The Silent Sea (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
45 min
6.8
Jeśli lubisz tajemnice i sci-fi, to serial The Silent Sea jest dla Ciebie! Ten koreański serial dramatyczny z elementami fantastyki opowiada historię badaczy, którzy podjęli...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 351
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu The Silent Sea

Jeśli lubisz tajemnice i sci-fi, to serial The Silent Sea jest dla Ciebie! Ten koreański serial dramatyczny z elementami fantastyki opowiada historię badaczy, którzy podjęli niebezpieczną misję na Księżycu. Ich zadaniem jest odzyskanie próbek z opuszczonej, tajemniczej bazy w 24-godzinnym wyścigu z czasem.

Serial ten zrobił już spore kłopoty, jest jednak dostępny online na wielu platformach. The Silent Sea cieszy się ogromną popularnością na całym świecie dzięki swojej dobrej fabule i kinowej jakości zdjęć. Co więcej, można go obejrzeć online z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Ale czy naprawdę warto poświęcić na niego czas?

The Silent Sea cały serial – najważniejsze informacje o fabule

The Silent Sea rozgrywa się na orbicie Księżyca, gdzie odwołano misję zwiadowczą z powodu dużego chłodu i niebezpieczeństwa. Zespół naukowy ma jednak 24 godziny, aby dotrzeć na stację i odzyskać próbki tajnych eksperymentów z opuszczonej bazy. Co jednak zastaną w zamkniętej i nieznanej bazie na Księżycu? Jak odkryją niebezpieczne tajemnice z przeszłości, które stają się realnymi zagrożeniami dla przyszłości?

Postacie fabularne

W serialu The Silent Sea występuje znana, międzynarodowa obsada. Na czele stoją popularni koreańscy aktorzy, takie jak Bae Doona (z serialu „Sense8” i filmu „Cloud Atlas”), Gong Yoo (“Train to Busan”) i Lee Joon („Father is Strange”). Wśród reszty obsady wyróżniają się: Kim Sun-young, Lee Mu-saeng, Lee Sung-wook, Jeong Soon-won, Choi Young-woo, Cha Rae-hyung, i Yoo Hee-je. Każda postać ma swoją osobistą historię, która wpływa na ich zachowanie i decyzje, co nadaje serialowi The Silent Sea niezapomniany klimat i wciągającą historię.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Silent Sea?

Reżyserem serialu The Silent Sea jest Ahn Gil Ho, który jest znany ze swojego wszechstronnego doświadczenia w reżyserii filmów i seriali. Gil Ho wyreżyserował również takie filmy jak „Stranger” oraz „Memorist”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada serialu The Silent Sea jest wyjątkowo zdolna i dobrze dopasowana do ról. Bae Doona, która gra Il-hwa, po raz kolejny udowadnia, że jest wyjątkową aktorką, która potrafi wcielić się w różne role. Gong Yoo, który gra Kapitana Ryu, od wielu lat jest czołowym aktorem w Korei Południowej, a rola w The Silent Sea tylko potwierdza jego talent. Lee Joon, który gra Jeong Yoon, również pokazuje, że jest zdolnym aktorem, dodając do roli wiele emocji i naturalnego stylu.

Gdzie obejrzeć The Silent Sea online?

Możesz obejrzeć cały serial online na wielu platformach jak Vider, CDA czy Zalukaj. Dość skutecznie można go również wyszukać na stronach takich jak alekino.net.

The Silent Sea z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

A jeśli nie chcesz oglądać z angielskimi napisami, dobrą wiadomością jest to, że serial jest dostępny z polskim lektorem! To świetna opcja dla widzów, którzy wolą nie czytać napisów i skupić się na obrazie. Osoby, które wolą oglądać filmy w ich oryginalnym języku, mogą obejrzeć serial The Silent Sea z angielskimi napisami bądź z polskim dubbingiem.

Warto poświęcic 45 minut na seans online?

The Silent Sea to intrygujący, wciągający serial, który każdej minuty trzyma Cię w napięciu. Jeśli lubisz sci-fi i zagadki, to jest to produkcja dla Ciebie. Postacie są dobrze dopracowane, a fabuła jest nieoczekiwana, pełna zwrotów akcji i tajemnic. Jeśli jeszcze się nie przekonałeś, że warto poświęcić na niego czas, to powinieneś zrobić to już teraz!

Dobra wiadomośc! Cały serial The Silent Sea możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz obejrzeć coś naprawdę ciekawego, nie przegap okazji obejrzenia serialu The Silent Sea! Ta intrygująca produkcja z pewnością Cię zainteresuje, a jego serialowa jakość zdjęć sprawi, że poczujesz się jak w kinie. Obejrzyj go na swojej ulubionej platformie i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Nie zwlekaj – startuj już dziś!