The Keepers (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
62 min
6.8
Jeśli lubisz prawdziwe historie, które robią wrażenie, to The Keepers to serial, który musisz obejrzeć. Ta produkcja to połączenie dokumentu i thrillera kryminalnego, której akcja...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 300
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Keepers.

Jeśli lubisz prawdziwe historie, które robią wrażenie, to The Keepers to serial, który musisz obejrzeć. Ta produkcja to połączenie dokumentu i thrillera kryminalnego, której akcja rozgrywa się w Baltimore w USA. To historia brutalnego morderstwa zakonnicy, która zaskoczyła całą społeczność. The Keepers to kolejny przykład na to, że prawda czasami okazuje się być dużo dziwniejsza niż fikcja. Serial ten ma już swoją popularność i nie jest trudno znaleźć go online. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć produkcji, aby to zrobili już dziś!

The Keepers cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akacja serialu rozgrywa się w Baltimore w USA, gdzie w 1969 roku brutalnie zamordowana zostaje zakonnica – Siostra Cathy Cesnik. Pomimo dokładnych badań policji, sprawcy nigdy nie zostali schwytani. Po latach jedna z uczennic Szkoły Kościoła Katolickiego podjęła próbę zebrania dowodów, które mogłyby rzucić światło na tę sprawę. Co odkryła Jessica, a co odkryjesz Ty? O tym przekonaj się sam i obejrzyj cały serial The Keepers.

Postacie fabularne

W serialu The Keepers poznajemy kilka ważnych postaci, które w znaczący sposób wpłynęły na całą sprawę. Są to:
– Siostra Cathy Cesnik – zamordowana zakonnica, postać kluczowa w całej historii
– Abbie Schaub – jedna z uczennic Szkoły Kościoła Katolickiego, prowadząca dochodzenie w sprawie zamordowanej zakonnicy
– Gemma Hoskins – druga z uczennic zaangażowanych w dochodzenie, ujawniająca kolejne fakty związane z Kościołem
– Jean Hargadon Wehner – kolejna uczennica, która jako dziecko była molestowana przez ciocia i księdza
– Tom Nugent – artykułujący, zajmujący się tematyką molestowania dzieci w Kościele

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Keepers?

Serial The Keepers został wyreżyserowany przez Ryana White. White znany jest z reżyserowania dokumentów oraz filmów krótkometrażowych. Jego filmy, takie jak „The Case Against 8” czy „Ask Dr. Ruth”, zdobyły uznanie na całym świecie. Początkowo zainteresował się on tematyką muzułmanów w Stanach Zjednoczonych, jednak po zapoznaniu się z historią Siostry Cathy zmienił swój kierunek pracy.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Nie ma tradycyjnej obsady aktorskiej w The Keepers, ponieważ jest to dokument. Jednak, poznajemy kilka postaci, w tym uczennice szkoły prowadzące śledztwo, dziennikarzy, rodzinę i przyjaciół zamordowanej.

Gdzie obejrzeć The Keepers online?

Czysto polską stroną, na której można obejrzeć serial online, jest vider.pl. Oczywiście bez dostępności w legalnym polskim internecie nie powinno nas zrażać. Możliwe jest obejrzenie wszystkich odcinków na portalach takich jak cda, zalukaj czy alekino.net.

The Keepers z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial The Keepers jest również dostępny z polskim lektorem, napisami lub po polsku z dubbingiem. Każdy może wybrać swoją ulubioną opcję i cieszyć się oglądaniem. Lektor prowadzi w ciekawy sposób i cały czas trzyma w napięciu. To świetna opcja dla widzów, którzy woleliby skupić się na obrazie niż czytać napisy.

Warto poświęcic 62 min minut na seans online?

Bez wątpienia warto poświęcić dzień albo wieczór na obejrzenie całości. Serial The Keepers zaciekawi każdego, kto interesuje się zagadką morderstw oraz kościoła. Poza tym, to opowieść o ludzkich losach i relacjach, której sposób przedstawienia wzbudza ogromne emocje. The Keepers to produkcja, którą trzeba zobaczyć, aby zrozumieć jak ważne jest dochodzenie prawdy.

Dobra wiadomość! Cały serial The Keepers możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie oglądałeś The Keepers, to nie czekaj już dłużej! To jeden z najlepszych seriali dokumentalnych, które warto zobaczyć. Ten doskonale zrealizowany, skłaniający do refleksji serial, opowiada o tragedii, która ciąży na wielu ludziach. Można obejrzeć go online już teraz i zdecydować samemu, czy warto poświęcić na niego czas. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w komentarzach.