Usta Usta (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
42 min
6.8
Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości na kilka chwil, to z pewnością warto zerknąć na serial Usta Usta. Produkcja ta składa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 285
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Usta Usta.

Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości na kilka chwil, to z pewnością warto zerknąć na serial Usta Usta. Produkcja ta składa się z trzech sezonów, a opowiada o losach trzech par, które walczą o swój związek. To historia pełna emocji, trudnych decyzji i wzlotów oraz upadków. Serial zdobył popularność w Polsce i stał się już klasykiem gatunku. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś, już czas to zrobić!

Usta Usta to polska komedia, która zadebiutowała na naszych ekranach w 2010 roku. Autorami scenariusza są Barbara Kancelarczyk, Wojciech Madej oraz Agnieszka Wojnarowska, a produkcją zajęła się firma TVN. Serial trwa około 42 minut i dzieli się na trzy sezony, a w obsadzie znajdują się m.in. Sonia Bohosiewicz, Paweł Wilczak i Wojciech Mecwaldowski.

Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale online, to na pewno ucieszy Cię informacja, że Usta Usta jest dostępna w kilku serwisach, m.in. Viderze, CDA czy Zalukaj. Warto też zerknąć na wyszukiwarki, takie jak Alekino.net, które pomogą Ci w znalezieniu nie tylko Usta Usta, ale także innych ciekawych produkcji.

Usta Usta cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Usta Usta rozgrywa się w Warszawie, a opowiada o trzech parach, które walczą o swoje związki. Wprowadzamy się w świat Kasi i Wojtka, którzy przeżywają trudny okres w swoim małżeństwie. Ich związek jest pełen wzlotów i upadków, a bohaterowie muszą podjąć decyzje, które wpłyną na ich przyszłość.

Drugą parą, którą poznajemy w Usta Usta, są Ada i Wojtek. Ada jest bizneswoman, dla której sukces zawodowy jest na pierwszym miejscu. Jej partner, Wojtek, jest trenerem personalnym. Bohaterowie muszą zmagać się z licznymi problemami, które dotykają każdej pary.

Trzecią parą, która występuje w serialu, są Ola i Krzyś. To para, która zawalczyła o siebie w wieku, kiedy byli jeszcze bardzo młodzi. Mimo, że minęło wiele lat, a oni sami ulegli zmianom, ich uczucie wciąż jest bardzo silne.

Postacie fabularne

Usta Usta to nie tylko opowieść o związkach, ale także o ludziach, którzy je tworzą. W serialu możemy poznać wiele ciekawych postaci, w skład których wchodzą m.in.:

– Kasia (Sonia Bohosiewicz) – właścicielka kawiarni, która stoi u progu rozwodu
– Wojtek (Paweł Wilczak) – mąż Kasi, którego zdradza żona
– Ada (Magdalena Popławska) – bizneswoman, dla której praca jest najważniejsza
– Wojtek (Wojciech Mecwaldowski) – trener personalny, partner Ady
– Ola (Karolina Gorczyca) – ukochana Krzyśka z dawnych lat
– Krzyś (Paweł Małaszyński) – były chłopak Oli, który wraca do Polski po latach
– Alka (Edyta Olszówka) – przyjaciółka Kasi i Izy
– Iza (Aleksandra Popławska) – była dziewczyna Wojtka i przyjaciółka Kasi

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Usta Usta?

Za reżyserię serialu Usta Usta odpowiedzialny jest Maciej Ślesicki. To osoba, która zna się na swoim fachu i ma na swoim koncie wiele znanych produkcji. Ślesicki jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, a na swoim koncie ma takie filmy i seriale jak „M jak miłość”, „Tancerze” czy „39 i pół”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada Usta Usta to przez wielu uważana za jedną z największych zalet tego serialu. Aktorzy, którzy wcielają się w role głównych bohaterów mają na swoim koncie wiele znanych produkcji, co przyniosło im popularność.

Sonia Bohosiewicz, znana z takich filmów jak „Nigdy nie mów nigdy” czy „Symetria”, wciela się w rolę Kasi – właścicielki kawiarni, która ma problemy w swoim małżeństwie.

Paweł Wilczak, który wystąpił w takich produkcjach jak „Ojciec Mateusz” czy „M jak miłość”, gra męża Kasi – Wojtka.

Wojciech Mecwaldowski, aktor i reżyser, który urodził się w Lublinie, a dorastał w Warszawie, w Usta Usta wciela się w rolę trenera personalnego Wojtka, partnera Ady.

Magdalena Popławska, aktorka i modelka, wystąpiła m.in. w „Kulawym aniele” czy „Nieulotnych”, a w Usta Usta wciela się w rolę Ady – bizneswoman, dla której kariera jest ważniejsza, niż miłość.

Karolina Gorczyca, która pojawia się w serialu jako Ola, zyskała popularność po występie w „Pitbullu”, a Paweł Małaszyński, znany z roli w „Chłopakach do wzięcia”, wcielił się w postać Krzyśka.

Gdzie obejrzeć Usta Usta online?

Jeśli chcesz obejrzeć Usta Usta online, to warto zajrzeć na Vider, CDA czy Zalukaj. Są to serwisy, które oferują wiele filmów, seriali i programów online. Warto też wspomnieć, że w dzisiejszych czasach możemy znaleźć wiele wyszukiwarek, takich jak Alekino.net, które pomogą nam w znalezieniu najlepszych filmów i seriali online.

Usta Usta z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy i seriale z polskim lektorem lub napisami, to powinieneś wiedzieć, że Usta Usta również jest dostępna w takiej formie. To świetna opcja dla wszystkich, którzy nie chcą tracić swojego czasu na czytanie napisów lub słuchanie aktorów w oryginalnej wersji językowej.

Warto poświęcic 42 min minut na seans online?

Jeśli nie oglądałeś jeszcze serialu Usta Usta, to warto to zmienić. To produkcja, która z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Serial porusza ważne tematy, a jednocześnie jest bardzo zabawny i lekki w odbiorze.

Jeśli jesteś fanem komedii romantycznych, to Usta Usta to produkcja, którą musisz zobaczyć. Akcja dzieje się wWarszawie, a postacie są tak realistycznie napisane, że przypominają nam ludzi, których znamy z życia. Każdy z nas miał problemy w związku, a właśnie to jest tematem przewodnim Usta Usta.

Czas trwania jednego odcinka to zaledwie 42 minuty, ale z pewnością warto ten czas poświęcić, aby przekonać się o jego wartościach.

Dobra wiadomośc! Cały serial Usta Usta możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Usta Usta, to powinieneś skorzystać z naszych rad i obejrzeć ten serial jak najszybciej. To komedia romantyczna, która z pewnością rozśmieszy Cię i dostarczy niezapomnianych wrażeń. To także produkcja, która realizuje ważny temat, jakim jest to, że w każdym związku są wzloty i upadki, ale warto o nie walczyć.

Jeśli już zobaczyłeś Usta Usta, to zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Pamiętaj, że każdy głos jest ważny, a może przekonać kogoś innego do obejrzenia tej produkcji.