Szpital New Amsterdam (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
43 min
6.8
Szpital New Amsterdam to amerykański serial dramatyczny, inspirowany szpitalem Bellevue. Premiera odbyła się w 2018 roku i od tamtej pory zdążył zdobyć ogromną popularność wśród...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 279
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Szpital New Amsterdam.

Szpital New Amsterdam to amerykański serial dramatyczny, inspirowany szpitalem Bellevue. Premiera odbyła się w 2018 roku i od tamtej pory zdążył zdobyć ogromną popularność wśród widzów na całym świecie. Fabuła koncentruje się wokół dyrektora szpitala i jego zmaganiach z zawodowymi obowiązkami. W roli głównej możemy zobaczyć Ryana Eggolda, który wciela się w postać szefa placówki. W pozostałych rolach występują m.in. Janet Montgomery, Jocko Sims, Tyler Labine i Sandra Mae Frank.

Szpital New Amsterdam jest jednym z najchętniej oglądanych seriali dramatycznych. Jest to produkcja, która zmusza do myślenia i porusza ważne tematy dotyczące funkcjonowania służby zdrowia. Co więcej, cały ten serial pojawił się już w sieci – jest dostępny online.

Szpital New Amsterdam cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Szpital New Amsterdam rozgrywa się w amerykańskim szpitalu, a dokładnie w szpitalu New Amsterdam. Miejscu, gdzie kierownik placówki, Max Goodwin (Ryan Eggold), postanawia zreformować służbę zdrowia. Stawia on przed sobą ambitny cel – zreorganizować pracę szpitala i zdobyć zaufanie pacjentów. Ma również do czynienia z własnymi problemami zdrowotnymi, co dodatkowo komplikuje sytuację.

W serialu poruszane są bardzo ważne kwestie, takie jak wyzwanie, przed jakim stoi Max, czyli zmiana sposobu myślenia na temat służby zdrowia i osiągnięcie lepszych wyników terapeutycznych. Serial porusza również kwestie etyczne, jaką prawa i obowiązki mają lekarze, ale również pacjenci. Szpital New Amsterdam skłania do refleksji nad tym, jak ważną rolę pełni służba zdrowia w naszym życiu.

Postacie fabularne

W serialu Szpital New Amsterdam mamy do czynienia z wieloma bohaterami, którzy w różny sposób wpływają na fabułę. Oto lista głównych postaci:

– Max Goodwin (Ryan Eggold) – kierownik szpitala, który postanawia zreformować służbę zdrowia i przywrócić pacjentom zaufanie.
– Dr. Lauren Bloom (Janet Montgomery) – szefowa oddziału medycyny wewnętrznej, która ma problem z uzależnieniem od leków przeciwbólowych.
– Dr. Floyd Reynolds (Jocko Sims) – oddzielny chirurg, mający dobre relacje z Maxem.
– Dr. Iggy Frome (Tyler Labine) – psycholog, który prowadzi oddział psychiatryczny.
– Dr. Hana Sharpe (Zabryna Guevara) – szefowa oddziału onkologicznego.
– Kapoor (Anupam Kher) – kierownik oddziału neurologii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Szpital New Amsterdam?

Serial Szpital New Amsterdam został wyreżyserowany przez różnych reżyserów, w tym: David Schulner, Peter Horton, Peter Sollett, Steven A. Adelson i innych. Z całą pewnością warto jednak zwrócić uwagę na Davida Schulnera, który jest również pomysłodawcą serialu. Schulner to amerykański scenarzysta, producent i reżyser, który tworzył scenariusze dla takich seriali, jak „Emerald City”, czy „The Event”.

Dzięki jego pomysłowi na Szpital New Amsterdam, możemy oglądać jedną z najpopularniejszych produkcji w tym gatunku, która zainteresowła widzów na całym świecie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Szpital New Amsterdam to produkcja z udziałem doświadczonych aktorów, którzy znakomicie poradzili sobie z trudnymi rolami. Warto zwrócić uwagę na takie postacie, jak:

– Ryan Eggold, znany z roli Toma Keena w serialu „Czarna lista”.
– Janet Montgomery, która wciela się w jedną z głównych postaci – dr Lauren Bloom. Montgomery występowała wcześniej m.in. w „Downton Abbey”, „Czysta krew” i „Złoty kompas”.
– Jocko Sims, który na dużym ekranie był widziany m.in. w „Dreamgirls”.
– Tyler Labine, który występował w takich produkcjach, jak „Tucker i Dale kontra zło” czy „Kręcimy filmy”.
– Sandra Mae Frank, znana z występów na broadwayu.

Gdzie obejrzeć Szpital New Amsterdam online?

Obejrzenie całego serialu Szpital New Amsterdam jest możliwe dzięki serwisom Vider, Cda, Zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł serialu i wybrać konkretne źródło.

Jest jednak jedno miejsce, do którego gorąco zachęcamy – alekino.net. To darmowe, legalne i bezpieczne dla naszego urządzenia rozwiązanie. Po prostu wpisz w wyszukiwarkę „Szpital New Amsterdam” i wybierz interesujący Cię odcinek.

Szpital New Amsterdam z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Szpital New Amsterdam jest dostępny z lektorem, napisami oraz dubbingiem, dzięki czemu każdy z widzów może wybrać wersję językową dla siebie. Opcje do wyboru to:

– \nlektor polski
– napisy w języku polskim
– dubbingowany serial po polsku.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Warto! Szpital New Amsterdam to produkcja, która porusza wiele ważnych tematów dotyczących służby zdrowia, ale również relacji międzyludzkich. To serial, który skłania do refleksji i porusza ważne społeczne zagadnienia. Oprócz tego, mamy tutaj do czynienia z dynamiczną i wciągającą fabułą oraz ciekawymi postaciami. Dlatego gorąco polecamy!

Dobra wiadomość! Cały serial Szpital New Amsterdam możesz obejrzeć online już teraz!

Teraz już wiesz wszystko, co warto wiedzieć o serialu Szpital New Amsterdam. To produkcja, którą warto zobaczyć. Która z opcji (lektor polski, napisy czy dubbing) będzie dla Ciebie najlepsza? Przetestuj je wszystkie na alekino.net i podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem. Zachęcamy do oglądania!