Stranger (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
69 min
6.8
Jeżeli interesujesz się kryminałami, tajemnicami oraz dramatami, to serial Stranger z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ten południowokoreański serial, zadebiutował w 2017 roku i od...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 200
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Stranger.

Jeżeli interesujesz się kryminałami, tajemnicami oraz dramatami, to serial Stranger z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ten południowokoreański serial, zadebiutował w 2017 roku i od razu zyskał rzeszę fanów na całym świecie. W serialu widzowie będą śledzić historię wypranego z uczuć prokuratora i nieustraszonej detektyw, którzy próbują rozwikłać sprawę zabójstwa z ogromną aferą korupcyjną w tle. Produkcja ta została uhonorowana wieloma nagrodami, a aktorzy, tak jak wyreżyserował ją Ahn Gil-ho, zdobyli uznanie widzów i krytyków. Serial Stranger to właśnie to, co powinien zobaczyć każdy, kto ceni sobie nie tylko dobrze wyreżyserowane, ale i skomplikowane historie kryminalne.

Stranger cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Stranger rozgrywa się w południowokoreańskim miasteczku, gdzie dochodzi do zbrodni, która potrząśnie krajem. Zdenuncjowana zostaje afera korupcyjna, a podejrzewany o nią prokurator zostaje zamordowany. Główną bohaterką jest nieustraszona detektyw Han Yeo-jin (Bae Donna), która wraz z wypranym z uczuć prokuratorem Hwang Si-mokiem (Cho Seung-woo) próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na młodego prokuratora. Bohaterowie pochodzą z różnych światów i mają z jednej strony wspólne cele, jednak całkowicie odmienne podejście do życia, co tylko jeszcze bardziej komplikuje dialog między nimi.

Postacie fabularne

W serialu Stranger pojawia się wiele interesujących postaci. Znajdziemy tam m.in.:
– Han Yeo-jin – detektyw, która jest fanatyczką prawdy; Q
– Hwang Si-mok – wyprany z uczuć prokurator, który ma trudności z komunikacją międzyludzką;
– Lee Chang-joon – asystent przewodniczącego specjalnej prokuratury, który jest jednym z podejrzanych w sprawie zabójstwa prokuratora;
– Choi Bit – protegowana przewodniczącego specjalnej prokuratury, która staje się bliską przyjaciółką Hwang Si-moka;
– Seo Dong-jae – dziennikarz, który pracuje nad odkryciem prawdy w sprawie zabójstwa;
– Yoon Se-won – syn byłego prokuratora, który obiecuje zemstę, oraz wielu innych interesujących postaci.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Stranger?

Za wyreżyserowanie serialu Stranger odpowiedzialny jest Ahn Gil-ho. To uznany reżyser, który zrobił już wiele, aby zająć czołową pozycję w koreańskiej branży filmowej. Ahn Gil-ho znany jest głównie dzięki swojej pracy nad serialami, takimi jak: Memories of the Alhambra or Record of Youth. Wraz z przygotowaniem scenariusza, Ahn Gil-ho zgotował dla widzów wspaniałą oprawę graficzną, która tylko podkreśla stylowy klimat produkcji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Stranger to nie tylko dobrze wyreżyserowana, ale przede wszystkim obsadzona wspaniałymi aktorami produkcja. W rolach głównych występują: Bae Doona, Cho Seung-woo oraz Lee Joon-hyuk. Bae Doona to ceniona aktorka, która grając rolę Han Yeo-jin, prezentuje swoje doskonałe umiejętności aktorskie. Cho Seung-woo jako Hwang Si-mok zachwyca neutralnym graniem i perfekcyjnym oddaniem emocji swojej postaci. Lee Joon-hyuk jako Lee Chang-joon wplata do tej wymagającej historii elementy dramatu i skomplikowanej psychologii postaci. Serial Stranger to dzieło wielu innych utalentowanych aktorów, w tym Yoon Se-ah, Jung Sung-il, Jeon Hye-jin, Choi Moo-sung, Jeon Bae-soo, Choi Hee-seo i Choi Jae-woong.

Gdzie obejrzeć Stranger online?

Jeżeli chcesz zobaczyć cały serial Stranger, to nie musisz wychodzić z domu. Możesz bowiem obejrzeć go w internecie. Dostępne są takie portale, jak Vider, CDA oraz Zalukaj. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – Alekino.net.

Stranger z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie lubisz czytać napisów, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Serial Stranger jest dostępny z polskim lektorem. Jeśli nie przepadasz za lektorem, to masz do wyboru napisy lub dubbing. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś obejrzał Stranger we wersji, która najbardziej Ci odpowiada.

Warto poświęcić 69 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi – tak! Serial Stranger to dzieło, które przypadnie do gustu każdemu, kto uwielbia nietypowe, a zarazem skomplikowane historie kryminalne. Dzięki wspaniałym aktorom i perfekcyjnemu scenariuszowi ta produkcja zapewni Ci niezapomniane wrażenia.

Dobra wiadomość! Cały serial Stranger możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś serialu Stranger, to już teraz masz okazję to zrobić. Cały serial jest dostępny online, więc nie musisz wychodzić z domu, aby zobaczyć go na własne oczy. Znajdziesz go na różnych platformach, ale najlepiej skorzystać ze sprawdzonych. Do dzieła! Po obejrzeniu, koniecznie podziel się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy poniżej!