The Walking Dead (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
42 min
6.8
Serial The Walking Dead to jedno z największych wydarzeń w telewizji ostatnich lat. To historia o świecie po apokalipsie, po której na ziemię zstąpiły zombie....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 197
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11

Wprowadzenie do całego serialu The Walking Dead

Serial The Walking Dead to jedno z największych wydarzeń w telewizji ostatnich lat. To historia o świecie po apokalipsie, po której na ziemię zstąpiły zombie. Rick Grimes (Andrew Lincoln), śledzi z rodziną i garstką ocalałych poszukując bezpiecznego schronienia w postapokaliptycznym świecie. Serial ten budzi ogromne emocje i wywiera wrażenie na widzach całego świata. Produkcja przyniosła wiele nagród, a zwłaszcza nagrody Emmy, dzięki którym stacja AMC zyskała kolejne pokolenia odbiorców.

Serial możemy obejrzeć online na wielu platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednak najwygodniejszym sposobem jest wejście na stronę alekino.net, na której możemy znaleźć cały serial do obejrzenia bezpłatnie.

The Walking Dead cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu The Walking Dead rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, w świecie po pandemii, która przemieniła miliony ludzi w zombie. Ocalałych jest niewielu, a ci którzy wciąż żyją, muszą zmierzyć się nie tylko z groźbą ze strony zombiaków, ale również ze sobą nawzajem, w walce o przetrwanie.

Głównymi bohaterami, którym towarzyszymy w serialu są: Rick Grimes (Andrew Lincoln), Daryl Dixon (Norman Reedus), Carol Peletier (Melissa McBride), Maggie Greene (Lauren Cohan), Rosita Espinosa (Christian Serratos), Eugene Porter (Josh McDermitt), Gabriel Stokes (Seth Gilliam), Aaron (Ross Marquand), Ezekiel (Khary Payton) oraz Jerry (Cooper Andrews).

Postacie fabularne

Rick Grimes pochodzi z Georgii, był szeryfem zanim wybuchł wirus. Rick jest bardzo zdeterminowany, by chronić rodzinę i ludzi, których poznał po wybuchu pandemii. Daryl Dixon to żelazny charakter, zbuntowany przeciwko zdominowanej przez grupę Ricksa w post-apokaliptycznym świecie. Carol Peletier to jedna z ocalałych, ma na swoim koncie liczne straty, jednak wciąż potrafi walczyć o przetrwanie. Maggie Greene to inteligentna i silna kobieta, która po śmierci swojego męża zaczyna rozwijać swoje przywództwo.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu The Walking Dead?

Reżyserem The Walking Dead jest Frank Darabont, znany przede wszystkim z filmów takich jak: „Skazani na Shawshank”, „Zielona mila” czy „The Mist”. Darabont jest cenionym reżyserem i scenarzystą, a jego filmy zostały wielokrotnie nagrodzone. Frank Darabont swoją pracą nad The Walking Dead przyczynił się do sukcesu serialu i jego kultowego statusu.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie The Walking dead możemy zobaczyć takich aktorów jak: Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Christian Serratos, Josh McDermitt, Seth Gilliam, Ross Marquand, Khary Payton, Cooper Andrews oraz Callan McAuliffe. Część z nich stała się już legendarnymi postaciami serialu. Na przykład, Norman Reedus, który wciela się w postać Daryla Dixona, jest uwielbiany przez fanów za swoją nieprzekupną postawę i niezwykły charakter.

Gdzie obejrzeć The Walking Dead online?

Cały serial The Walking Dead możemy obejrzeć online na alekino.net, na którym znajdziemy serial z polskimi napisami, lektorem oraz polskim dubbingiem. Platforma ta zapewni nam pełny komfort podczas oglądania serialu, który wzbudza wiele emocji i jest nieodłącznym elementem współczesnej popkultury.

The Walking Dead z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Aby ułatwić oglądanie, alekino.net zapewnił widzom polski lektor i napisy. Oczywiście, dla osób, które woleliby słyszeć oryginalne dialogi, udostępniona jest możliwość oglądania z napisami. Dla tych, którzy preferują polski dubbing, alekino.net również ma rozwiązanie.

Warto poświęcić 42 minuty na seans online?

Tak, zdecydowanie warto! The Walking Dead to jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji. Ten serial wciąga swoją fabułą i postaciami, pozostawiając widza z ogromnym bagażem emocji i wrażeń. Oglądając ten serial, przeżyjemy emocje, których nie doświadczymy nigdzie indziej.

Dobra wiadomość! Cały serial The Walking Dead możesz obejrzeć online już teraz!

Oglądnięcie serialu The Walking Dead to wspaniałe i niezapomniane doświadczenie. To historia o przetrwaniu, miłości, nadziei i przyjaźni w świecie zdominowanym przez zombie. The Walking Dead to serial, który łączy emocje i akcję, a do tego pozwala nam zobaczyć świat, który znamy z filmów grozy. Zachęcamy Was do obejrzenia całego serialu The Walking Dead online już teraz! Niech to będzie niezapomniany seans pełen wrażeń i emocji. A po seansie, nie zapomnijcie podzielić się z nami swoją opinią w komentarzach!