Upadek (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
57 min
6.8
"Upadek" to niezwykle wciągający serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Belfaście. Główna bohaterka, detektyw Stella Gibson podejmuje walkę z seryjnym mordercą, który kryje się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 383
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Upadek

„Upadek” to niezwykle wciągający serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Belfaście. Główna bohaterka, detektyw Stella Gibson podejmuje walkę z seryjnym mordercą, który kryje się za maską wzorowego ojca i męża. Serial wyprodukowany został w 2013 roku w Wielkiej Brytanii, a jego twórcami są Allan Cubitt i Greg Brenman. W obsadzie znaleźli się m.in. Gillian Anderson, Jamie Dornan, Niamh McGrady czy John Lynch. „Upadek” otrzymał wiele pozytywnych recenzji i stał się jednym z najpopularniejszych seriali kryminalnych, dostępnym również online.

Upadek cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu „Upadek” rozgrywa się w Belfaście, gdzie detektyw Stella Gibson zostaje powołana w celu schwytania seryjnego mordercy, który terroryzuje miasto. Psychopatyczny zabójca kryje się za maską wzorowego ojca i męża, co znacznie utrudnia pracę detektyw Gibson. Bohaterka, aby zrozumieć motywy mordercy, musi zmierzyć się z własnymi demonami i przeszłością, która nadal na nią ciąży. Gibson podejmuje zaciętą walkę z czasem, aby ujawnić jego tożsamość i zapobiec kolejnemu morderstwu.

Postacie fabularne

W „Upadku” występuje wiele ciekawych postaci, które tworzą niezwykle wciągającą historię. Główną bohaterką jest detektyw Stella Gibson, która podejmuje walkę z seryjnym mordercą. Drugą ważną postacią jest Paul Spector, psychopatyczny zabójca, który kryje się za maską wzorowego ojca i męża. W obsadzie znaleźli się też m.in. Sarah Kaye jako Sally Ann Spector, żona Paula; Niamh McGrady jako detektyw Constable Dani Ferrington, która pomaga Gibson w prowadzeniu śledztwa; John Lynch w roli detektywa Superintendenta Jamesa Olsena.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Upadek?

Serial „Upadek” został wyreżyserowany przez Allana Cubitta, znanego brytyjskiego twórcę filmowego i telewizyjnego. Cubitt jest autorem takich popularnych produkcji jak „Córka generała”, „Prawo ulicy”, czy „Runaway”. To reżyser o bogatej karierze, znanym z wyjątkowej wrażliwości na psychikę postaci filmowych. Jego filmy charakteryzują się niesamowitym klimatem i mocnym przesłaniem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Upadku” zobaczymy wiele znanych aktorów. Gillian Anderson wciela się w detektyw Gibson, znaną z takich produkcji jak „X-Files”, „Hannibal” czy „Sex Education”. Jamie Dornan, znany z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, gra Paula Spectora, psychopatycznego mordercę. Niamh McGrady, wciela się w detektyw Ferrington, a John Lynch w detektywa Olsena. W obsadzie znaleźli się także Colin Morgan, Stuart Graham, Valene Kane, Bronagh Waugh czy Aisling Franciosi.

Gdzie obejrzeć Upadek online?

Serial „Upadek” jest dostępny online na wielu stronach, w tym na Vider, Cda czy Zalukaj. Można też skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która oferuje wiele ciekawych propozycji. Gorąco polecam obejrzenie „Upadku” online, ponieważ to niezwykle wciągająca i emocjonująca produkcja, której nie wolno przegapić.

Upadek z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Upadek” dostępny jest również z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać dla siebie najlepszą opcję i zanurzyć się w świat psychopatycznego mordercy i detektywów ścigających go. Produkcja w polskiej wersji językowej z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Warto poświęcić 57 minut na seans online?

Oczywiście, że tak! „Upadek” to jedna z najlepszych produkcji kryminalnych, która wciąga widza od pierwszej minuty. Warte uwagi są niesamowite kreacje aktorskie oraz mroczna i tajemnicza atmosfera, którą twórca buduje niezwykle precyzyjnie. Każdy kto lubi klimatyczną zagadkę kryminalną powinien obejrzeć „Upadek”.

Dobra wiadomość! Cały serial Upadek możesz obejrzeć online już teraz!

„Upadek” to serial, który warto obejrzeć online już teraz. To emocjonująca produkcja, która wciągnie każdego widza i zapewni niezapomniane przeżycia. Nie czekaj więc dłużej i zanurz się w świat detektywów i psychopatycznego mordercy. A po seansie zapraszamy do podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.