Tabu (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
60 min
6.8
Jeśli jesteś fanem dramatycznych produkcji, które zapętlają Cię w świecie pełnym zemsty, tajemnic i intryg, to koniecznie musisz zobaczyć Tabu – serial wyreżyserowany przez Kristoffera...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 158
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Tabu

Jeśli jesteś fanem dramatycznych produkcji, które zapętlają Cię w świecie pełnym zemsty, tajemnic i intryg, to koniecznie musisz zobaczyć Tabu – serial wyreżyserowany przez Kristoffera Nyholma. Produkcja skradnie Twoje serce i sprawi, że zapomnisz o czasie, przenosząc się wraz z bohaterami do XIX-wiecznego Londynu. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o Tabu.

Tabu to brytyjski serial, którego akcja rozgrywa się w 1814 roku. Głównym bohaterem jest James Keziah Delaney, przybysz z Afryki, który po dziesięciu latach wraca do rodzinnego miasta z niezwykle cennymi diamentami, ale przede wszystkim z jednym celem – zemścić się na Kompanii Wschodnioindyjskiej za śmierć swojego ojca. W trakcie swojej niebezpiecznej misji, Delaney musi zmierzyć się z dwoma rywalizującymi mocarstwami: Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi. Postanawia więc zbudować swoje własne imperium handlowo-transportowe, by pokonać swoich wrogów. Serial Tabu to nie tylko tajemnica, ale i dramatyczna walka o przetrwanie.

Wśród aktorów, którzy wcielają się w bohaterów Tabu m.in.: Tom Hardy (James Keziah Delaney), David Hayman, Jonathan Pryce, Oona Chaplin, Richard Dixon, Leo Bill czy Edward Hogg.

Tabu zostało wyprodukowane w Wielkiej Brytanii w 2017 roku. Czas trwania każdego odcinka wynosi 60 minut.

Serial zyskał ogromną popularność na całym świecie, więc nie mogło zabraknąć go również w polskim Internecie.

Tabu cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Tabu to opowieść, która rozgrywa się w XIX-wiecznym Londynie. Główny bohater serialu, James Keziah Delaney, wraca do domu po dziesięciu latach spędzonych w Afryce, z 14 nieuczciwie zdobytymi diamentami. Po przybyciu odkrywa tajemniczą spuściznę po zmarłym ojcu i postanawia szukać zemsty za jego śmierć. Staje wtedy twarzą w twarz z Kompanią Wschodnioindyjską, odmawiając jej sprzedaży rodzinnego biznesu, i buduje własne imperium handlowo-transportowe. Wszystko to dzieje się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi.

Postacie fabularne

W serialu Tabu występuje wiele postaci. Oprócz głównego bohatera Jamesa Keziaha Delaney’a, na ekranie pojawia się także m.in. sir Stuart Strange (grany przez Jonathana Pryce’a) – dyrektor Kompanii Wschodnioindyjskiej oraz aktorka Oona Chaplin, która wciela się w postać Zilphy Geary – siostry Jamesa Keziaha Delaney’a. Edward Hogg natomiast odgrywa rolę Michaela Godfrey’a, który jest bliskim przyjacielem Delaney’a. David Hayman wciela się w pana Brace’a – człowieka, który długo pracował u ojca Jamesa Keziaha Delaney’a, a obecnie pomaga mu w realizacji planów zemsty.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Tabu?

Serial Tabu został wyreżyserowany przez Kristoffera Nyholma. Reżyser ten zasłynął także dzięki swojej wcześniejszej produkcji – serialowi The Killing. W swoim dorobku Nyholm ma ponadto szereg innych filmów i seriali, które zdobyły uznanie publiczności i krytyki.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Tabu występują znani i cenieni aktorzy. Główna rola przypadła Tomowi Hardy’emu, który zagrał Jamesa Keziaha Delaney’a. Aktor ten znany jest m.in. z takich produkcji jak Venom, Incepcja czy Mad Max: Na drodze gniewu. W Tabu na ekranie pojawia się także m.in. David Hayman (Gangsterzy i filantropi, Z gwiazdą na niebie) oraz Jonathan Pryce (Gra o tron, Piraci z Karaibów). Oona Chaplin, czyli aktorka, która wcieliła się w postać Zilphy Geary, zagrała m.in. w produkcjach takich jak Gra o tron czy Narcos.

Gdzie obejrzeć Tabu online?

Tabu to produkcja, która jest dostępna w Internecie. Można obejrzeć cały serial Tabu m.in. na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto także skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu z łatwością znajdziesz Tabu i będziesz mógł obejrzeć ten wspaniały serial.

Tabu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie lubisz czytać napisów, bez obaw – Tabu dostępny jest też z polskim lektorem! Serial można obejrzeć z napisami, a także w wersji z polskim dubbingiem, dzięki czemu zrozumienie fabuły nie będzie stanowiło żadnego problemu. Dostępność serialu w różnych wersjach językowych gwarantuje przyjemność z oglądania dla każdego.

Warto poświęcic 60 minut minut na seans online?

Tabu to produkcja, która skradnie Twoje serce. Każdy odcinek trwa 60 minut, ale czas minie w mgnieniu oka. Zdecydowanie warto obejrzeć serial Tabu ze względu na świetny scenariusz, wspaniałe aktorstwo oraz specyficzną klimatyzację. Widzowie będą pełni wrażeń i z pewnością z niecierpliwością czekają na kontynuację historii Jamesa Keziaha Delaney’a.

Dobra wiadomośc! Cały serial Tabu możesz obejrzeć online już teraz!

Skorzystaj już teraz z dostępności w sieci i obejrzyj cały serial online. Seans Tabu dostarczy Ci ogrom emocji i niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do oglądania i dzielenia się własnymi opiniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Z pewnością wielu widzów, którzy zdecydują się na seans Tabu, pozostawi po sobie pozytywny komentarz i poleci to dzieło dalej. Nie zwlekaj i już teraz obejrzyj Tabu!