The Last of Us (2023) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2023
59 min
6.8
Jeśli szukasz mocnych wrażeń i niezapomnianych emocji, to serial The Last of Us jest dla Ciebie. Przedstawia on historię wyjątkowej przyjaźni, która rozwija się w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 102
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Last of Us.

Jeśli szukasz mocnych wrażeń i niezapomnianych emocji, to serial The Last of Us jest dla Ciebie. Przedstawia on historię wyjątkowej przyjaźni, która rozwija się w postapokaliptycznym świecie. Serial ten został wykonany z dużą starannością, a jego produkcja jest niezwykle realistyczna. Widzowie będą cieszyć się z genialnego aktorstwa i trzymającej w napięciu fabuły. The Last of Us to serial dla widzów, którzy szukają adrenaliny i emocji.

The Last of Us to seria o 10 odcinkach, pierwszy odcinek ma mieć swoją premierę w 2023 roku. Cały serial ma trwać około 59 minut. The Last of Us został wykonany jako połączenie gatunków: akcji i przygody, dramatu. Produkcja serialu The Last of Us odbyła się w Ameryce, a jego premiera odbędzie się na platformie HBO.

The Last of Us cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial The Last of Us to historia, która rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak cywilizacja została zniszczona. Akcja serialu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych i przedstawia losy Joela, zaprawionego w boju ocalałego, który zostaje zatrudniony do przemytu uciekającej z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki Ellie. Niewinne zadanie przeradza się w brutalną, łamiącą serce podróż po Stanach Zjednoczonych. Joel i Ellie muszą współpracować, aby przetrwać w dziczy. Podróż ta wymaga od nich postanowienia i odwagi, ponieważ sądzić się będą z całkowitym zniszczeniem cywilizacji, mutującymi ludźmi i organizaacją, która bezwględnie ich tropi.

Postacie fabularne

Głównymi postaciami serialu The Last of Us są:

– Joel, ocalały i doświadczony przemytnik, który został zatrudniony do przemytu Ellie
– Ellie, 14-letnia dziewczynka, którą Joel musi przeprowadzić przez niebezpieczną część Stanów Zjednoczonych
– inni przetrwali, których Joel i Ellie spotykają w swojej podróży.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Last of Us?

Serial The Last of Us został wyreżyserowany przez Craiga Mazina. Mazin jest znany z innych znakomitych produkcji, takich jak „Chernobyl” (2019) i „The Huntsman: Winter’s War” (2016). Mężczyzna posiada wiele nagród za swoje produkcje i jest uważany za jednego z najlepszych reżyserów swojego pokolenia.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W The Last of Us zobaczymy:

– Pedro Pascal, który gra Joela
– Bellę Ramsey, która zagra Ellie

Pedro jest aktorem, który zyskał rozpoznawalność dzięki roli Oberyna Martella w serialu „Gra o tron” (2011-2019). Bella Ramsey stała się znana na całym świecie dzięki swojej roli Lyanny Mormont w „Gra o tron”. Obydwoje aktorzy mają wiele do udowodnienia i ich zbliżająca się rola w The Last of Us wydaje się być dla nich idealna okazją.

Gdzie obejrzeć The Last of Us online?

Cały serial The Last of Us można obejrzeć online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, Zalukaj oraz wiele innych. Polecamy również skorzystanie z popularnej wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

The Last of Us z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial The Last of Us jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz zamkniętymi napisami. Obejrzenie serialu w polskiej wersji językowej jest idealne dla osób, które nie są biegłe w języku angielskim lub po prostu chcą skupić się na fabule, a nie na szukaniu znaczenia poszczególnych słów.

Warto poświęcic 59 minut minut na seans online?

Tak, warto! Serial The Last of Us to opowieść, która wciągnie Cię w fabułę już od pierwszych minut. Dzięki genialnym aktorom i wspaniałej reżyserii Craig Mazina, The Last of Us to historia, którą chce się oglądać. Oczekuj niezapomnianych wrażeń i głębokich emocji.

Dobra wiadomośc! Cały serial The Last of Us możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz serii z mocną fabułą, wzbudzającą emocje i napięcie, to The Last of Us jest dla Ciebie idealnym wyborem. Polecamy zapoznanie się z całością serialu dostępnego online, a następnie podzielenie się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy poniżej. The Last of Us to seria, którą warto znać!