The Expanse (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
43 min
6.8
Serial The Expanse to jedna z najciekawszych produkcji w gatunku science fiction. Akcja rozgrywa się 200 lat w przyszłości, w świecie skolonizowanym przez ludzi i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 80
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Expanse

Serial The Expanse to jedna z najciekawszych produkcji w gatunku science fiction. Akcja rozgrywa się 200 lat w przyszłości, w świecie skolonizowanym przez ludzi i zamieszanym w różnego rodzaju konflikty. Głównymi bohaterami są Jim Holden i detektyw Miller, którzy muszą stawić czoła zaginięciu kobiety, które może prowadzić do wybuchu wojny między różnymi frakcjami. Serial jest doskonale zrealizowany, ma wspaniałe efekty specjalne oraz przyciąga uwagę zaskakującymi zwrotami akcji.

Serial The Expanse z Ainiechu zostanie przypomniany w następnym akapicie.

Serial The Expanse zyskał sobie już wielką popularność na całym świecie. Jego dostępność online jest ogromnym ułatwieniem, ponieważ można oglądać go w każdym miejscu i o każdej porze. Wystarczy tylko połączenie z internetem i odpowiedni serwis, a cały serial The Expanse staje przed twoimi oczami.

The Expanse cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial The Expanse rozgrywa się w przyszłości, 200 lat po kolonizacji Układu Słonecznego. W centrum wydarzeń znajdują się postacie Jim Holdena i detektywa Millera, którzy łączą siły, aby odkryć tajemnicę zaginionej kobiety, która może stać się kluczem do zapobieżenia wojnie między planetami oraz asteroidami.

Holden jest zastępcą dowódcy statku Canterbury, który zajmuje się holowaniem brył lodu z Pierścieni Saturna do Stacji Pasa Asteroid, która zajmuje się wydobyciem minerałów. Holden i jego załoga zostają zaatakowani przez przeciwnika korzystającego z nieznanego technologicznie okrętu i zostają zmuszeni do ucieczki.

W międzyczasie Miller, służący jako detektyw, wszczyna dochodzenie w sprawie zaginionej kobity z imieniem Julie Mao. Kiedy jego trop prowadzi do znalezienia wraku statku Canterbury, Holden i Miller przekonują się, że coś dużego i niebezpiecznego kryje się pod powierzchnią.

Serial The Expanse opowiada o politycznych podziałach, konfliktach i tajemnicach, a także o trudnych decyzjach, jakie muszą podjąć bohaterowie.

Postacie fabularne

The Expanse to serial, w którym pojawia się wiele ciekawych postaci. Główni bohaterowie to:

Jim Holden (w tej roli Steven Strait) – zastępca dowódcy statku Canterbury
Detektyw Miller (w tej roli Thomas Jane) – poszukujący zaginionej Julie Mao
Naomi Nagata (w tej roli Dominique Tipper) – techinicjanka na statku Canterbury
Alex Kamal (w tej roli Cas Anvar) – pilot statku Canterbury
Amos Burton (w tej roli Wes Chatham) – zastępca ingingiera na statku Canterbury
ChristJules-Pierre Mao (w tej roli Francois Chau) – miliarder korporacyjny
Chrisjen Avasarala (w tej roli Shohreh Aghdashloo) – polityk z Parlamentu ONZ.

Wszyscy ci bohaterowie odgrywają ważne role w fabule serialu i wpływają na losy Układu Słonecznego.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Expanse?

Serial The Expanse został wyreżyserowany przez Marka Fergusona i Hanka Ostby’ego. To duet reżyserów, którzy byli odpowiedzialni za filmy takie jak „Kroniki Marsjańskie” czy „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”. Obydwaj mają na swoim koncie wiele udanych projektów i znakomicie wiedzą, jak tworzyć sukcesy. W case of The Expanse, widać ich talent i wyczucie artystyczne – serial jest idealnie skonstruowany i pozwala widzom na wciągający seans.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wszystkie postacie w serialu The Expanse są grane przez znakomitych aktorów z wieloma latami doświadczenia w branży filmowej.

Steven Strait, który wciela się w Jim Holdena, jest znany z takich produkcji jak „City Island” czy „Magic City”. Thomas Jane, którego widzowie kojarzą głównie z „Prawa ulicy”, wciela się w rolę detektywa Millera. W rolach pozostałych bohaterów występują m.in. takie osoby jak Cas Anvar, Shohreh Aghdashloo, czy Domonique Tipper. To tylko niewielka część atrakcyjnej obsady, która przyciąga uwagę i dodaje serialowi pełnię klimatu i realizmu.

Gdzie obejrzeć The Expanse online?

Serial The Expanse jest dostępny online na vider, cda, zalukaj i innych platformach, które oferują regularnie uaktualniane filmy i seriale. Jednak nie samą popularnością będzie się kierować należy, lecz jakością, z jaką można zetknąć się na innej stronie. Polecamy odwiedzenie strony alekino.net, która oferuje dostęp do wielu znakomitych filmów i seriali, w tym również The Expanse.

The Expanse z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

The Expanse to serial, który można obejrzeć również z polskim lektorem, napisami lub nawet dubbingiem. Dzięki temu widzowie z polski mogą cieszyć się w pełni perfekcyjnym odbiorem serialu, bez zniekształcania oryginalnej koncepcji. Oglądanie z polskim lektorem to doskonała opcja dla osób, które wolą nie rozpraszać się czytając napisy i skupiać tylko na seansie. Dubbing natomiast to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć The Expanse online w wersji językowej, którą najlepiej rozumieją.

Warto poświęcic 43 minut na seans online?

Warto poświęcić 43 minuty swojego czasu na seans online The Expanse z wielu powodów. Po pierwsze, serial oferuje wciągającą i pełną akcji fabułę, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Po drugie, obsada aktorska dorównuje poziomem samo filmowi, dzięki czemu postacie są nie tylko wiarygodne, ale także bardzo interesujące. Wreszcie, po trzecie, to produkcja pełna zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych momentów, które potrafią poruszyć nawet najbardziej wytrwałych widzów.

Dobra wiadomość! Cały serial The Expanse możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli marzysz o tym, aby obejrzeć jeden z najlepszych seriali science fiction w historii, The Expanse, masz do tego doskonałą okazję! Cały serial jest dostępny online na wiele sposobów, w wielu językach i z różnymi opcjami, takimi jak napisy, lektor czy dubbing. Zatem, wejdź na alekino.net i zacznij oglądać już dzisiaj. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować ani jednej minuty poświęconej temu fenomemalnemu serialowi! A na koniec, jeśli zdecydujesz się obejrzeć The Expanse online, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy zamieszczonej pod tym tekstem!