Superman i Lois (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
44 min
6.8
"Superman i Lois" to najnowszy serial stacji CW, który stanowi kontynuację przygód najbardziej znanej postaci komiksowej na świecie - Clarka Kenta, znanego jako Człowiek ze...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 193
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Superman i Lois

„Superman i Lois” to najnowszy serial stacji CW, który stanowi kontynuację przygód najbardziej znanej postaci komiksowej na świecie – Clarka Kenta, znanego jako Człowiek ze Stali, oraz jego żony, dziennikarki Lois Lane. Tym razem para musi zmierzyć się z pracą, rodziną i obowiązkami, które spoczywają na nich jako rodzicom ich synów, Jonathana i Jordana, którzy mogą odziedziczyć moc swojego ojca. Serial, którego producentem jest Greg Berlanti, zaczyna się w momencie, kiedy Clark i Lois opuszczają Metropolis, by przenieść się na farmę rodziny Kenta w małym mieście Smallville.

Nie ma wątpliwości, że „Superman i Lois” to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku. Jest to naprawdę unikalna produkcja, która łączy w sobie znany i uwielbiany motyw superbohatera ze świeżym spojrzeniem na losy postaci z dnia codziennego.

Dostępność serialu online

Serial „Superman i Lois” jest dostępny dla polskiego widza na wielu platformach streamingowych. Obejrzeć go można między innymi na vider, cda, czy zalukaj. Warto także skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net

Superman i Lois cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akacja serialu rozgrywa się w fikcyjnym Smallville, zamieszkanym przez kilka tysięcy ludzi, gdzie Superman mieszka z żoną, dziennikarką Lois i ich dwoma synami – Jonathanem i Jordanem. Clark wraca do rodzinnej farmy, by spędzić więcej czasu z żoną i dziećmi, ale także by odseparować od zgiełku Metropolis i pracować jako dziennikarz w miejscowym biurze gazety.

Serial opowiada o trudnościach, które pojawiły się w życiu pary po urodzeniu ich dzieci. Clark musi działać jako Superman w trudnych sytuacjach zagrażającym całemu światu, jednocześnie musi być dobrym ojcem dla Jonathana i Jordana.

Postacie fabularne

W serialu „Superman i Lois” pojawia się wiele znanych postaci z uniwersum Supermana, a także kilka nowych twarzy. Głównymi bohaterami są:

– Clark Kent / Superman (Tyler Hoechlin) – najpotężniejszy superbohater z planety Krypton, który pomaga ludzkości w walce z różnymi zagrożeniami. Jako Clark Kent, pracuje nadal jako dziennikarz, ale tym razem w lokalnej gazecie „The Smallville Gazette”. Clark stanowi centrum rodziny i musi pogodzić się z faktem, że jego dwaj synowie mogą odziedziczyć jego moc.

– Lois Lane (Elizabeth Tulloch) – znana i lubiana dziennikarka pracująca w gazecie Daily Planet, która po nieudanej próbie rozwoju kariery reportera w Metropolis, przeprowadza się z mężem i dziećmi do Smallville by pomóc w opiece nad chorującym ojcem.

– Jonathan Kent (Jordan Elsass) – syn Clarka i Lois. Jonathan to zwykły nastolatek, który chce znaleźć swoje miejsce w nowym środowisku, ale jednocześnie ze zdenerwowaniem obserwuje, jak jego ciotka, Lana Lang i dzieci, zaczynają coraz bardziej interesować się jego ojcem.

– Jordan Kent (Alex Garfin) – młodszy brat Jonathana, który zdaje sobie sprawę, że jego życie i tożsamość nie są zwykłe. Jordan ma problemy z opanowaniem swojej mocy i uczuciami, które między innymi obejmują depresję, cierpienie na ADHD i zaburzenia lękowe.

– Sam Lane (Dylan Walsh) – ojciec Lois, emerytowany weteran wojskowy, który zawsze odgrywał ważną rolę w życiu Clarka i Lois. Sam przyjeżdża do Smallville, by zająć się swoją wnuczką, Sarah i jednocześnie pomóc swojej córce w powrocie na szczyt kariery w Daily Planet.

– Morgan Edge (Adam Rayner) – właściciel nowej fabryki w Smallville, który odgrywa ważną rolę w fabule, ale jego prawdziwe zamiary są wciąż nieznane.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Superman i Lois?

Serial „Superman i Lois” został wyreżyserowany przez Lee Toland Kriegera, który zdobył popularność dzięki swojej pracy nad wieloma serialami i filmami. Krieger kojarzony jest przede wszystkim z takimi produkcjami jak „The Age of Adaline,” „Riverdale” i „Chilling Adventures of Sabrina.” Reżyser zwrócił szczególną uwagę na budowanie autentyzmu w relacjach między postaciami oraz na ich wyraźne określenie i rozgrywanie emocji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych w „Superman i Lois” zobaczymy Tylera Hoechlina w roli Clarka Kenta / Supermana, Elizabeth Tulloch w roli Lois Lane i Jordana Elsassa oraz Alexa Garfina w rolach Jonathana i Jordana.

Natomiast w obsadzie drugoplanowej pojawią się takie nazwiska jak Dylan Walsh jako Sam Lane, Emmanuelle Chriqui jako Lana Lang, Erik Valdez w roli Kyle’a Cushinga, Wolé Parks jako The Stranger, Inde Navarrette jako Sarah Cushing, Stacey Farber jako Leslie Larr i inni.

Superman i Lois z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Superman i Lois” to serial, który dostępny jest z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu widzowie z Polski z łatwością będą mogli śledzić losy postaci. Właśnie polskie tłumaczenie zapewnia jeszcze lepsze wrażenia z serialu, dzięki czemu widzowie mogą pełniej wczuć się w historię.

Warto poświęcic 44 min minut na seans online?

Oczywiście, warto! „Superman i Lois” to serial skierowany do widzów szukających czegoś nietypowego wśród przyciągających uwagę produkcji. To opowieść o superbohaterze, którego znamy i kochamy, ale którego życie i wrażenia stają się jeszcze bardziej interesujące dzięki wprowadzeniu życia rodzinnego do fabuły. Fabuła przyciąga uwagę, a postacie wzbudzają emocje. Warto zwrócić także uwagę na bardzo dobrze skonstruowane dialogi oraz dynamiczne tempo akcji.

Dobra wiadomość! Cały serial Superman i Lois możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze „Superman i Lois”, to teraz jest idealny moment, by dołączyć do fanów tego niezwykłego serialu. Dostępność online pozwala na obejrzenie wszystkich odcinków w dowolnym czasie i miejscu, a to ogromna wygodą dla wszystkich fanów serii. Zachęcamy do obejrzenia „Superman i Lois” i podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem!