Top Gear (2002) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2002
60 min
6.8
Top Gear to serial, który jest świetnym połączeniem dokumentu, komedii i talk show. Serial ten zadebiutował na ekranach w 2002 roku, a od tamtej pory...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 249
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11
Sezon 12
Sezon 13
Sezon 14
Sezon 15
Sezon 16
Sezon 17
Sezon 18
Sezon 19
Sezon 20
Sezon 21
Sezon 22
Sezon 23
Sezon 24
Sezon 25
Sezon 26
Sezon 27
Sezon 28
Sezon 29
Sezon 30
Sezon 31
Sezon 32
Sezon 33

Wprowadzenie do całego serialu Top Gear.

Top Gear to serial, który jest świetnym połączeniem dokumentu, komedii i talk show. Serial ten zadebiutował na ekranach w 2002 roku, a od tamtej pory stał się jednym z najpopularniejszych programów o samochodach na całym świecie. To produkcja brytyjska, która została wyreżyserowana przez Johna Johnsona, a w obsadzie znajdują się między innymi Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Czas trwania każdego odcinka wynosi 60 minut, a cały serial dostępny jest online.

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów na świecie, który zyskał ogromną popularność wśród widzów. Dzisiaj, dzięki dostępności online, każdy jest w stanie obejrzeć cały serial Top Gear online. Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji lub po prostu lubisz dobrą zabawę, ten program na pewno Cię zainteresuje.

Top Gear cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Top Gear rozgrywa się w miejscu, w którym motoryzacja gra pierwsze skrzypce. A mianowicie w Wielkiej Brytanii, gdzie czarny węgiel i ciężka praca, były i są nadal związane z tym, co jeździ na czterech kółkach. W serialu znajdziemy wiele pojazdów, a także nierzadko interesujące wyzwania dla prowadzących.

Fabuła serialu Top Gear to przede wszystkim rozmowy na temat samochodów, ich użytkowania i praktycznych zastosowań. Program jest prowadzony przez trzech utalentowanych prowadzących: Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya, którzy w swoim własnym, często kontrowersyjnym stylu przeprowadzają wywiady z różnymi ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia o automotive.

Postacie fabularne

Najważniejsze postacie w serialu Top Gear to oczywiście prowadzący. Jeremy Clarkson to osoba, która zawsze ma na swoim punkcie widzenia. Otwarty, często skrajny, ale zawsze inteligentny i zabawny, Clarkson zyskał wiele fanów dzięki swojemu stylowi prowadzenia programu. Richarda Hammonda można opisać jako bardziej emocjonalnego z prowadzących, ale to właśnie on jest odpowiedzialny za dużą część zleceń, których trójkąt dostaje. James May to coś jak prawdziwy intelektualista. Czysto teoretyczny podejście i obsesja na punkcie prędkości czynią z niego niepowtarzalną postać, pełną wdzięku i klasy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Top Gear?

Serial Top Gear wyreżyserował John Johnson. Ten brytyjski reżyser urodził się w roku 1967 w Birmingham. Z wykształcenia jest filmowcem i reżyserem/fotografem. Johnson zyskał uznanie głównie dzięki swojemu wkładowi w programy telewizyjne skierowane do młodzieży. Jego serial Top Gear, to jedno z największych dokonań, za które warto go docenić.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną „obsadą” całego serialu Top Gear są trzej prowadzący: Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. W programie co jakiś czas pojawiają się też znani ludzie ze świata sportu i motoryzacji.

Jeremy Clarkson jest dziennikarzem, piszącym artykuły dla „The Sunday Times” i „The Independent”. Znany jest również jako były prezenter programu „Robot Wars”. Clarkson jest znany na całym świecie z powodu swego ciętego humoru oraz oryginalnego i niepowtarzalnego stylu prowadzenia.

Richard Hammond to brytyjski prezenter telewizyjny i dziennikarz samochodowy, który poza Top Gear prowadził programy m.in. „Total Wipeout”, „Planet Earth Live” czy „Brainiac”. Jest jednym z najbardziej pozytywnie nastawionych ludzi do życia, a jego naturalna sympatia sprawia, że widzowie bardzo go lubią.

James May to dziennikarz samochodowy, prezenter telewizyjny, autor książek i jeden z prowadzących związanych z programem „The Grand Tour”. Urodzony w 1963 roku w Bristolu James zyskał uznanie międzynarodowe dzięki talentowi aktorskiemu, a nie samochodowemu. Charakterystyczną cechą Maja są jego koszule nieprawidłowego koloru.”

Gdzie obejrzeć Top Gear online?

Top Gear można obejrzeć online dzięki platformom takim jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Zachęcamy także do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu, z łatwością znajdziesz cały serial w jakości HD oraz z polskim lektorem lub napisami.

Top Gear z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jednym z najważniejszych atutów serialu Top Gear jest możliwość obejrzenia go z polskim lektorem, a także z polskimi napisami czy dubbingiem. Wszystko to sprawia, że oglądanie tego programu jest jeszcze bardziej przyjemne i dostępne, zwłaszcza dla mniej biegłych w języku angielskim.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Bez wątpienia warto. Serial Top Gear to jedna z największych motoryzacyjnych produkcji ostatnich lat, która zainteresuje każdego miłośnika tego sportu, ale także osoby, które po prostu lubią dobrą zabawę. W programie przedstawiane są różne modele samochodów, ale to nie tylko o niego w nim chodzi. Przede wszystkim jest to program z dużą dawką humory i dystansu do siebie samego.

Dobra wiadomość! Cały serial Top Gear możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz dobrej zabawy i ciekawych motoryzacyjnych wyzwań, to Top Gear na pewno będzie dla Ciebie odpowiednim programem. Cały serial dostępny jest online, dzięki temu każdy może obejrzeć go w dowolnym momencie, gdziekolwiek jest! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o serialu Top Gear w sekcji komentarzy pod tym artykułem.