The Good Doctor (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
43 min
6.8
The Good Doctor to nowoczesny dramat medyczny, który dostarcza mocnych emocji i porusza trudne tematy. Serial skupia się na życiu i pracy młodego lekarza Shauna...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 96
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Good Doctor.

The Good Doctor to nowoczesny dramat medyczny, który dostarcza mocnych emocji i porusza trudne tematy. Serial skupia się na życiu i pracy młodego lekarza Shauna Murphy’ego, który mimo swojego autyzmu i zespołu Sawanta chce prowadzić niezwykle ambitną karierę i ratować życie pacjentów. Produkcja ta zdobyła dużą popularność, a jej pozytywna energia i nadzieja, której budzi, sprawiają, że wciąga widzów całymi sezonami. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu, zachęcamy do jego obejrzenia online.

The Good Doctor jest amerykańskim serialem o produkcji ABC Studios oraz Sony Pictures Television. Produkcja została stworzona przez Davida Shore’a i byłego dyrektora medycznego St. Bonaventure Hospital, doktora Parkera. Pierwszy sezon serialu pojawił się na ekranie w 2017 roku i składał się z 18 odcinków po 43 minuty. The Good Doctor to serial dramatyczny, który skupia się na życiu lekarza z zespołem autystycznym i Sawanta, próbującego udowodnić, że jego przypadłość nie stanowi przeszkody w ratowaniu innych życia.

Serial The Good Doctor doczekał się już czterech sezonów, a dzięki swojej unique’owej formule, wciąga widzów w świat emocji i potężnych konfliktów, które zachowują nas w napięciu, aż do ostatniego odcinka. Cała produkcja jest dostępna online, więc nie ma lepszego momentu aby na nią zainwestować swój czas.

The Good Doctor cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial The Good Doctor to historia wysoko uzdolnionego młodego lekarza Shauna Murphy’ego, który cierpi na autyzm i zespół Savanta. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym szpitalu St. Bonaventure Hospital w San Jose w Kalifornii. Głównym wątkiem opowieści jest walka Shauna, by wykazać, że jego przypadłość nie jest przeszkodą w ratowaniu życia pacjentów. W czasie serialu Shaun musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami w pracy i życiu osobistym.

Główni bohaterowie to Shaun Murphy (grany przez Freddiego Highmore), Shaun’owa mentorka i jednocześnie przyjaciółka, dr. Aaron Glassman (Richard Schiff) oraz dr. Marcus Andrews (Hill Harper) – szef wydziału chirurgii. W każdym odcinku pojawiają się także nowi pacjenci oraz ich rodziny, którzy wpływają na życie bohatera.

Jeden z najpotężniejszych wątków The Good Doctor to relacja między Shaunem a żonaty z dr. Melendezem, słynnym chirurgiem, dr. Audrey Lim (Christina Chang). Sama opowieść poszerza się o wiele wątków pobocznych, a każdy odcinek to zagłebienie się w emocje i życiowe problemy bohaterów.

Postacie fabularne

W serialu The Good Doctor pojawiają się takie postacie jak:
– Shaun Murphy (grany przez Freddiego Highmore) – główny bohater, autystyczny lekarz
– dr. Aaron Glassman (grany przez Richarda Schffa) – mentorka Shauna i przyjaciel
– dr. Marcus Andrews (grany przez Hill Harper) – szef wydziału chirurgii w St. Bonaventure Hospital
– dr. Neil Melendez (grany przez Nicholasa Gonzaleza) – szef chirurgii
– dr. Jordi Reznick (grany przez Beau Garretta) – nowy pediatra w szpitalu
– dr. Claire Browne (grana przez Antonię Thomas) – młoda i ambitna doktor
– dr. Alex Park (grany przez Willa Yun Lee) – nowy chirurg w szpitalu

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Good Doctor?

