Szmaragdowy Gród (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
42 min
6.8
Szmaragdowy Gród to jeden z najnowszych hitów telewizyjnych, który zachwycił miliony widzów na całym świecie! Serial ten łączy w sobie wiele gatunków filmowych, takich jak...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 397
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Szmaragdowy Gród.

Szmaragdowy Gród to jeden z najnowszych hitów telewizyjnych, który zachwycił miliony widzów na całym świecie! Serial ten łączy w sobie wiele gatunków filmowych, takich jak akcja, przygoda, dramat oraz sci-fi i fantasy. Produkcja ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego typu filmów ze względu na swoją oryginalną fabułę, wspaniałych aktorów i efektowne sceny.

Serial ten pojawił się na ekranach w 2017 roku i nie trzeba było długo czekać, by zyskał ogromną popularność. Tak samo jak wiele innych seriali, także Szmaragdowy Gród można obejrzeć online. Dzięki temu, że możemy go obejrzeć w sieci, zyskał jeszcze większą popularność wśród widzów.

Zapraszamy każdego fascynata dobrych filmów i seriali do zapoznania się z całą serią Szmaragdowy Gród!

Szmaragdowy Gród cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Szmaragdowy Gród to serial, który przenosi nas w świat fantazji, magii i przygód. Akcja toczy się w dziwnym świecie, który jest pełen tajemnic, niebezpieczeństw i wojen. Główną bohaterką jest dwudziestoletnia Dorothy Gale, która zostaje porwana przez tornado wraz z policjantem i jego psem. Razem przenoszą się do innego świata, w którym czekają na nią niebezpieczne przygody z władzą, czarną magią i rywalizującymi królestwami.

Postacie fabularne

W świecie Szmaragdowego Grodu pojawia się wiele niezwykłych postaci, i to właśnie one stanowią siłę napędową całej fabuły. Przede wszystkim poznajemy główną bohaterkę – dorastającą w szarym świecie Dorothy Gale, która w wyniku urwiska zostaje przeniesiona do innej rzeczywistości. Poza nią pojawiają się takie postaci, jak scarecrow (strach na wróble), tchórzliwy lew, zdezelowany żelazny samochód, a także niepokojąca wieśniaczka Langwidere czy wodny wygłupiający się nastolatek.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Szmaragdowy Gród?

Za reżyserię serialu Szmaragdowy Gród odpowiada Tarsem Singh. To indyjsko-amerykański reżyser, który w ciągu swojej kariery wyreżyserował wiele znanych i cenionych filmów oraz seriali, dla przykładu „Królewna Śnieżka” z 2012 roku czy „Self/less” z 2015 roku. Singh odznacza się wyjątkowym talentem reżyserskim, a jego filozofia pracy opiera się na stawianiu warunków idealnych dla aktorów w czasie kręcenia scen. Dzięki temu jego filmy i seriale cieszą się niezwykłą popularnością wśród widzów na całym świecie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Szmaragdowy Gród zobaczymy wiele znanych i cenionych aktorów, w tym takie gwiazdy, jak Adria Arjona, Oliver Jackson-Cohen, Vincent D’Onofrio, czy Ana Ularu. Wszyscy oni wspaniale odnaleźli się w pełnej emocji i przygód fabule Szmaragdowego Grodu. Adria Arjona, to młoda i piękna aktorka, która zagrała główną bohaterkę, Dorothy Gale. Jackson-Cohen, którego polska publiczność może kojarzyć z roli Michaela Gregsona z serialu „Downton Abbey”, wciela się w postać Scarecrow, a Vincent D’Onofrio w króla Mombi. Isabel Lucas, która wciela się w postać hot kardashianki, a wraz z nią aktor Gerran Howell, można rzec oferują piękno dla oka widza. Wszyscy aktorzy wspaniale wpasowali się w świat Szmaragdowego Grodu i jego tajemnicze zakamarki.

Gdzie obejrzeć Szmaragdowy Gród online?

Jeżeli chcecie obejrzeć serial Szmaragdowy Gród online, to wystarczy wpisać jego nazwę w wyszukiwarce filmów i seriali – alekino.net. Tam z pewnością znajdziecie dostęp do całości serialu. Poza tym możemy obejrzeć ten serial również na Vider, CDA oraz Zalukaj.

Szmaragdowy Gród z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Na pewno ucieszą się widzowie, którzy nie znają języka angielskiego, gdy usłyszą, że cały serial Szmaragdowy Gród jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu jeszcze łatwiej da się zrozumieć i w pełni zanurzyć się w świat Szmaragdowego Grodu. Dla najbardziej wymagających widzów polecamy obejrzenie serialu z polskim lektorem, który z pewnością pozwoli na pełne zrozumienie fabuły.

Warto poświęcic 42 min minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Szmaragdowy Gród to seria pełna emocji, przygód i wspaniałych aktorów. Każdy odcinek to prawdziwa mieszanka emocji i zaskakujących zwrotów akcji, które przyciągają uwagę i wciągają w historię. Warto zerknąć na ten niezwykły serial, przekonać się, co dzieje się w Szmaragdowym Grodzie i przekonać się, kim są rycerze, którzy walcza o władzę w tym magicznym świecie.

Dobra wiadomośc! Cały serial Szmaragdowy Gród możesz obejrzeć online już teraz!

Szmaragdowy Gród to serial, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom filmów i seriali fantastycznych. Pełna emocji, przygód i ekscytacji przygoda w Szmaragdowym Grodu czeka tylko na to, by zobaczyć i przeżyć ją razem z bohaterami. Obejrzyj serial Szmaragdowy Gród już dzisiaj i przekonaj się, co kryje z tajemnic w Szmaragdowym Grodzie. Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami o Serialu Szmaragdowy Gród w sekcji komentarzy pod tym artykułem.