The Eddy (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
60 min
6.8
The Eddy to produkcja, która wprowadzi widzów w świat paryskiego klubu jazzowego i trudnej sytuacji, w której znalazł się jego właściciel. Głównym bohaterem serialu jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 78
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Eddy

The Eddy to produkcja, która wprowadzi widzów w świat paryskiego klubu jazzowego i trudnej sytuacji, w której znalazł się jego właściciel. Głównym bohaterem serialu jest muzyk jazzowy Eddie (André Holland), którego próby ocalenia swojego klubu, zespołu i rodziny przed szkodliwymi wpływami miasta, wprowadzają go w sam środek niebezpiecznych intryg i działań przestępczych. The Eddy to opowieść o miłości, muzyce, rodzinie i walce o przetrwanie w zmiennym świecie. Serial został wyprodukowany w 2020 roku i ma doskonałą obsadę, którą tworzą m.in. André Holland, Amandla Stenberg, Joanna Kulig, Leïla Bekhti czy Adil Dehbi. Całość reżyserowanej przez Damiena Chazelle’a to łącznie 8 odcinków, każdy trwający po 60 minut.

The Eddy to produkcja, która zrobiła spore wrażenie na miłośnikach filmów i seriali osadzonych w dynamicznym świecie muzyki. Serial zyskał sporo popularności już na etapie jego tworzenia, a po premierze zyskał jeszcze większe uznanie widzów na całym świecie. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrego kina i uwielbiasz koncerty jazzowe, to The Eddy na pewno przypadnie Ci do gustu. I co najlepsze – cały serial możesz obejrzeć online.

The Eddy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

The Eddy to produkcja, która osadzona jest w Paryżu. Akcja serialu rozgrywa się w klubie muzycznym, który stoi u progu bankructwa. Jego właściciel, Eddie (André Holland) musi podjąć trudną decyzję, by zapewnić muzycom pracę i zatrzymać się na powierzchni w niebezpiecznym świecie przestępczym miasta. W momencie, kiedy Eddie próbuje ocalić swoją firmę, zespół i nastoletnią córkę, wpada w układ z niebezpiecznymi przestępcami.

The Eddy to pełna napięcia i emocji opowieść o walce o przetrwanie, miłości, rodzinie i związkach międzyludzkich. W serialu pojawiają się różne wątki, których akcja rozgrywa się w pośpiechu miasta. Nastolatek, córka Eddiego, jest na tyle sprytna i pragmatyczna, by zidentyfikować groźbę, która zagraża ich rodzinie i klubowi muzycznemu. Działania przestępcze które na co dzień obfitują w miasteczku, wymagają od Eddiego szybkich decyzji i ciężkiej pracy, by wyjść z całej sytuacji obronną ręką.

Postacie fabularne

W The Eddy pojawia się wiele ciekawych i złożonych postaci, dzięki którym fabuła nabiera jeszcze większej głębi i emocji. Wśród bohaterów serialu można wyróżnić między innymi:

– Eddie Elliot (André Holland) – właściciel klubu jazzowego, ojciec i muzyk jazzowy. Zmuszony do podjęcia skrajnie ryzykownych decyzji w celu ochrony swojej firmy i rodziny, wpada w układ z niebezpiecznymi przestępcami, co zmusza go do rabunku, by uniknąć kłopotów.
– Julie (Amandla Stenberg) – nastoletnia córka Eddiego, która nie wie o kłopotach ojca i stara się żyć swoim życiem. Gdy jej tata wpada w tarapaty, postanawia pomagać mu, ani razu jednak nie łamiąc zasad moralnych.
– Maja (Joanna Kulig) – była dziewczyna Eddiego, która pojawia się w klubie tou sprawa nie jest jednoznaczna.
– Sim (Adil Dehbi) – francuski muzyk jazzowy i dobry przyjaciel Eddiego. Smooth jazz, za sprawą Sima, przenika do repertuaru Eddiego, co okazuje się być strzałem w dziesiątkę.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Eddy?