Seria The Good Doctor została wyreżyserowana przez Davida Shore’a, który przed projektem The Good Doctor wyreżyserował serię fabularną „House, M.D.”. Shore jest znany jako producent wykonawczy oraz showrunner wielu popularnych seriali, w tym m.in. „Law & Order”, ale również jako scenarzysta filmów, takich jak „Butterfly Effect 2” czy „Trzy trumny”, z Kieferem Sutherlandem w roli głównej.

Reżyser David Shore tworzył odważne postacie i prowokujące sytuacje, z którymi walczył załoga St. Bonaventure Hospital, tworząc niezwykle intrygujący dramat medyczny.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu The Good Doctor występuje rewelacyjna obsada, obejmująca m.in.: Freddiego Highmore’a („Ślepy punkt” „Psychoza”, „Charlie i fabryka czekolady”), Antonię Thomas („Misfits”, „Sunshine on Leith”), Christina Chang („Twight Zone”, „24 Godziny”), Richahard Shiff („The West Wing”, „Burnt”) oraz Hill Harper („Secrets and Lies”, „Co robić, gdy kochają twoją żonę?”). Warto zaznaczyć, że role w The Good Doctor to dla niektórych z aktorów wielki przełom w karierze.

Freddie Highmore po raz pierwszy zagrał w serialu, zyskując serca widzów jako Shaun, neurochirurg ze specyficznymi cechami charakteru i inteligencji. Freddie Highmore potrafi zagrać rolę toczącego walkę życia i jednocześnie stworzyć wspaniałą i emocjonującą kreację przegrywającego w życiu lekarza.

Gdzie obejrzeć The Good Doctor online?

Serial The Good Doctor jest dostępny w internecie, dzięki czemu każdy może obejrzeć cały serial w języku angielskim lub z polskim dubbingiem lub napisami. Do wyboru jest kilka świetnych opcji, takich jak vider, cda, zalukaj oraz strony hostingowe, które w przypadku zapłacenia składki oferują dostępy do filmów w najwyższej możliwej jakości.

Jednym z naszych ulubionych sposobów na oglądanie seriali i filmów jest korzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Strona oferuje znakomite filmy, które warto zobaczyć, a także pozwala na dzielenie się opiniami z innymi użytkownikami.

The Good Doctor z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie lubisz oglądać filmów i seriali z napisami, możesz obejrzeć The Good Doctor z polskim dubbingiem lub napisami. Dostępny jest także polski lektor. Opcje te są dostępne do wyboru na naszych stronach hostingowych, ale warto zauważyć, że nie wszystkie platformy oferują wszystkie opcje. Możesz o tym poczytać na stronach konkretnych serwisów.

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

The Good Doctor to seria, która oferuje wprost niesamowite emocje i konflikty, a także daje nam nadzieję, że nawet osoby z trudnymi diagnozami mogą osiągnąć swoje cele. Serial ten zawiera wiele trudnych i kontrowersyjnych zdarzeń, które przyciągają widzów swoją szczerością i otwartością. Poświęć 43 min do zanurzenia się w historii Shauna, poczujesz potężny ładunek emocji i zrozumiesz, co sprawia, że The Good Doctor jest takim fenomenem.

Dobra wiadomośc! Cały serial The Good Doctor możesz obejrzeć online już teraz!

Przez ostatnie parę lat The Good Doctor zdobył wielką popularność wśród widzów, dzięki swojemu wyjątkowemu podejściu do tematów medycznych oraz emocjonalnej historii, którą opowiada. Zachęcamy Cię do zobaczenia całego serialu online. Obejrzenie całego serialu to doskonały sposób na relaks w domowym zaciszu, a jednocześnie możliwość zanurzenia się w emocjonującej historii lekarza z autyzmem, który robi wszystko, aby spełnić swoje marzenia. Podziel się swoją opinią na temat The Good Doctor i zachęć innych do zobaczenia tego wspaniałego serialu w sekcji komentarzy poniżej.