The Defiant Ones (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
90 min
6.8
"The Defiant Ones" to dokumentalny serial, który opowiada o współpracy dwóch legend świata muzyki: Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a. Jest to fascynująca historia sukcesu, której...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 348
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Defiant Ones

„The Defiant Ones” to dokumentalny serial, który opowiada o współpracy dwóch legend świata muzyki: Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a. Jest to fascynująca historia sukcesu, której reżyserią zajmował się Allen Hughes. Serial zrobił dużą furorę, zostając jednym z najpopularniejszych dokumentalnych seriali w ostatnich latach. „The Defiant Ones” miał swoją premierę w 2017 roku i trwa ok. 90 minut. Jest to produkcja amerykańska, jednak dostępna jest ona również w Polsce online. Dzięki temu możemy samodzielnie ocenić, czy warto’n poświęcić czas na obejrzenie całego serialu.

The Defiant Ones cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial opowiada o życiu dwóch ludzi – Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a, którzy dołączyli siły, by stworzyć jedną z największych spółek w branży muzycznej – Beats Electronics. Wspólnie pokonali wiele trudności, aby dokonać niemożliwego i zmienić przemysł muzyczny na zawsze. Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych i przenosi nas w świat muzyki hip-hopowej, rockowej i popowej. Głównie opowiada o karierze Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a, ale pojawiają się też inni muzycy.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami są:
– Dr. Dre, który jest jednym z najbardziej znanych i wpływowych producentów muzycznych w historii hip-hopu, a także raperem i przedsiębiorcą,
– Jimmy Iovine, producentem i inżynierem dźwięku, pracujący z artystami takimi jak John Lennon, Patti Smith, Tom Petty, U2 i Bruce Springsteen.

Inni muzycy, którzy pojawiają się w serialu, to między innymi: Eminem, Snoop Dogg, Nas, Gwen Stefani, Ice Cube i Bono.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Defiant Ones?

Reżyserem serialu jest Allen Hughes, znany z takich filmów jak „Zabójcza broń 4” czy „Za szybcy, za wściekli”. Jest to reżyser i scenarzysta, który specjalizuje się w filmach akcji i kryminalnych. Wcześniej pracował także przy filmach dokumentalnych. Wszystko, co jest pokazane w serialu, zostało nakręcone na żywo, a bohaterowie opowiadają o swoim życiu i karierze bez żadnych scenariuszy.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Głównymi aktorami w serialu są Dr. Dre i Jimmy Iovine. Występują też inni muzycy, którzy w różnych momentach swojej kariery mieli styczność z Dr. Dre lub Jimmy’m Iovine’m. Możemy zobaczyć: Eminema, Gwen Stefani, Bruce’a Springsteena, Bono, Ice Cube’a, czy Snoop Dogga.

Wszyscy aktorzy, którzy pojawiają się w serialu, to artyści lub producenci, którzy są dobrze znani na całym świecie ze swojej muzyki. Warto zwrócić uwagę, że większość z nich opowiada historię, którą sami przeżyli lub byli świadkami.

Gdzie obejrzeć The Defiant Ones online?

Cały serial The Defiant Ones można obejrzeć online za pomocą serwisów takich jak Vider, CDA.pl czy Zalukaj. Warto jednak uprzedzić, żeby korzystać ze sprawdzonych źródeł, ponieważ im częściej wybieramy niewłaściwe strony, tym większe ryzyko, że nasz system zostanie naruszony przez wirusy czy innych szkodliwe oprogramowanie.

Zdecydowanie polecam skorzystanie z serwisu alekino.net, który oferuje zarówno lektory, jak i napisy do seriali i filmów. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą obejrzeć The Defiant Ones w wygodnym dla siebie momencie.

The Defiant Ones z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dobrym rozwiązaniem dla widzów z Polski jest obejrzenie filmu z lektorem, napisami lub polskim dubbingiem – wszystko w zależności od osobistych preferencji, której opcji wolimy najbardziej. Każda z opcji gwarantuje, że niczego nie stracimy z fabuły.

Ogromną zaletą oglądania „The Defiant Ones” online jest to, że możemy cieszyć się filmem w idealnej jakości i w dowolnym miejscu i czasie.

Warto poświęcić 90 minut na seans online?

The Defiant Ones to serial, który naprawdę warto obejrzeć. Historia opowiedziana w ten sposób jest nie tylko interesująca, ale również bardzo inspirująca. Oglądając ten film, odkryjemy tajemnice branży, które wydają się nieprawdopodobne, a jednocześnie nabierzemy trochę motywacji do dalszej pracy lub pasji.

To fascynujące spojrzenie na życie dwóch ludzi, którzy odnieśli sukces w bardzo trudnym środowisku. To również doskonała lekcja o tym, jak ciężka praca i osobista determinacja mogą przynieść owoc.

Dobra wiadomośc! Cały serial The Defiant Ones możesz obejrzeć online już teraz!

Naprawdę warto obejrzeć ten serial! Zachęcam do skorzystania z jednej z wskazanych opcji i odwiedzenia alekino.net lub innego legalnego źródła, gdzie możesz obejrzeć The Defiant Ones. Nie żałuj sobie tych 90 minut – zobacz, jakie niesamowite rzeczy dokonali Dr. Dre i Jimmy Iovine. A jeśli już obejrzałeś serial, podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej!