Teoria wielkiego podrywu (2007) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2007
22 min
6.8
Jeśli jeszcze nie widziałeś jednego z najpopularniejszych sitcomów świata ostatnich lat, to czas to zmienić! "Teoria wielkiego podrywu" to komedia, która przez 12 sezonów bawiła...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 182
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11
Sezon 12

Wprowadzenie do całego serialu Teoria wielkiego podrywu.

Jeśli jeszcze nie widziałeś jednego z najpopularniejszych sitcomów świata ostatnich lat, to czas to zmienić! „Teoria wielkiego podrywu” to komedia, która przez 12 sezonów bawiła miliony ludzi na całym świecie, a teraz każdy może obejrzeć ją online. Serial opowiada o dwóch geniuszach, Leonardzie i Sheldonie, którzy są nieprzeciętnie inteligentni, ale w prostych sprawach są kompletnymi amatorami. Ich życie ulega totalnej zmianie, gdy do ich drzwi puka Penny, piękna dziewczyna, która wprowadza w życie chłopców zawirowania. „Teoria wielkiego podrywu” to produkcja z USA, która trwa od 2007 roku i przez kolejne lata kusiła widzów intrygującą fabułą, świetnymi aktorami i błyskotliwym humorem.

Teoria wielkiego podrywu – fabuła

Wszystkie 12 sezonów „Teorii wielkiego podrywu” to 279 odcinków pełnych humoru, zawirowań w życiu bohaterów, miłości i miłosnych dramatów. Akcja serialu rozgrywa się przede wszystkim w Pasadena, gdzie mieszka dwóch geniuszy, Leonard i Sheldon. Oboje pracują jako fizycy, którzy niedawno rozpoczęli pracę w instytucie technologicznym Kalifornii. Ich życie kompletnie zmienia się po tym, jak do ich mieszkania wprowadza się Penny – młoda, piękna dziewczyna, która między innymi pracuje jako kelnerka. Właśnie Penny staje się centrum życia bohaterów, którzy uczą się, jak funkcjonuje zwykły świat. Serial skupia się przede wszystkim na relacjach między bohaterami, ich humorze, ale także na pracy naukowej, która wykracza poza schemat sitcomów.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami serialu są dwaj fizycy, Leonard i Sheldon. Ich przyjaciele Howard i Raj, którzy również są fizykami, ale swoje zawodowe zainteresowania od czasu do czasu kierują w ciekawsze rejony. W drugiej części serialu pojawiają się jeszcze dwie profesjonalne naukowczynie, Bernadette i Amy. Do mieszkania bohaterów wpada od czasu do czasu także matka Sheldona oraz ojciec Leonarda i Sheldona. Wszyscy oni łączą się w wybuchowo zabawny sposób, tworząc ciekawe problemy i rozwiązania.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Teoria wielkiego podrywu?

Twórcą „Teorii wielkiego podrywu” jest Chuck Lorre. Jest to amerykański producent telewizyjny, który ma na swoim koncie wiele znanych sitcomów, takich jak „Nie ma jak w domu”. Jego kariera rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych, a do dziś zrealizował wiele różnych produkcji filmowych. Lorre jest twórcą Także „Dwóch i pół” i „Mike and Molly”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada „Teorii wielkiego podrywu” to wyjątkowo utalentowani aktorzy, z którymi fani po prostu się zakochali. Leonarda Hofstadtera gra Johnny Galecki, który jest znany z takich filmów, jak „Iniemamocni” czy „Hancock”. Sheldon Coopera odgrywa Jim Parsons, który zdobył w sumie 4 nagrody Emmy. Kolejnym bardzo ważnym elementem tej historii jest Penny, której odtwórczynią jest Kaley Cuoco. W rolach drugoplanowych pojawiają się m.in. Simon Helberg, Melissa Rauch, Mayim Bialik i Kevin Sussmann.

Gdzie obejrzeć Teoria wielkiego podrywu online?

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nadal nie oglądają „Teorii wielkiego podrywu”, nie jest to problem. Serial jest dostępny na kilku platformach – takich jak Vider czy Zalukaj, gdzie można znaleźć cały serial, a co najważniejsze, bez reklam! Jednak najlepszym sposobem na obejrzenie „Teorii” jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Na tej platformie znajdziesz wszystkie sezony serialu, a także opcję z lektorem, polskimi napisami lub dubbingiem.

Teoria wielkiego podrywu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Każdy z nas preferuje inny styl oglądania filmów i seriali. Bez względu na to, czy chcesz obejrzeć „Teorię” z lektorem, polskimi napisami czy też z dubbingiem, możesz to zrobić online! Opcja z lektorem polega na tym, że podczas oglądania słyszysz angielski oryginał, a polski lektor tłumaczy to, co usłyszeliśmy na język polski. Dzięki temu możemy skupić się na obrazie i dzwięku jednocześnie. Polskie napisy są idealną opcją dla tych, którzy wiedzą, że nie chcą przegapić żadnego z dowcipów zawartych w dialogach, chcą usłyszeć amerykański akcent i dźwięk angielskiego języka, ale chcą mieć polską wersję dialogów w formie pisemnej. Z kolei opcja z dubbingiem polega na tym, że w całym serialu głosy usłyszymy w języku polskim.

Warto poświęcić 22 minuty na seans online?

Oczywiście, że warto! „Teoria wielkiego podrywu” to serial, który zaskoczy Cię błyskotliwym humorem, ciekawymi postaciami i zawirowaniami miłosnymi. 22 minuty to idealny czas na odprężenie i rozśmieszenie się. Serial jest naprawdę świetny, więc jeśli jeszcze go nie widziałeś – zrób to już dziś! Intrygujący scenariusz, spot-on aktorstwo i wiele innych elementów są gwarancją, że po pierwszym odcinku sięgniesz po kolejne, aż do momentu, w którym przeczytanie tutaj tego artykułu sprowadzi cię tutaj ponownie.

Dobra wiadomośc! Cały serial Teoria wielkiego podrywu możesz obejrzeć online już teraz!

Cieszę się, że przez ostatnie kilka minut udało mi się zachęcić Cię do obejrzenia serialu „Teoria wielkiego podrywu”. Teraz już wiesz, gdzie można znaleźć cały serial online, z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami. Oglądaj jak chcesz i kiedy chcesz. Zapraszam do podzielenia się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy – czy był tak świetny, jak myśleliśmy? A może przekroczył nasze oczekiwania? Być może Twoje doświadczenia pomogą innym decydować się na obejrzenie „Teorii”. Dziękuję za uwagę i dobrej zabawy z „Teorią wielkiego podrywu”!