Tabula Rasa (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
50 min
6.8
Jeśli szukasz dreszczu emocji, które wywołują gęsia skórka, to z pewnością powinieneś zerknąć na serial Tabula Rasa. To niesamowicie wciągający dramat kryminalny, który miał swoją...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 153
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Tabula Rasa

Jeśli szukasz dreszczu emocji, które wywołują gęsia skórka, to z pewnością powinieneś zerknąć na serial Tabula Rasa. To niesamowicie wciągający dramat kryminalny, który miał swoją premierę w 2017 roku. Serial ten jest zrealizowany przez człowieka, który stoi również za takimi dziełami jak Laboratorium, Grod nadziei i Czarna księga. Został wyprodukowany w Belgii, a jego długość to 50 minut. Owocuje to w możliwość odbycia jednego seansu, co na pewno ucieszy tych, którzy lubią maratony serialowe. Gatunkiem, jakim jest Tabula Rasa to dramat i tajemnica. Jest to seria dla prawdziwych miłośników dobrych filmów.

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju wciągający seans!

Serial ma ogromną popularność, co nie jest zaskoczeniem zważając na poziom fabuły i odczuć, jakie wtórują podczas oglądania. Jeśli jesteś posiadaczem konta online, to bez problemu będziesz mógł obejrzeć Tabula Rasa na różnych platformach jak Vider, Cda, Zalukaj i wiele innych. Jest to niesamowicie emocjonujący serial, który z pewnością trzyma na wodzy emocje i dobrze bawi nas do ostatniej sceny.

Tabula Rasa – cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła rozgrywa się w Belgii, gdzie zatrudniona jest Mie, by pomóc w śledztwie w sprawie zamordowanego mężczyzny. Niestety, Mie nie jest w stanie pomóc ze względu na swój stan zdrowia. Sprowadza jej to wiele kłopotów, ponieważ cierpi na amnezję, a z zatrzymaniem przez policję jest kojarzona w sprawie morderstwa. Mie musi teraz odtworzyć swoje wspomnienia, aby odkryć prawdę i zyskać swój dobry imię z pomocą swojego dziadka i córki. Serial wprowadza widza w środek lodowatej rzeczywistości, gdzie pojawiają się coraz większe tajemnice i zagadki.

Postacie fabularne

Tabula Rasa ma charakterystyczne postacie, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Mie to główna bohaterka, która cierpi na amnezję. To ona staje się kluczowa postacią w śledztwie dotyczącym zamordowanego mężczyzny. Jej dziadek, który jest znawcą fizyki, a przy tym największym wsparciem bohaterki w trudnych chwilach sprawia, że każda scena, w której się pojawi, nabiera wyjątkowego szlifu. Córka Mie jest osobą, którą zawsze mogła liczyć Mie, niesamowicie wciągający wątek, który wzbogaca postacie oraz fabułę samego serialu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Tabula Rasa?

Serial Tabula Rasa jest dziełem Tima Mielanta. Belg, który zaczął karierę jako reżyser, człowiek z pasją, któremu udało się nagrać kilka spektakularnych filmów i seriali. Za swoje dokonania, w tym za reżyserię serialu Grod nadziei, zdobył szereg nagród. Z pewnością jest to człowiek, któremu możemy powierzyć swoje emocje i czas.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Tabula Rasa na ekranie zobaczymy niesamowitą obsadę, w skład której wchodzą Lynn Van Royen jako Mie, Peter Van Den Begin dla miłośników „Kompanii braci” oraz Veerle Baetens, którą można poznać z filmu O dalekim! lądzie. To tylko niektóre z gwiazd, które są w stanie z jednej strony wciągnąć nas w świat serialu, a z drugiej zrozumieć właśnie ten świat. To świetni aktorzy, którzy potrafią oddać emocje i niuanse postaci, którą grają.

Gdzie obejrzeć Tabula Rasa online?

Posiadacze konta online znajdą Tabula Rasa na różnych platformach, takich jak vider, cda, zalukaj i wiele innych. Na pewno warto poszukać w sieci innych rozwiązań, np. na portalu alekino.net można znaleźć wyszukiwarkę z najlepszymi serialami i filmami.

Tabula Rasa z polskim lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Tabula Rasa jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Można go obejrzeć w wielu portalach online. Polskie napisy oraz lektor oraz specjalnie dopasowane do naszych potrzeb dubbingi to niesamowicie cenna oferta dla każdego. Dzięki temu, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Warto poświęcić 50 minut na seans z TabulaRasa online?

Nie ma wątpliwości, że warto poświęcić 50 minut na seans z serialem Tabula Rasa. Dramatyczna aurą, która towarzyszy serialowi, wprowadza w niesamowity stan emocji i sprawia, że chcesz poznać całą historię. Warto zanurzyć się w zagadkowym świecie, który kręci się wokól zamordowanego mężczyzny. Bez wątpienia, serial to jedna z najlepszych serii, jakie kiedykolwiek powstały.

Dobra wiadomość! Cały serial Tabula Rasa możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej jakości kinematografii oraz niesamowitych fabuł, to nie czekaj dłużej i obejrzyj Tabula Rasa. Zachęcamy do skorzystania z wielu dostępnych w sieci platform, na których można obejrzeć serial. Całkiem możliwe, że nie będziesz potrafił oderwać się od serialu od samego początku aż do końca. Pamiętaj, że jest to seria dla tych, którzy lubią dramaty kryminalne, tajemnice oraz fabułę zapadającą w pamięć. Zachęcamy do komentowania Twojej opinii o serialu poniżej!