

W pozostałych rolach występują m.in.: Michelle Hurd, Alison Pill, Isa Briones, Santiago Cabrera, Harry Treadaway, Orla Brady, David Paymer, Tamlyn Tomita, Jeri Ryan i tak dalej. Wszyscy aktorzy wcielają się w postaci, które zapadają w pamięć widzów i dodają serialowi wspaniałego klimatu.

Gdzie obejrzeć Star Trek: Picard online?

„Star Trek: Picard” jest dostępny online, a dokładnie na platformach: Vider, Cda, Zalukaj oraz innych. Platforma Alekino.net pozwoli na znalezienie odpowiednich źródeł i wygodne oglądanie serialu, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki, która łatwo i szybko pozwoli wyszukać dostępny online „Star Trek: Picard”.

Star Trek: Picard z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Star Trek: Picard” dostępny jest również z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, bez problemów można docenić urok tej produkcji, a polski lektor na pewno ułatwi oglądanie dla osób, które nie mówią biegle po angielsku. Opcje te pozwalają na bardziej wygodne i skupione oglądanie, ciesząc się wspaniałą fabułą i grą aktorską.

Warto poświęcić minutę na seans online?

Tak! Warto poświęcić czas, by zanurzyć się w kosmiczną historię, którą dostarcza „Star Trek: Picard”. Ten serial to idealna propozycja dla miłośników science fiction, którzy chcą poczuć się jak w kosmosie, doświadczając wielu emocji i przygód. Grę aktorską w tym serialu oceniano jako świetną, a cały klimat produkcji wspaniale wgryza się w pamięć widza.

Dobra wiadomość! Cały serial Star Trek: Picard możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz wciągającego seansu, który zagwarantuje Ci wieczorny relaks, „Star Trek: Picard” to idealna produkcja pod każdym względem. Przeniesie ona widza w świat kosmicznych przygód, pełen tajemniczych postaci i zagrożeń, a wszystko to w stylu kultowego uniwersum Star Trek. Cały serial jest dostępny online, więc nie musisz wychodzić z domu, by zacząć przygodę z Picardem i innymi postaciami. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy pod artykułem.