The Eddy to produkcja stworzona we współpracy dwóch dyrektorów. Za reżyserię odpowiada Damien Chazelle, twórca filmowej „La la land”, która otrzymała kilka Oscara. Współtwórcą serialu jest Jack Thorne, brytyjski scenarzysta, który napisał wiele popularnych produkcji, w tym serial „Mroczne materie”. Chazelle i Thorne stworzyli serial, który łączy w sobie niezwykłą opowieść o poświęceniu i trudnej miłości o jazzie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

The Eddy to produkcja, która łączy w sobie nie tylko ciekawą fabułę, ale także doskonałą obsadę. W rolach głównych występują doskonale nam znani aktorzy, którzy już wcześniej udowodnili swoje mistrzostwo w sztuce aktorskiej. W produkcji The Eddy w rolach głównych występują:
– André Holland jako Eddie
– Amandla Stenberg jako Julie
– Joanna Kulig jako Maja
– Leïla Bekhti jako Amira
– Adil Dehbi jako Sim
– Damian Nueva Cortes jako Farid

André Holland to znany nam aktor przede wszystkim z produkcji telewizyjnych i filmów, w których odgrywał znaczące role. W serialu „The Knick” zagrał rolę doktora Algernona Edwardsa, a w filmie „Moonlight” przyjął rolę Kevina. Amandla Stenberg, urodzona w 1998 roku, to młoda aktorka, która gra Julię – córkę Eddiego.

Gdzie obejrzeć The Eddy online?

Jeśli zainteresowała Cię fabuła The Eddy i jesteś ciekawy, jak potoczy się los młodej grupy jazzowej i jej skomplikowanych relacji i perypetii, to ogromnie polecamy obejrzenie tego serialu online. Całość dostępna jest w wiele miejscach, w tym serwisach takich jak Vider, CDA, Zalukaj, ale naszą pierwszą propozycją jest wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji i obejrzenia całego serialu w jednym miejscu.

The Eddy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

The Eddy to produkcja, która doczekała się także wersji z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu produktowi, ominiemy problem z nieznajomością języków obcych, co ułatwi nam przyswojenie fabuły i obserwowanie subtelnosci emocjonalnych, które pojawiają się w dialogach bohaterów produkcji. Bez względu na to, który z wariantów wybierzesz, masz pewność, że Twoje doświadczenie przyswajania tej opowieści będzie pozbawione jakichkolwiek trudności.

Warto poświęcic 60 minut minut na seans online?

The Eddy to produkcja, której warto poświęcić 60 minut i poznać zwariowane i ciekawe przygody bohaterów i muzyków. Serial zawiera wiele wątków, które przemyślnie prowadzą widza przez całą fabułę. Dzięki temu każdy odcinek to coś innego, co jeszcze bardziej nas angażuje i wciąga w historię. The Eddy to produkcja, która uczy nas, że wciąż warto się stawiać, gdy tracimy nadzieję i że każdy kłopot można rozwiązać. Zachęcamy, aby przyjrzeć się serialowi The Eddy i poświęcić na to 60 minut swojego czasu.

Dobra wiadomośc! Cały serial The Eddy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zainteresowała Cię produkcja The Eddy, to masz całkiem dobrą wiadomość. Cały serial możesz obejrzeć online, a do wyboru jest kilka miejsc, w których możesz to zrobić. Dostępność fabuły sprawia, że możesz zobaczyć każdy odcinek w dowolnej chwili, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę i czas. The Eddy to produkcja, która z pewnością Cię porwie i wciągnie w świat muzyki jazzowej i niebezpiecznej walki o przetrwanie. Zachęcamy do obejrzenia serialu już teraz i podzielenia się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem – na pewno jesteśmy ciekawi, czy serial przypadł Ci do gustu tak, jak nam.